Konfederacja komentuje tajne posiedzenie Sejmu. Politycy rozczarowani i zdegustowani [VIDEO]

Konfederacja w Sejmie.
Konferencja Konfederacji w Sejmie. (Fot. PAP)
Podczas tajnych obrad Sejmu nie dowiedzieliśmy się niczego, co nie mogłoby być podane w sposób jawny – komentowali na gorąco posłowie Konfederacji, którzy opuścili tajne obrady krótko przed zakończeniem.

Posłowie Konfederacji wyszli z zamkniętych obrad Sejmu i podzielili się z dziennikarzami swoimi refleksjami w tej sprawie.

Nie dowiedzieliśmy się niczego, czego nie dowiedzielibyśmy się z otwartych źródeł dziennikarskich. To dzisiejsze posiedzenie to operacja PR – powiedział Jakub Kulesza.

Dodał, że podczas wystąpień Janusza Korwin-Mikkego i Krzysztofa Bosaka wicepremier ds. bezpieczeństwa Jarosław Kaczyński wyszedł z sali.

Ściąga się ludzi z całego kraju, odkłada się to o trzy godziny, żeby nic w końcu nie powiedzieć – mówił Korwin-Mikke.

Spędzono nas tutaj nie wiem po co i istnieje podejrzenie, że w najbliższych dniach czy godzinach wyciekną jakieś prywatne, seksualne czy inne afery, więc chodzi o to żeby przekonać ludzi, że sprokurowane są przez Rosję – dodał prezes partii KORWiN.

Braun: rząd chce utopić aferę Dworczyka

Zalegendowanie jakichś zdarzeń, które być może jeszcze przed nami, to nadawałoby sens tej informacji – powiedział Grzegorz Braun.

Rząd chce utopić aferę Dworczyka w atmosferze poufności i tajności, chce się niejako podzielić odpowiedzialnością za niedopełnienie obowiązków – dodał Braun.

Zaznaczył, że nie zdziwiłby się, gdyby „oprócz afery Dworczyka zostały odpalone jakieś inne scenariusze”.

Dziambor: nie będzie sensacyjnych informacji, bo…

Nie będzie żadnych sensacyjnych informacji i nie chodzi o to, że jest to objęte klauzulą tajności. Po prostu nie mamy o czym mówić i nie mamy na co zwracać uwagi – ocenił Artur Dziambor.

Można to spuentować jednym zdaniem: trzeba się poważnie zapytać, dlaczego dzisiejsze spotkanie nie zostało nam przesłane mailem – dodał Dziambor.

Tajne posiedzenie Sejmu. „Onet”: Kaczyński straszył scenariuszem wojny z Rosją

4 KOMENTARZE

  1. Wczoraj ocenzurowano mi kilka postów tylko dla tego że były mądrzejsze od waszych ekspertów he he. Ale sobie zapisuje cyfrowo (komentarz czeka…) nie na kartce jak pewnie myslicie. Ten tradycyjnie też sobie zapisze. TyNCZASsem borem lasem…

  2. 21 wiek, dla zabawy proponuję wejść na portal Urzędu Komunikacji Elektronicznej i spróbować pobrać formularz kontaktowy lub skargi na operatora pocztowego lub telefonii. Proszą wydrukować blankiet w formacie .doc i wypełnić go ręcznie, potem zeskanować i przesłać do Urzędu. I dla porównania proponuję zamówić przesyłkę w InPost. Państwowi informatycy to buraki…

  3. Oczywiscie ze chodzi o zalegendowanie.Jestem pewny że tzw hakerzy opędzlowali skrzynki niejednemu z PiSu, ale tylko o Dvoraku narazie jest mowa. Bedą wyciekać wycieki :D..najciekawsze informacje zostaną ujawnione na tydzień przed wyborami do sejmu. Pomimo to, ujrzeć PiSiorów robiących ze strachu pod siebie-bezcenne.I powiadam wam, nie raz nam jeszcze szczęka opadnie na ziemię.

  4. Zabawa w tzw. politykę trwa. Zwykłe badziewie. A kasa podatników płynie. Zgadnijcie do kogo. PiS i PO to jedno zło. Badziewie.

Comments are closed.