Szokujące, skandaliczne, totalniackie. Tak doradca Morawieckiego chce ograniczać wolność niezaszczepionym

Prof. Miłosz Parczewski. (Zdj. screen/RMF FM)
Prof. Miłosz Parczewski. (Zdj. screen/RMF FM)

Prof. Miłosz Parczewski, członek Rady Medycznej doradzającej premierowi ws. COVID-19, wystąpił z szokującą propozycją. Chce, by niezaszczepionych przeciwko koronawirusowi obowiązywała godzina policyjna oraz zakaz przemieszczania się pomiędzy województwami.

Rząd kontynuuje całkowicie sprzeczną politykę informacyjną, podsyca chaos i strach. Jeszcze w środę minister Niedzielski przekonywał, że osoby zaszczepione nie powinny mieć łatwiejszego dostępu do usług i rząd takich rozwiązań nie planuje (poza niewliczaniem osób zaszczepionych do limitów). Dodał jednak, że tak będzie „na razie”, a co potem – nie wiadomo.

Minęły dwa dni, a prof. Parczewski, który jest jednym z doradców premiera i podlega m.in. prof. Andrzejowi Horbanowi, wyskoczył z absolutnie skandaliczną propozycją.

Na łamach Radia ZET zaproponował, by niezaszczepionych przeciwko koronawirusowi obowiązywała godzina policyjna oraz zakaz przemieszczania się pomiędzy województwami.

Nie można dać takim ludziom szansy na zakażanie innych – wypalił medyk.

I mówił to z charakterystycznym dla siebie uśmiechem. Podobnie jego mowa ciała wyglądała, gdy kilka tygodni temu z rozbrajającą szczerością w RMF FM przyznał, że nie ma żadnych badań potwierdzających słuszność zamknięcia branży kosmetycznej, ale rząd i tak ją zamknął.

Nie jest oczywiście przesądzone, że rząd godzinę policyjną oraz zakaz przemieszczania się pomiędzy województwami dla niezaszczepionych wprowadzi (ani, że nie wprowadzi), ale wypowiedź prof. Parczewskiego pokazuje tylko, jacy totalniacy dorwali się na szczyty i chcą według własnego widzimisię zarządzać ludzkością, ograniczać prawa obywatelskie i krok po kroku likwidować wolność. Z każdym kolejnym dniem przekonujemy się, że szaleńcy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Oto mityczna „dobrowolność” szczepionki. Gdy bandyta przykłada kasjerce w banku pistolet do skroni, to ona również „dobrowolnie” oddaje pieniądze.

Od razu strzelać, łapanki na ulicach, trójki NCoviDe. Komentarze po propozycji doradcy premiera prof. Parczewskiego

Prenumerata NCZ! z prezentem

79 KOMENTARZE

 1. Czyzby znowu przybysz z palestyny będzie dyscyplinować polskich gojów ?
  Czy w otoczeniu premiera są tylko jego rodacy ?
  Polacy nie dadzą się długo bić po mordzie jak palestynczyczy , żydki z pis nie doczekacie się

 2. Takie coś na łańcuch i do klatki. Zresztą wystarczy spojrzeć na twarz tego czegoś. Mam tylko nadzieję,że oni wszyscy będą gnić w pierdlu. Mam nadzieję, że każde ich słowo, każda ich „propozycja” obróci się przeciwko nim i jak kamień rzucony w górę spadnie na ich głowy.

 3. To będzie trwało aż wreszcie naród się w…. i rozprawi się z tymi sadystami. Wierzę że w końcu to nastąpi. Rozpierduchę zrobi aż pióra będą fruwały. W końcu są jakieś granice wytrzymałości, a to bezprawie nie może w nieskończoność trwać.

 4. Cały Knesejm ( oprócz Konfederacji ) to przygłupy z plemienia żmijowego chrzczone brzytwą na usługach lucyferian z NWO ! Nie powinniśmy debatować nad wypowiedziami nawiedzonych
  sługusów diabła tylko formować pododdziały partyzantki samoobrony !

 5. Profesora można by nominować do Orderu Mała Gnida, którym zawiaduje Kapituła prof. Mirosława Dakowskiego (order Wielka Gnida ma już Łukasz Szumowski) lub do Medalu im. Łysenki, Kapituły prof. Romana Zielińskiego (fb)

 6. To jest wypowiedź gestapowca. Godzina policyjna obejmuje ten fragment doby, gdy kontakty są i tak mocno ograniczone, więc nie o aspekt medyczny (jeśliby nawet jakiś tu był) tu chodzi – tylko o czysty zamordyzm.
  Więc nie będę mieć żadnych oporów i jak przypadkiem spotkam gdzieś „pana profesora”, to ręka sama poleci.

 7. Chce, by niezaszczepionych przeciwko koronawirusowi obowiązywała godzina policyjna oraz zakaz przemieszczania się pomiędzy województwami… bo jest idiotą, jak to pośród polskich profesorów w zwyczaju.
  Śmieszny kraj 🙌

 8. Brak komentarza
  Przywrócić karę śmierci.

  Beak konsekwencji rodzi poczucie bezkarności.
  Popatrzcie tuż wstecz – Tusk. Trochę dalej Jaruzel. Itd

 9. Oj w dupach się tym parapoloitykom poprzewracało.
  W taczkach wyjedziecie i tyle będzie.
  A ja chcę wprowadzenia prawa badania poziomu IQ dla wszystkich polityków.
  I debili nie przyjmujemy na żadne stanowisko państwowe.

 10. Cóż, wg mnie to rola „złego policjanta”. Każdy inny, kto zaproponuje obostrzenia dla nieszczepionych, ale ciut „łagodniejsze”, będzie uchodził, za umiarkowanego, może wręcz: racjonalnego, a obostrzenia: „będą do przyjęcia”….

 11. Przecież niezaszczepiony nie oznacza chory na covid… Jako osoba zdrowa żądam odseparowania wszystkich chorych i zaszczepionych, bo się pochorować mogą… Na wszelki wypadek też ozdrowieńców, bo sprawiają tylko wrażenie zdrowych, a duchowo są nadal chorzy :) Zdrowego rozsądku wszystkim życzę :)

 12. za takie wypowiedzi p.premier powinien likwidować takie osoby jak doradców,to konie trojańskie antypolskie.szczepienia absolutnie wszystkich to zamach na zdrowie polaków

Comments are closed.