Polakom droga ku przepaści odpowiada. Dobrze oceniają decyzję „Sejmu rozbiorowego”

Cmentarz.
Obrazek ilustracyjny. Foto: PAP

Większość Polaków jest zadowolona z utraty części suwerenności na rzecz Unii Europejskiej i zadłużenia następnych pokoleń. Pozytywnie bowiem oceniają przyjęcie przez Sejm ratyfikacji Funduszu Odbudowy.

Portal Wirtualna Polska opublikował wyniki sondażu przeprowadzonego przez United Survey. W badaniu zapytano respondentów: „Jak oceniają decyzję Sejmu ws. Funduszu Odbudowy”.

Większość ankietowanych wystawiła politykom pozytywną opinię. „Zdecydowanie dobrze” wyniki głosowania oceniło 30,3 proc. respondentów, natomiast „raczej dobrze” 36,9 proc. – podaje „WP”.

Odpowiedzi „raczej źle” udzieliło 10,4 proc. ankietowanych, natomiast „zdecydowanie źle” 1,2 proc. – razem 11,6 proc. Niezdecydowanych w sprawie wczorajszej decyzji Sejmu było ok. 21,2 proc. uczestników badania.

Sejm – głosami PiS, Lewicy, PSL-u i Polski 2050 Szymona Hołowni – przyjął we wtorek ustawę wyrażającą zgodę na ratyfikację decyzji o zwiększeniu zasobów własnych UE. Polska w najbliższych latach zadłuży się na blisko 800 miliardów złotych i odda część suwerenności w ręce brukselskich urzędników.

To posiedzenie to Sejm rozbiorowy; za „zatrute” pieniądze zdradzacie Polskęgrzmiał z mównicy sejmowej poseł Konfederacji Dobromir Sośnierz.

Z sondażu przeprowadzonego dla „WP” wynika jednak, że Polakom droga ku przepaści jak najbardziej odpowiada.

Fundusz Odbudowy, czyli zubożania i pozbawiania resztek suwerenności Polski

 

28 KOMENTARZE

 1. Bo większość Polaków niczego z tego co się dzieje nie rozumie. Zmasowane ogłupianie na wszystkich frontach odnosi sukces. Będzie tylko gorzej.

  • 46 lat socjalizmu wschodniego- mordy, wywózki, katownie,- i 32 lata socjalizmu zachodniego- byle mnie było dobrze- zrobiło swoje, każdy normalny i myślący człowiek, uważany jest za debila, bo nie umie się przystosować, tak też uważają tzw. wolnościowcy

 2. Polacy nie ,,wnikają” ,tylko ,,myślą”,że gdy kasa będzie to i dobrze będzie.😁.Nie wiedzą że warunkiem otrzymania tych pieniędzy będzie : wprowadzenie w szkołach od lat najmłodszych ,gender,przyjmowanie tzw.,,uchodźców i ich całkowite utrzymywanie”,uznanie przez Polskę małżeństw homosiów,i możliwość adopcji dzieci przez nich.To tylko taki skromniutki waruneczek-by dostać pierwszą transzę pieniędzy.Ale kto by się tym przejmowal,przecież jak daja,to tylko brac,

 3. No cóż tu komentować. Wygląda na to, że Tomasz Lis jednak miał rację: „ludzie nie są tak głupi na jakich wyglądają. Są jeszcze głupsi”. Sama prawda.
  Już nie długo, będą masowe eksmisje załdużonych z zajmowanych mieszkań. Rząd już dla nich przygotował miejsce, będą mogli koczować w lesie.
  Jeszcze trochę i na targu będzie można kupić niewolnika, tyle, że białego.
  Historia ma to do siebie, że się kołem toczy.

 4. To są te debile kovidowe !
  Po zaszprycowaniu szlag ich trafi i zostaną tylko zdrowe ziarna !
  Może w ten sposób Polska pozbędzie się wszelakiego ścierwa !

 5. Żal tylko ludzi którzy oddawali życie za Polskę.Jak widać,ich śmierć nie zdała się na nic.Będzie nauczka na przyszłość,żeby w razie czego ratować tylko bezdomne psy i koty i dbać wyłącznie o swoje osobiste/rodzinne interesy w myśl zasad,że dobry sąsiad to martwy sąsiad oraz że paczka zapałek ma wartości jednej wsi.

  • „Żal tylko ludzi którzy oddawali życie za Polskę.Jak widać,ich śmierć nie zdała się na nic”.
   Smutne. Ale odbiorą swą nagrodę w Niebie.

