Starsza Palestynka UJAWNIA jak wyglądają izraelskie wysiedlenia: „Oni są tacy sami jak Hitler” [VIDEO]

Palestynka, która ma zostać wysiedlona opowiada o swej sytuacji. / foto: Prt Sc Twitter: MiddleEastEye
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

W sieci, na profilu Middle East Eye pojawił się wywiad ze starszą kobietą, która ma być zmuszoną do opuszczenia swego domu wbrew swej woli. Palestynka ujawnia, jak wyglądają izraelskie wysiedlenia z jej perspektywy.

Od kilku dni wzrosło napięcie na linii Palestyna – Izrael. Początkowe zamieszki pod meczetem Al-Aksa zamieniły się w regularne ataki rakietowe z obu stron. Sytuację opisujemy na bieżąco:

„Intifada III”. Izraelskie bombardowanie bloków i aresztowania w Strefie Gazy. Hamas przeprowadził atak rakietowy [VIDEO]

Jedną z głównych przyczyn obecnej eskalacji konfliktu jest plan wysiedlenia kolejnych palestyńskich rodzin z jednej ze wschodnich dzielnic w Jerozolimie. To efekt wyroku sądu, który uznał, że Żydzi mają prawo do ziemi, na której od lat mieszkają Palestyńczycy.

Na wniosek Palestyńczyków sprawa miała trafić jeszcze przed Sąd Najwyższy. Rozprawa miała się odbyć w poniedziałek, jednak ze względu na eskalację napięcia została odroczona.

Sytuację ze strony palestyńskiej przedstawia starsza kobieta, która ma zostać wysiedlona. Jak opowiada jej rodzina sama zbudowała swój dom, w którym mieszka już od 70 lat. Zdradza też, jak wyglądają eksmisje w wykonaniu izraelskich służb.

„Wypędzali ludzi z ich własnych domów”

Nieuzbrojeni młodzi ludzie, z pustymi rękami, przynieśli wszystko do sąsiedztwa – opowiada starsza kobieta.

Oni nie mają żadnego prawa do tych domów. Nie mają tu nic – mówi ostro dalej. – To jest Palestyna, historycznie arabska ziemia.

Wyobraźcie sobie jak budowałam swój dom, cegła po cegle, kamień po kamieniu, wychowałam swoje dzieci, spójrzcie za mną na mojego męża i całą moją rodzinę. Żyliśmy w tym domu przez 70 lat, a teraz oni twierdzą, że dom należy do nich i chcą nas zmusić do opuszczenia go – kontynuowała oburzona.

Tego dnia, kiedy przyszli eksmitować rodzinę Ghawy z ich domu, widzieliście te wszystkie punkty wojskowe (kontrolne – red.), odgrodzili ulicę od jednego końca do drugiego, nikt nie mógł się ruszyć – opowiada.

Wypędzali ludzi z ich własnych domów, nieubranych i bosych o 5 nad ranem, kiedy oni jeszcze spali – relacjonuje. – To jest opresyjna armia, to nieprzyzwoita okupacja, musimy ich stąd usunąć.

„Są tacy sami jak Hitler”

Izrael to nie jest prawdziwe państwo. To jest wyimaginowany twór – uważa Palestynka. – To są ciemiężyciele atakujący naszych nieuzbrojonych młodych mężczyzn i kobiety.

To jest stan okupacji i nigdy nie będzie takiego kraju jak Izrael – podkreśliła. Odpowiadając na pytanie dziennikarza dodała: To nie jest tylko niesprawiedliwość, to jest tyrania. Oni są tacy sami jak Hitler. Nie widzę żadnej różnicy między nimi.

Masz dom, który zbudowałeś własnymi rękami i oni przychodzą i go zabierają? Co z całym tym wysiłkiem, który w niego włożyłam? Co z całym życiem pracy wokół mojego domu? – pytała.

38 KOMENTARZE

 1. To przecież widać po naszym rządzie żydów ! To plemię żmijowe i naród przeklęty na wieki !!! Typowe żydowskie podejście , żydostwo ponad stan , podobnie jak niemcy !!!

 2. Chcac zrozumiec bestialstwo tego obrzydliwego plemienia, nalezy poznac wszystkie aspekty wiecznie odradzajacej sie gangreny, ktora od czasu wypedzenia ich z Egiptu sieje tylko terror, inicjuje wojny, kradnie, wyludza i wciaz lamentuje ze im wiecznie malo.

