Adolf Hitler oraz Janusz Korwin-Mikke/Fot. Wikimedia Commons/PAP
Adolf Hitler oraz Janusz Korwin-Mikke/Fot. Wikimedia Commons/PAP
REKLAMA

Ostatnio tygodnik „Sieci” poświęcił swoje łamy na rozważania o tym, czy Hitler wiedział o Holokauście. Janusz Korwin-Mikke, który od dawna przekonuje, że chociaż austriacki akwarelista był łajdakiem, to jednak nie ma dowodów na to, że wiedział o Holokauście (co nie oznacza, że nie wiedział). Teraz polityk poruszył kolejną kwestię w związku z niemieckim zbrodniarzem.

„Ja tu nie występuję jako polityk (jako polityk na tej tezie tracę!) tylko jako uczony chcący ustalić Prawdę” – rozpoczął swój wpis Janusz Korwin-Mikke.

„Jako sędzia bez wahania skazałbym Adolfa Hitlera na śmierć (jestem zwolennikiem kary śmierci – a Wy?) bo było za co – ale akurat za Holokaust… musiałbym go uniewinnić!!” – dodał polityk Konfederacji, dołączając zdjęcie z procesów norymberskich.

REKLAMA

Film dokumentalny o dramatycznych wydarzeniach w Jedwabnem

To już kolejny wpis Janusza Korwin-Mikkego o Hitlerze w ostatnim czasie. Wcześniej przyznał na Twitterze, że wydał 4,50 zł na gazetę „Sieci”, żeby poznać argumenty, że przywódca III Rzeszy wiedział o Holokauście. „Za te pieniądze dowiedziałem się, że są, oczywiście są takie dowody – w dziennikach Henryka Himmlera czy dra Jana Franka” – relacjonował.

„Tylko… jak ZAWSZE: nie zostało to podparte ŻADNYM cytatem. Ani jednym…” – dodał.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu Tygodnik „Sieci”, piórem Jakuba Maciejewskiego, uderzył w Janusza Korwina-Mikkego. Poszło o słynne już zdanie: „Nie ma dowodów, że Hitler wiedział o Holokauście”.

Red. Maciejewski zarzucił politykowi Konfederacji szeroki zestaw „wykroczeń”: wygaduje głupoty, urabia społeczeństwo, stosuje metody sowieckich komunistów i posługuje się antypolskim kłamstwem.

Korwin-Mikke atakowany za Hitlera i Holokaust. Sommer: Nie mógł wiedzieć, bo…

Źródło: Twitter

REKLAMA