Skazany za gwałty zmiennopłciowy pedofil Marcia Walker skazany za gwałty na dzieciach. Zdjęcie: Policja Kent
Skazany za gwałty zmiennopłciowy pedofil Marcia Walker skazany za gwałty na dzieciach. Zdjęcie: Policja Kent
REKLAMA

Zmiennopłciowy gwałciciel dzieci zostanie wypuszczony na wolność orzekł brytyjski sąd, bo mu nieprzyjemnie w więzieniu dla mężczyzn. Stanie się tak, choć, groził śmiercią strażnikom.

Mimo protestów brytyjskiej opinii publicznej i władz więzienia HM Prison Frankland udający kobietę zmiennopłciowy pedofil zostaje wypuszczony na wolność. Odsiadujący karę więzienia niejaka Marcia Walker była sądzony za grożenie śmierci strażnikom i plucie na nich.

Sąd skazał ją na 15 miesięcy więzienia, ale w zawieszeniu, co oznacza, że Walker odsiadujący karę za inne przestępstwa wyjdzie z więzienia, gdyż kończy się kara pozbawienia wolności.

REKLAMA

Walker groził śmiercią strażnikom, także naczelnikowi więzienia za to, że ci zabrali mu golarki, a także egzemplarze „National Geographic”, ponieważ zawierały zdjęcia nagich dzieci.

Walker był uznawany za szczególnie niebezpiecznego przestępcę seksualnego i był osadzony w męskim więzieniu o szczególnym rygorze. Po raz pierwszy trafił do więzienia za gwałt na dzieciach, w tym 4-letnim.

Walker był również skazywany za produkcję i dystrybucje dziecięcej pornografii. Pedofil został uwięziony także w 2012 roku za groźbę zamachu bombowego przeciwko ówczesnej minister spraw wewnętrznych, Theresie May.

Sędzia Ray Singh uzasadniając wyrok w zawieszeniu stwierdził, że dewiant jest kobietą i bardzo cierpi w więzieniu dla mężczyzn i to jeszcze o zaostrzonym rygorze. Nałożył więc tylko piętnastomiesięczny wyrok w zawieszeniu na dwa lata, co oznacza, że ​​Walker zostanie zwolniony z więzienia.

Adwokat Walkera Fiona Lamb broniąc go mówiła, że: „oskarżony miał dość nieprzyjemne doświadczenie w areszcie”. Twierdziła, że strażnicy zabierając mu golarki przez co uniemożliwili jej golenie się pogłębiali jego problemy z tożsamością płciowa.

Ideologia LGBT ma druzgoczący wpływ na wymiar sprawiedliwości na Zachodzi. W Wielkiej Brytanii szacuje się, że już połowa zmiennopłciowców – mężczyzn oznajmiających, że sa kobietami, to przestępcy na tle seksualnym. Tylko w stanie Kalifornia, po wejście w życie nowego prawa 255 więźniów mężczyzn deklarujących się jako kobiety domaga się przeniesienia do damskiego więzienia. 

REKLAMA