 3. I ma rację. Ortodoksyjni Żydzi uważają tak samo. Nie mają i nie będą mieli swojego państwa aż do przyjścia mesjasza. Uważają syjonistów za zbrodniarzy i popierają Palestyńczyków. Skorumpowane US UK EU popierają syjonistyczne zbrodnie.

 4. Nie dziwota, że kilkaset tysięcy Żydów w armii Hitlera służyło…a i po 1942, gdy fart ich opuścił, nadal wykazywali się wyjątkowym bestialstwem…wobec innych Żydów i z masowo współpracowali z Gestapo. U Żydach z NKWD nawet nie ma co wspominać…
  W Palestynie jak co roku nowa świecka tradycja się rodzi – w Ramadanie Żydzi prowokują, muzułmanie się burzą, żydzi mordują i ich wysiedlają.

 5. Przecież ideologia III Rzeszy była wzorowana na talmudycznym judaizmie, tylko zmieniono kto ma być „nadludziem”… :-)))))))))))

 6. Zauważcie jak cicho w mediach i rządach tzw. zachodniej demokracji(?) na temat tych bestialstw popełnianych przez żydów !. Gdyby to Rosjanie wysiedlali np tatarów krymskich to by gardłowali i ujadali jak wściekłe psy. Ale Żydy mogą robić z Palestyńczykami co chcą tak jak hitlerowcy podczas II wojny. Oni też wysiedlali i gazowali, mordowali. W przypadku Żydów żarna jednak mielą powoli , pomroczność jasna .

  • A czego oczekujesz jak TV zażydzona , prasa zażydzona , portale internetowe ( wszystkie ) zażydzone , polski rząd zażydzony w całości od 1945 roku – to jak ma być ?

 7. Czy przeciętny Poliniak jest w stanie zrozumieć, że tak będzie wyglądała przyszłość jego i jego dzieci?

 8. Pomijając fakt, że genetycznie to Palestyńczycy są owymi biblijnymi Żydami, których z upływem wieków zislamizowano. Tzw Żydzi z Izralea to uzurpatorzy-imigranci, posługujący się sztucznie odtworzonym językiem (tzw hebrajskim) i tworzący enklawę (tzw Państwo Izrael) będącą ekonomiczną groteską, funkcjonującą tylko dzięki dotacjom z USA i od diaspory.

 9. Co tam jedna dzielnica. Niedługo po wyroku sądu rabinackiego w jakimś sztetlu Naród Wybrany zgodnie z prawem zajmie całe państwo w Europie Środkowo- Wschodniej.

 10. ma racje,ze oni sa kontynuacją swego rodaka adolfika h. i sa dokaldnie tacy sami

 11. ten cały iśrael to g…o wyciągnete z d..y rotsilda, ten sztuczny satanistyczny twór powstały tylko żeby antychryst posadził swe parszywe cielsko na tronie na 3,5 roku albo 3,5 miesiąca i tyle

 12. Abram, to byl dorobek calego zycia i jej dom!!!! Gdzie ma pojsc teraz za tych pare groszy co dostanie. Nie myslisz chyba, ze zwroca jej rownowartosc. Co Ty Zydow nie znasz? Poza tym, a co z reszta rodziny? Chcialbys, aby Ciebie tak potraktowano?, bo ja nie.

 13. Paszporty COVID w Izraelu są by zająć meczt Al Aksa, by nie przyjechali wygnani Palestyńczycy by go bronić

 14. Palestyńczycy powinni podziękować wielkiemu muftiemu Jerozolimy Muhammadowi Amin Al-Husajniemu. To co robią teraz Żydzi, a czego doświadczyli dzięki Muhammadowi to pikuś. Karma wraca…

 15. w Izraelu obowiazuje prawo. Sa dwie mozliwosci: te rodziny nie figuruja w ksiegach wieczystych, a te sa prowadzone czesto od czasow osmanskich lub zostane wysiedlone ale otrzymaja bardzo wysokie odszkodowanie. Np. ceny domow na starym miescie w Jerozolimie liczy sie w milionach dolarow. Sad Najwyzszy zablokuje eksmisje, jesli dopatrzy sie nieprawidlowosci. Czesto rostrzygal juz na korzysc Arabow.

 16. Wojsko usuwa takze bez mrugniecia okiem brutalnie osiedla zydowskie, jesli nie maja pozwolenia. Polecam poszukac informacji o karze smierci dla Arabow w Autonomii Palestynskiej, ktorzy by sprzedali ziemie Izraelczykom.

Comments are closed.