Dziambor o Trybunale Stanu dla Morawieckiego i polityków PiS. Marszałek Sejmu wyłączył mikrofon! [VIDEO]

Artur Dziambor na mównicy sejmowej.
Artur Dziambor na mównicy sejmowej. (screen/Twitter)

PiS rzuciło się na unijne pieniądze, nie ważąc na konsekwencje i odpowiedzialność za dług zaciągany przez Brukselę. Marszałek Sejmu wyłączył mikrofon, gdy szaleństwo partii wytknął Artur Dziambor.

Artur Dziambor z Konfederacji zabrał głos w sprawie Krajowego Planu Odbudowy. PiS i Lewica chcą, aby Polska zadłużyła się unijnym kredytem, a to dla prawicy za dużo.

„Ruszyła sesja głosowań, a ja pytałem jak naiwnym trzeba być, by wierzyć, że Unia Europejska jest jak Święty Mikołaj” – skomentował poseł na Twitterze.

„Marszałek Terlecki wyłączył mi mikrofon na ostatnie dwie sekundy, gdy mówiłem o Trybunale Stanu dla Premiera Morawieckiego i polityków PiSu. To nic. Poczekam” – dodał poseł załączając nagranie.

„Panie Marszałku, pan premier raczył tutaj sugerować, że Unia Europejska to taki Święty Mikołaj, który rozdaje prezenty i one są bezpłatne, bezzwrotne. Faktycznie, socjaliści tacy jak wy mogą jeszcze wierzyć w Świętego Mikołaja, dojrzali politycy nie powinni być tak naiwni” – mówi na nagraniu Dziambor.

„Pan premier powiedział, że ten Fundusz Odbudowy to będzie szybki sposób na wyjście z kryzysu gospodarczego po COVID-19. A kto w politycznymi decyzjami wprowadził nas w ten kryzys? No właśnie wy! Dodrukowanymi pieniędzmi ratowaliście wybranych przedsiębiorców w tarczach antykryzysowych. A pożyczonymi pieniędzmi będziecie ratować spadające poparcie, oferując standardowo łapówki, ukryte pod płaszczykiem programów socjalnych” – podkreślił poseł.

„Łamiąc Konstytucję chcecie przegłosować dzisiaj, nie używając zasady świętej dwóch trzecich głosów, w przypadku takich głosowań” – zauważył Dziambor.

„Będzie niestety to trzeba zgłosić w pewnym momencie do Trybunału Stanu. Tu jest nasz wniosek…” – nie dokończył poseł, bo marszałek wyłączył mu mikrofon.

Złamali Konstytucję i zdradzili Polskę. Sejm przyjął ustawę wyrażającą zgodę na ratyfikację decyzji o zasobach własnych UE

Źródło: Twitter Artur Dziambor

35 KOMENTARZE

 1. Trybunał Stanu… Wyborcy Kolaboracji Dziamborów&Sośnierzy! Zrozumcie, że Wasi Wybrańcy robią sobie z Was pośmiech..ki. Od początku swego istnienia, ten operetkowy trybunał nikogo nie posadził za kratki. I dalej tak będzie, o czym faryzeusz Dziambor dobrze wie.

 2. A ja marzę o takim scenariuszu: jakieś udające marszałka ścierwo wyłącza po chamsku mikrofon , poseł (np. Dziambor) wychodzi piętro wyżej za ten bufet i wali takie ścierwo z plaskacza w ryj jak typową kur*wę…

 3. Zaden kraj na zachodzie nie ma kryzysu gospodarczego po COVID-19,
  bo ucierpialy tylko hotele i turystyka. Przemysl a z tym export/import
  toczy sie normalnie.
  Tu znalezli wymuwke na to ze doprowadzili kraj do gospodarczej ruiny.
  Ja nie rozumie co robi opozycja w tym kraju, normalnie alarmuja gdy jest spadek,
  straszac nowymi wyborami.

  • Opozycji takiej jak Konfederacja jest za mało. A ta niby tam opozycja, to przecież sprzedawczyki i kolaboranci. Tam jest tak, że jak wyjdzie właściwych 11 posłów, to można strzelać niemal na oślep i błędu nie będzie.

  • Dokładnie. Dlaczego Polacy nie zadają sobie pytania: kiedy i po co sztucznie bankrutuje się jakieś przedsiębiorstwa, fabryki, kraje? itd. itd. …

   • No cóż… Bo polactwo woli kraść i mieć w tym współudział, na tym polega socjalizm.
    Trzeba to mówić polactwu prosto w oczy, że są złodziejami.

    • Dodam z wielkim smutkiem – kościół w Polsce łyknął w całości bajeczkę o „niesprawiedliwości społecznej”, a zapomniał o Przykazaniach VII i X.
     Stąd socjalizm po dziś dzień, nawet w oczach osób wierzących, nie jawi się jako zło, które stanowczo należy wyplenić.
     Generalnie jesteśmy zgubieni, ale nie należy nigdy zapominać, że Bóg jest ponad wszystkim, a już się nazbierało, oj… nazbierało…

 4. to wreszcie dadzo mnie wincej piniendzorów,bende miał na swoje wybryki pijackie.

 5. NIE dla UE, NIE dla NATO. Tylko sojusz z Wielką Rosją da nam szczęście i dobrobyt jak na Białorusi.

  K O N F E D E R A C J A

  • Złośliwy komentarz z twojej strony… Ja zadam ci inne pytanie: co dały Polakom sojusze zawarte przed wrześniem roku 1939? Czy nas obroniły, dały wyzwolenie Polakom, jakie szczęście i dobrobyt dały Polakom?

 6. Trybunał Stanu w Polsce i tak nie działa. Tu potrzebny jest Narodowy Trybunał z możliwością orzekania kary śmierci dla zdrajców narodu polskiego

  • Dobrze, że oprócz zdrajców jest jeszcze Konfederacja. Szkoda, ze tak mało. Trybunał Konstytucyjny tak, ale nie w tej Polsce…

 7. Niemcy przegoniły Wielką Brytanię dzięki ordoliberalnej reformie, nie Planowi Marshalla
  za to dzis socjal w niemczech najwiekszy w calej europie!!!
  skonczycie Polacy jak niemcy,ufajac przyglupowi mikke!!!

 8. Co to za marszałek, ot zwykły stary ćpun, który jeszcze nie doszedł do siebie po ostatnim szprycowaniu. Taki to powinien siedzieć w kartonie pod mostem, a nie w sejmie.

Comments are closed.