Był w pełni zaszczepiony. Chirurg zmarł z powodu Covid-19

Zaszczepiony przeciwko koronawirusowi indyjski lekarz zmarł na koronawirusa.
Zaszczepiony przeciwko koronawirusowi lekarz zmarł na koronawirusa - - zdj. ilustracyjne. (Fot. Unsplash)
Prenumerata NCZ! z prezentem

58-letni chirurg z Delhi zmarł z powodu Covid-19. W marcu przyjął drugą dawkę szczepionki przeciwko koronawirusowi.

Doktor Anil Kumar Rawat od kilku dni był podłączony do respiratora. Zmarł w sobotę 8 maja nad ranem.

Dyrektor generalny szpitala w rozmowie z „Indian Express” zdradził, że znał się ze zmarłym chirurgiem od 1994 roku. Powiedział, że w marcu lekarz przyjął drugą dawkę szczepionki przeciw Covid-19. Chodzi o preparat AstraZeneca, który w Indiach podawany jest pod nazwą Covishield.

Dyrektor szpitala dodał, że chirurg tuż przed podłączeniem do respiratora był optymistycznie nastawiony. – Wyjdę z tego. Zostałem zaszczepiony, wyjdę – przytacza jego słowa.

CZYTAJ TAKŻE: Podała sól fizjologiczną zamiast szczepionki. Wszczęto alarm i zmieniono procedury

Zmarły chirurg zakaził się Covid-19 w połowie kwietnia. Do tego momentu przyjmował pacjentów i przeprowadzał operacje u osób z ujemnym wynikiem w kierunku koronawirusa.

Początkowo dr Rabat odbywał izolację w domu, ale gdy jego stan się pogorszył, trafił do szpitala. Miał niską zawartość tlenu we krwi.

Dr Bhardwaj, opiekujący się chirurgiem, zapewnia, że zespół medyczny zrobił wszystko, co w ich mocy, aby uratować kolegę. Rozważano nawet przeszczep płuc.

Dodał jednocześnie, że według jego wiedzy wielu lekarzy w pełni zaszczepionych nadal zakaża się koronawirusem, ale chorobę przechodzą łagodnie. Przypadek dra Rawata jest pierwszym mu znanym, kiedy z powodu Covid-19 zmarł lekarz w pełni zaszczepiony.

Zadziwiająca seria wpisów dra Grzesiowskiego. „Nie każdy zaszczepiony = odporny”. Ale szczepić trzeba

17 KOMENTARZE

 1. uwaga- stan Floryda zniósł wszystkie ograniczenia jako nienaukowe! jest nawet kara dla covidian zmuszających innych do masek

  • Stan Texas też! Miliony zarabiają byłe „golasy” tytularne profesorsze, więc koronaświrsy będą się mnożyć!!!!!!!!

 2. Artykuł naukowy Bombshell Salk Institute ujawnia, że ​​białko kovid spike jest tym, co powoduje śmiercionośne skrzepy krwi… i znajduje się we wszystkich szczepionkach COVID (zgodnie z projektem)

 3. I z tego powodu będzie następna fala. A tam jest już chyba miliard hindusów. Straszne to, jeden na miliard :)

 4. Jest tak samo jak ze szczepionką na grypę. Zaszczepieni ludzie, którzy się zarażą mogą przechodzić ciężej C-19. Ponadto ogłupiały system immunologiczny w wielu przypadkach atakuje własny organizm. Zwierzęta na których robiono próby na sars w 1/3 zdechły po zarażeniu się po szczepionce. Jeśli lekarze nie potrafią dotrzeć do takich informacji, (a są one dostępne w internecine), to jak można im zaufać?

 5. Drodzy Bracia i Siostry! Gdy tylko pojawiają się tego rodzaju wiadomości o śmiertelności wież 5G, tłum trolli natychmiast rzuca się do przodu i zaczyna przekonywać, że ptaki zdechły z powodu choroby, a 5G nie ma z tym nic wspólnego. Ale to wszystko jest kłamstwem! To właśnie wieże 5G w Wuhan powodowały upadek i śmierć ludzi na ulicach oraz w pomieszczeniach, położonych obok wież. Gdzie potem ludzie tak masowo padali, rzekomo z powodu koronawirusa? Nigdzie.

  • Ludzie potem nigdzie nie padali, bo te chińskie filmy były sfingowane. Chiny i zachodni globaliści byli dogadani w kwestii zrobienia z pandemii narzędzia politycznego do pozbawiania ludzi praw i własności. Potem ich drogi nieco się rozjechały i być może dlatego pandemia ledwie dyszy.

  • Każda wieża ma swój własny guzik? Czy też jeden guzik przypada na kilka (wszystkie?) wież. Kim są guzikowi? Typują ich właściciele wież (inicjatywa przeważnie prywatna), czy też może koła rządowe kogoś delegują? Ciekawe czy tacy guzikowi nie boją się przemieszczać w pobliżu wież, których nie obsługują?

  • Czytałam cały artykuł o tym. Szok i niedowierzanie.Gorąco polecam aby każdy zapoznał się z tym artykułem.

 6. Ciągle to zaklęcie o „łagodniejszym przebiegu”! Nawet jak chorują i umierają to dalej głoszą ten slogan reklamowy koncernów farmaceutycznych. Boją się pomyśleć, że gdyby nie preparat, który przyjęli to by w ogóle nie zachorowali. Preparaty te nigdy nawet nie stały koło prawdziwych szczepionek…

 7. Na zapalenie płuc lepsza by była gaśnica… i koc azbestowy. Zmarłby na porządnego raka a nie na jakiś gupi covit*

 8. Czytałam cały artykuł o tym. Szok i niedowierzanie.Gorąco polecam aby każdy zapoznał się z tym artykułem.

Comments are closed.