Pedoelity. Gates zadawał się z pedofilem Epsteinem, by ten „załatwił” mu pokojowego Nobla – twierdzą byli współpracownicy miliardera

Bill Gates i Jeffrey Epstein w rezydencji pedofila na Manhattanie. Zdjęcie: lapthrinx/zrzut z ekranu
Bill Gates i Jeffrey Epstein w rezydencji pedofila na Manhattanie. Zdjęcie: lapthrinx/zrzut z ekranu.

Bill Gates zadawał się z Epsteinem i przymykał oczy na jego ohydne pedofilskie sprawki, bo ten miał mu pomóc w uzyskaniu Nagrody Nobla – twierdzą byli pracownicy miliardera. Wiadomo, że Gates i Epstein razem odwiedzili przewodniczącego noblowskiego komitetu.

Nie ustają kontrowersje wokół Billa Gatesa. Obraz idealnego filantropa i przedsiębiorcy zaczyna się całkowicie sypać po tym jak wychodzi na jaw, że przez lata zdradzał żonę z własnymi pracownicami i zadawał się z osławionym pedofilem Jeffreyem Epsteinem, który zorganizował wielką pedofilską sieć, by możni i wpływowi tego świata mogli „zabawiać” się z dziećmi i nieletnimi.

Byli pracownicy Gatesa twierdzą, że miliarder był ostrzegany przed znajomością z pedofilem, ale ignorował doniesienia ohydnych występkach Epsteina, bo ten miał mu pomóc w zdobyciu Pokojowej nagrody Nobla.

Gates zadawał się z Epsteinem co najmniej od 2011 roku do 2013. Od 2010 roku sprawki pedofila były już znane. Oficjalnie nie mówiono jeszcze wtedy, iż pedofilskie praktyki miały aż taki „rozmiar”. Epstein, gdy zaczął się z nim zadawać Gates był już po odbyciu wyjątkowo łagodnego wyroku za organizowanie dziecięcej prostytucji.

Ohydne sprawki pedofila nie przeszkadzały jednak Gatesowi, bo ten wprowadzał go też w jeszcze „wyższy świat”. To Epstein zorganizował w 2013 roku Gatesowi spotkanie z ówczesnym szefem norweskiego Komitetu Pokojowej Nagrody Nobla – Thorbjørnem Jaglandem.

Jak informuje norweska gazeta DNMagasinet , Epstein i Gates przybyli na spotkanie w marcu 2013 roku. Odbyło się ono w Strasburgu, w domu byłego już premiera Norwegii Thorbjørna Jaglanda, który przewodził noblowskiemu komitetowi.

W rozmowie z dziennikiem, Jagland stwierdził, że Epstein wprowadził i przedstawił Gatesa, ale w spotkaniu nie uczestniczył. Według Norwega rozmowa dotyczyła kwestii powszechnego dostępu do leków i kompetencji Rady Europy. Rada miała organizować ważną międzynarodową konferencję dotyczącą leków i problemów z podrabianiem ich.

– Przyjechali do mojej rezydencji ze swoimi współpracownikami. Bill Gates i Epstein przybyli razem. Dokonałem wprowadzenia na temat europejskiego systemu kontroli leków. Potem rozmowa posunęła się dalej – powiedział Jagland.

Na spotkaniu byli także przedstawiciele IPI – think tanku zajmującego się ochroną zdrowia i szczepieniami. Według doniesień Epstein przedstawił Gatesa przedstawicielom IPI, których zaprosił szef komitetu noblowskiego.
Po spotkaniu fundacja Gatesa przekazała IPI miliony dolarów, które miały pomóc w eliminowaniu polio.

Wypowiadający się anonimowo byli pracownicy Gatesa twierdzą, że ten zerwał swą znajomość z pedofilem Epsteinem dopiero po groźbach żony Melindy. Wcześniej wielokrotnie bywał u niego w rezydencji na Manhattanie, a nawet poleciał z pedofilem do posiadłości Epsteina na Karaibach – na prywatna wyspę zboczeńca, zwaną ‚wyspa orgii”. To tam m.in zwyrodnialec urządzał „przyjęcia”, na których dzieci i nieletni zabawiały możnych i wpływowych tego świata.

W mailu do serwisu DailyMail.com, rzecznik fundacji Gatesa oświadczył, że przedsiębiorca nigdy aktywnie nie starał się o Pokojową Nagrodę Nobla. „Chociaż Nagroda Nobla z pewnością byłaby wielkim zaszczytem, ​​nieprawdą jest twierdzenie, że Bill Gates miał „obsesję” na tym tle lub w jakikolwiek sposób prowadził jakieś działania by ją zdobyć” – napisano w oświadczeniu.

„Gdyby Epstein miał plan i chęć, by zaangażować się w jakiekolwiek działania związane z jakimikolwiek nagrodami lub wyróżnieniami dla Gatesa, ani Gates, ani nikt, z kim pracuje, nie byłby świadomy tych zamiarów i odrzucono by wszelkie oferty pomocy”.