Olszański vel Jabłonowski popiera Brauna: „Dajcie mu to zrobić, bo będzie awantura. A jak będzie awantura…” [VIDEO]

Wojciech Olszański vel Jabłonowski.
Wojciech Olszański vel Jabłonowski. (Fot. Twitter)
REKLAMA
Wojciech Olszański vel Jabłonowski poparł w wyborach na prezydenta Rzeszowa Grzegorza Brauna. Wraz z Marcinem Osadowskim zaznaczyli, że nie przepadają za politykiem Konfederacji, ale lepszego wyboru nie ma.

Popularni „Kamraci” wydali oświadczenie w formie wideo, w którym argumentują, dlaczego popierają Brauna.

Człowiek znany nie od dzisiaj, który jasno wyraża swoje poglądy, doprowadzając do wściekłości przeciwników z drugiej strony barykady, czyli różnego rodzaju lewactwo, lewicę, kunktatorów, udawaczy patriotyzmu. To nam się podoba – mówi Olszański vel Jabłonowski.

REKLAMA

Musimy zaznaczyć, że z panem Grzegorzem nie przepadamy za sobą. Takie jest życie. W okresie tzw. pandemii i zamknięcia Polski swoją postawą pokazał jednak niezłomną postawę walki o prawo do wolności – dodał Marcin Osadowski.

Nowa książka prof. Chodakiewicza!

Jako obywatel żyjący w Rzeszowie, normalny człowiek żyjący z pracy własnych rąk, niepowiązany z żadnymi układami, mający nawet jakieś inne niż Braun sympatie polityczne, to na gospodarza miasta dla zasady wybrałbym Brauna. Po to, żeby coś zmienił – argumentują.

Są zarzuty, że Grzegorz Braun nie jest z Rzeszowa. Właśnie dobrze, że nie jest z Rzeszowa. Człowiek całkowicie spoza układów. Bardzo dobrze, że nie ma zaplecza. Zrobi nowe. Dajcie to zrobić Braunowi, bo będzie awantura. A jak będzie awantura, to wiele rzeczy tajnych, zakazanych przestanie być tajnymi i zakazanymi. Wtedy okaże się, jak wiele naszych pieniędzy nie jest obracane na nasze dobro, tylko napędzają interesy innych osób – podkreślił Olszański vel Jabłonowski.

Co tu się…? Kapela chce walczyć w klatce z Jabłonowskim

REKLAMA