Koronarestrykcje tylko dla niezaszczepionych? Dr Basiukiewicz: „Od 2021 r. prawa i wolności obywatelskie są wstrzykiwane”

Dr Paweł Basiukiewicz i szczepienie Serum wolności/Obrazek ilustracyjny/Fot. Facebook/PxHere
Dr Paweł Basiukiewicz i szczepienie Serum wolności/Obrazek ilustracyjny/Fot. Facebook/PxHere
Jeden z pandemicznych ekspertów szefa rządu warszawskiego, dr Konstanty Szułdrzyński, przekazał, że Rada Medyczna przy Morawieckim optuje za koronarestrykcjami tylko dla niezaszczepionych. Do tych słów entuzjastycznie odniosła się Małgorzata Wanke-Jakubowska, matematyk, specjalista PR i rzecznik UPWr z 18-letnim stażem. Dr Paweł Basiukiewicz krótko skwitował jej wypowiedź.

– Jako członkowie Rady Medycznej przy premierze konsekwentnie opowiadamy się za utrzymaniem części obostrzeń dla osób niezaszczepionych – powiedział PAP dr Konstanty Szułdrzyński.

Pandemiczni eksperci Morawieckiego chcą koronarestrykcji tylko dla niezaszprycowanych

„ciekawe jak to pogodzicie z Konstytucją :)” – skomentował doniesienia PAP na Twitterze użytkownik Kapitan Jack Sparow.

„Jest stan epidemii i muszą być podejmowane działania, by powstrzymać zakażanie koronawirusem. Jednym z działań jest ograniczenie aktywności niezaszczepionych. To nie kara za nieszczepienie, tylko konsekwencja. Proste, nie szczepisz się, to coś tracisz. Twój wybór” – „wyjaśniła” Małgorzata Wanke-Jakubowska.

Do tych słów odniósł się także elektrokardiolog, który pracował na oddziale covidowym, dr Paweł Basiukiewicz. „Nie masz przyrodzonych praw. Od 2021 r. prawa i wolności obywatelskie są wstrzykiwane” – skwitował.

Lekarz opatrzył swój wpis hasztagami: #sanitaryzm i #Serumwolności.

W rozmowie z naszym portalem dr Paweł Basiukiewicz odnosił się m.in. do kwestii paszportów szczepionkowych. Jak podkreślał, szczepienia na Covid przyjmują formę „powszechnego nakazu”.

– Paszport szczepionkowy zaczyna przyjmować formę certyfikatu cyfrowej tożsamości zdrowotnej. Jeżeli posiadanie tego ma warunkować wjazd do innego państwa, to w zasadzie Strefa Schengen przestała istnieć, bo trzeba będzie mieć certyfikat, którym się człowiek określi – wskazywał.

Lekarz podkreślał, że wprowadzenie paszportów szczepionkowych w przestrzeni wewnętrznej, oznaczałoby daleko idące restrykcje. – Moje dziecko nie pójdzie do przedszkola, czy do szkoły, bo się nie zaszczepiło, albo jego rodzice się nie zaszczepili. Albo nie wpuszczą pani do zoo, albo nie wpuszczą pani do aquaparku czy sklepu, bo pani albo np. pani córka się nie zaszczepiła – tak teoretyzuję. To już zaczyna być bardzo opresyjne – stwierdził.

Dr Basiukiewicz odniósł się także do rzekomej dobrowolności szczepień. – My to przerabialiśmy. To wszystko jest napisane w „Roku 1984”. Tam było Ministerstwo Miłości, Prawdy i inne. Każde z tych ministerstw zajmuje się swoją działką. Równie dobrze można powiedzieć, że coś jest dobrowolne, no ale jak tego nie przyjmiesz, jesteś wyrzucany poza nawias społeczny. Dostaniesz wodę i chleb – podsumował.

Cały wywiad można przeczytać poniżej:

Paszporty szczepionkowe. Wyrzucanie poza nawias społeczny

Źródła: Twitter/nczas.com

13 KOMENTARZE

  1. Zastanawiam, gdzie są polscy uczciwi prawnicy i nie zaskarżają tej bandy mengelowców, bo cały czas tzw. szczepionki, które są preparatami genowymi są w fazie badań klinicznych, a więc podawanie ich ludziom jest eksperymentem. Sprzeczne to z naszą Konstytucją i Kodeksem Norymberskim. I gdzie fundusz odszkodowań, gdzie leki na koronkę, zakazane przez zbrodniarzy.

    • Złote żniwa dla koncernów – testują swoje wynalazki już nie na ochotnikach, ale na przymuszanych do tego ludziach i to jeszcze za wyszarpane im pieniądze.

  2. Jeśli już będę musiał to chcę placebo. Witaminy lub sól fizjologiczna. Zawsze to lepsze niż trucizna na ludzi a zaświadczenie dostanę.

  3. Idąc tokiem rozumowania pani Małgorzaty Dwojga Nazwisk, rabunek czy gwałt to też pewna konsekwencja czegoś. Proste. Nie dasz po dobroci to coś tracisz. Twój wybor.

  4. A ja wiem, że chabydło rządzące w NASZYM Pięknym kRAJu zawiśnie na przydrożnych słupach, dostaną tylko to na co zasłużyli.

    Już kończy się panowanie tego szatańskiego plemienia na tej Przepięknej Błękitnej Planecie Ziemi, która jest Matką Żywicielką ale tylko dla Iskier Źródła Wszechrzeczy.

  5. Główny ekspert WHO Soumya Swaminathan mówi, że nie ma dowodów na to, że szczepionka zapobiega zakażeniom. Statystyki CV19 okazują, że „w pełni” wyszczepieni są hospitalizowani i umierają na CV19. O co więc chodzi z likwidowaniem obostrzeń dla wyszczepionych? Oni produkują białko korony (są zaprogramowani przez mRNA) i chodzi o to aby swobodnie mogli to roznosić i aby niezaszprycowani doświadzali zakrzepic.

Comments are closed.