Korwin-Mikke o rewelacjach Kaczyńskiego. „Do tej pory byłem przekonany, że w kaftanie bezpieczeństwa powinien chodzić Trzaskowski”

Jarosław Kaczyński i Janusz Korwin-Mikke. Foto: PAP
Jarosław Kaczyński i Janusz Korwin-Mikke. Foto: PAP
Janusz Korwin-Mikke odniósł się do szokujących stwierdzeń Jarosława Kaczyńskiego, który połączył tzw. „antyszczepionkowców” z operacją KGB z lat 80.

Na antenie Radia Rzeszów Kaczyński zwrócił się z propagandowym „apelem” do osób sceptycznie podchodzących do kwestii szczepień.

Chciałbym wszystkim, którzy nie chcą się szczepić, którzy wierzą w tę rozpoczętą w latach 80. przez KGB (…) operację, żeby się zastanowili, bo szczepienia są konieczne – grzmiał Kaczyński.

Te wszystkie bajki, które są opowiadane są niesłychanie groźne w szczególności dla nich, ale także dla innych, bo to nie jest tak, że ktoś podejmuje decyzję co do swojego życia. Podejmuje decyzję co do życia innych – twierdził prezes PiS.

Co mógł mieć na myśli Kaczyński, nie wiadomo. Zagadkę próbował rozwikłać Rafał Ziemkiewicz.

Wydaje mi się, że mówiąc o operacji KGB w latach 80-tych, miał Jarosław Kaczyński na myśli […] że KGB podjęło taką operację, żeby na Zachodzie jak największą część opinii publicznej przekonać, że wirus HIV, który się wtedy pojawił i którego się bano potwornie […] Otóż sowieci […] rozpowszechnili wiadomość, rzekomo tajną, że ten wirus to wyprodukowali Amerykanie na polecenie Ronalda Reagana w swoich laboratoriach jako broń biologiczną i on im stamtąd uciekł – próbował odgadnąć zamiary Kaczyńskiego Ziemkiewicz.

CZYTAJ WIĘCEJ: „Co mają szczepionki do KGB?”. Ziemkiewicz UJAWNIA plan Kaczyńskiego [VIDEO]

Do stwierdzień Kaczyńskiego w swoim stylu na Twitterze odniósł się Janusz Korwin-Mikke.

„Do tej pory byłem przekonany, że w kaftanie bezpieczeństwa powinien chodzić p.Rafał Trzaskowski. Teraz dowiaduję się, że JE Jarosław Kaczyński uważa, że walka z przymusem szczepień to… operacja KGB!!! Naprawdę to była aż tak wolnościowa organizacja??!” – pyta prezes partii KORWiN.

16 KOMENTARZE

 1. Starsi pamiętają, że AIDS, powodowane przez wirusa HIV, to Amerykanskij Imperialistyczeskij Dupny Syfilis…
  KGB miało rację.

 2. Ten kartofel kalkstein niech sobie myckę na łeb założy, bo mu się ten żydowski móżdżek lasuje i won do żydosraela !

 3. „ojciec narodu” już całkowicie stracił kontakt z rzeczywistością. Kończ waść, wstydu oszczędź.
  Ale jego elektorat niewiele lepszy.

 4. MIkke baranie, caly swiat sie szczepi a wy pieprzycie o depopulacji. WSZYSTKIE szczepionki maja efekty uboczne. Mowi ci to osoba zaszczepiona na niemal wszystko: od zoltej febry po japonski encefalitis. Czlowieku schowaj sie do jakiejs nory i przestan lizac ruski tylek jak twoj protoplasta Dmowski.

 5. Proszę nie obrażaj innych. Nieśmiało tylko zauważę, że jesteśmy dziełem Stwórcy i nie musimy się martwić o nasz byt. A Ty człowieku jeżeli pragniesz zażyć wszystkich szczepionek jakie wymyśliła ludzkość to sobie je aplikuj. Ale wara Tobie od mojego ciała i moich decyzji. Tylko nie strasz mnie, że mi zabierzesz ubezpieczenie i takie tam..

 6. Totalitaryzm i patologiczna prewencja u Kaczyńskiego. Ciało człowieka, to jego własność (ostatnia nie zabrana przez reżymy) i jego decyzja co mu zaaplikuje, jak chroni swoje zdrowie. Myśląc jak on, należałoby przyjąć, że nie przyjęcie dowolnej terapii, leku lub szczepionki zalecanych przez władzę powoduje groźbę śmierci innych, więc stają się oni przestępcami.

 7. Efekty uboczne średnio i długookresowe szczepionek na covid19 są jeszcze nie zbadane a szczepi się nimi miliony. Warto się douczyć przed nazwaniem kogoś baranem. Przypomnę choćby talodomid. Pogoń za pieniędzmi zaślepia zarządy firm farmaceutycznych, tym bardziej, że zostały zwolnione z wszelkiej odpowiedzialności.

 8. Korwin może do woli łajać i poniewierać Trzaskowskiego, ale dziadyga wie, że jak zadrze z prezesem Kaczafim – to ten naśle kontrole na partię i będą badać gdzie zniknęło prawie pół miliona… co je zabrali z państwowej dotacji, z kasy: Mentzen, Berkowicz, Korwin i skarbnik Sypniewski.

 9. Każdy ma wybór ,mowi sie o skutkach ubocznych .a biorąc leki to jaka jest lista skutków ubocznych oj duza a mimo to bierzemy.A pani ktora mowi ze nalezymy do stwórcy to powinna oddac wszystkie dobra materialne,bo przecież nie musi sie martwić o swój byt
  Co niektórzy piszą to szok

Comments are closed.