Owsiak chwali Kult, a sam robi festiwal tylko dla zaszprycowanych

Jerzy Owsiak, lider WOŚP. Foto: PAP
Jerzy Owsiak, lider WOŚP. (Fot. PAP)

W tym roku odbędzie się organizowany przez Jerzego Owsiaka i Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy Pol’and’Rock Festiwal – dawny Woodstock. Jednak uczestniczyć w nim będą mogli tylko ci, którzy dali się ukłuć w ramach szczepień na Covid. Dzięki temu ma być „bezpiecznie”.

Jerzy Owsiak ogłosił, że w tym roku Pol’and’Rock się odbędzie. Zaznaczył jednocześnie, że w imprezie będą mogli wziąć udział wyłącznie zaszczepieni.

Segregacja sanitarna ma sprawić, że festiwal będzie „zgodny z obowiązującymi przepisami” i wytycznymi WHO oraz „bezpieczny”.

Owsiak przyznał jednak, że Kult „słusznie wkurza się na zasady” segregacji sanitarnej.

„Słusznie się Kult wkurza na zasady, które na takie koncerty pozwalają – według nas wystarczyłyby szybkie testy na koronawirusa. My tak planowaliśmy trzy miesiące temu, kiedy żadne koncerty w grę nie wchodziły. Słusznie myśleliśmy, że mogą zostać wprowadzone nowe zasady, więc nie traciliśmy czasu przygotowując nasz festiwal” – napisał.

„Dlatego bez picu piszę teraz BRAWO KULT! Może Wasz apel wpłynie na system i coś jeszcze w sprawie się dobrego wydarzy, i coś odpuści!” – dodał.

Segregacja na koncertach? Kult: „Apartheidowi mówimy zdecydowanie NIE”

Pol’and’Rock tylko dla zaszprycowanych

„Zadaliśmy pytanie naszej publiczności – czy koncert dla wszystkich beż żadnych warunków, czyli festiwal dla 250 osób, czy festiwal dla 20 tysięcy gości z obowiązującymi zasadami typu szczepienia? W głosowaniu na naszych stronach w mediach społecznościowych ogromna większość wybrała opcję drugą” – czytamy na Facebooku.

„Pandemia wy.…..a wszystko do góry nogami, i jak się okazuje, to po półtora roku od momentu wprowadzenia wszelkich restrykcji ograniczających naszą wolność i zmieniających codzienną organizację życia, branżę muzyczną po dziś dzień dotykają największe ograniczenia. Stadiony wypełniają się kibicami, tak samo jak galerie handlowe czy deptaki, a nadal nie można swobodnie, tu czytaj – BEZPIECZNIE organizować koncertów plenerowych na dużą skalę!” – dodał Owsiak.

Owsiak wyjaśnił, że furtkę otworzyła dopiero zasada organizowania koncertów dla ludzi zaszczepionych.

„Planowaliśmy koncert dla 5 000 uczestników, co już było bardzo śmiałym posunięciem. Teraz możemy zaprosić na Lotnisko Makowice-Płoty 20 000 osób, którym możemy zagwarantować wszystko, co jest potrzebne do bezpiecznej zabawy. W momencie, gdy zgonie z obowiązującymi – czy nam się to podoba czy nie – zasadami, koncerty można organizować tylko na obszarze zamkniętym, my jesteśmy w stanie zorganizować nasz festiwal” – napisał Owsiak.

Źródło: Facebook

17 KOMENTARZE

 1. Na łudstoku się wielu szprycowało, wcale nie na covid. Popiera Kazika, ale sam robi odwrotnie, Wałęsa też „by za, a nawet przeciw”.

 2. Owsiak raz: „Zadaliśmy pytanie naszej publiczności – czy koncert dla wszystkich beż żadnych warunków, czyli festiwal dla 250 osób …”. Owsiak dwa: „Planowaliśmy koncert dla 5 000 uczestników…”. Jak widać dla Owsiaka dzień bez łgarstwa dniem straconym.

 3. Przykro to pisać, ale Natura ureguluje te sprawy z automatu. Wg doświadczeń na zwierzętach z początku XXI wieku szczepienia mRNA powodują, że organizm staje się bezbronny wobec najprostszych infekcji. Dobrze byłoby, aby z ludźmi było inaczej. Jednak nauka jest bezwzględna i od października możemy mieć realny wysyp skrajnie ciężkich przypadków zwykłego przeziębienia wśród szczepionych.

  • Ludzie sami stoją w kolejkach po swoją eksterminację…
   Liczba ludności zmniejszy się o osoby, które oblały test na inteligencję, które nie potrafią racjonalnie i samodzielnie myśleć, o osoby które się za💉. Selekcja naturalna samoobsługowa.

 4. Nigdy temu łgarzowi złotówki nie dale a to dla tego że on z żoną mają pensje po 10.000 tysięcy na miesiąc na mordę więc nie będę ich utrzymywał

  • I do tego jeszcze zaproszeni goście specjalni, głoszący swoje chore poglądy np. Stuhr junior, Holland, Wellman czy Bodnar. Stawiam, że w tym roku będą Lempartowa i Kapela.

  • I do tego jeszcze zaproszeni goście specjalni, głoszący swoje chore poglądy np. Stuhr junior, Wellman czy Bodnar. Stawiam, że w tym roku będą Lempartowa i Kapela.

Comments are closed.