  • Miałem dokładnie takie same myśli. Tyle poświęceń, cierpienia ludzkiego, tyle osób, które oddały życie za swą Ojczyznę, w minionych pokoleniach, a wszystko to na darmo, bo obecne pokolenie samo zakłada kajdany. Za ciepłą wodę w kranie zakłada kajdany i to nie sobie, ale bardziej pokoleniom, które przyjdą po nich, jeśli w ogóle jeszcze takie pokolenia będą.

 6. Już mi nie żal że Polska zginie. Z takimi ludźmi nie warto budować cokolwiek. Debile nadają się tylko do niszczenia.

 7. W dawnych polskich Sejmach brało udział 8% populacji. Byli to ludzie wykształceni i rozumiejący politykę. Spośród nich nie mała część kierowała się własnym interesem, czasami sprzedając swój głos na rzecz jakiegoś wielmoży. Jednak cokolwiek by o nich nie sądzić, to ich wybory były świadome. Dziś 90 % wyborców nie rozróżnia władzy wykonawczej od ustawodawczej. I tym oto debilom powierza się funkcję suwerena.

 8. Ręce opadają, jakim bezmyślnym bydłem jest większość Polaków. I jakim trzeba być debilem, żeby decyzję, de facto – rozbiorową, oceniać jako: „zdecydowanie dobrą” lub „raczej dobrą”… Oczywiście, przy założeniu, że ten sondaż jest prawdziwy, a nie po prostu – zmanipulowany.

  • ale to wyznawcy Wirtualnej Polski, nie jest miarodajne. Niech sondaż przeprowadzi nCzas, to wynik będzie odmienny. Co to za spektrum poglądów – WP??

 9. Suwerenność utraciliśmy już dawno za przyczyną podpisu pożytecznego idioty, którego pomnik straszy obecnie w centrum Warszawy. Teraz utraciliśmy fundamentalną część autonomii finansowej Obszaru Wisły. Szkoda mi wyłącznie prawych Polaków, sprzeciwiających się od samego początku Anschlussowi Polski do nowej Rzeszy.

 10. 0to SKUTKI Czasu tzw. REALNEGO Socjalizmu ,Chowania Młodzieży ,wpajanie Pogardy dla Podstawowych Wartości.Czyli Religi ,Patriotyzmu,Historii Dziejów Ojczyzny.Liczy się KASA ,pełna Sakiewka ,Pełny Brzuch.A po NAS nawet POTOP.A przyszłość Rodu–Dzieci? Każdy jest Kowalem Swego Losu.

 11. Bo jak gdzieś chce się wprowadzić socjalizm,to wystarczy wcześniej wprowadzić tam demokrację.Niestety tak to działa.

 12. 19 latka na kursie do ROZSZERZONEJ matury z geografii nie wiedziała o istnieniu takiego państwa jak Watykan i ma prawa wyborcze…większość ludzi nawet nie zrozumiała pytania i tego co było głosowane…

 13. Żydokomuna od 1945 roku systematycznie ogłupiała Polaków i robi to do dzisiaj. Dzisiaj wartością jest nażreć się nachlać, mieć smartfona, Twitera i Pejsbuka, grila, auto 10 letnie i kredyt na wczasy !
  Polactwo więc nie zasługuje na inny los niż ma…

  • Czytam te komentarze… i łzy napływają…
   To prawda, rzeczywistość zatyka usta, człowiek jest do głębi zszokowany. Cisną się tylko pytania: Czy Polaków już nie ma? Czy jest ich 2%? Co dalej? Czy to już koniec? Czy odrodzi się kiedyś Polska?
   Gdzie wojsko???
   Mało tego… Czy jest jeszcze w Europie… człowiek???
   Bo nie ma kogoś takiego jak: Europejczyk. To zaklinanie rzeczywistości. To budowanie socjalistycznego człowieka. A takiego zwierza w przyrodzie nie ma. I nie będzie.

  • Eksperyment sowiecki zakończył się niepowodzeniem. Eksperyment europejski też się takim zakończy. Ale ile dokona spustoszenia…
   Kto gra większą rolę: Żydzi czy diabeł??
   Człowiek się rodzi w rodzinie, słyszy słowa, słowa są w języku, a nie ma języka „europejskiego”.
   I mnóstwo, mnóstwo pytań bez odpowiedzi. Co dalej??

 14. I tylko nie pytam: Gdzie jest Bóg, bo jest zawsze z niesprawiedliwie uciśnionymi. Choć Go nie widać, choć ma się do Niego pretensje. To On jest, niewidoczny, ale Obecny. I współcierpiący. Milczący. Jak na Krzyżu. A jednak Zwyciężył. Bo nasza Ojczyzna jest w Niebie.

Comments are closed.