EURO 2020. Zakpił z Ronaldo i Pogby. Ukrainiec dał popis na konferencji prasowej [VIDEO]

Andrij Jarmolenko. / foto: Prt Sc Twitter: @ZoryaLondonsk
Reprezentant Ukrainy Andrij Jarmolenko podczas pomeczowej konferencji prasowej postanowił odpowiedzieć na gest Cristiano Ronaldo i Paulo Pogby. Jego zachowanie odbiło się szerokim echem w mediach.

Po wygranym meczu z Macedonią Północną 2:1, w którym Jarmolenko strzelił jedną z bramek, Ukrainiec tryskał humorem. Podczas konferencji prasowej zdobył się na zaskakujący gest.

Ukraina vs Macedonia Północna

Ukraina po minimalnej przegranej z Holandią w pierwszej kolejce fazy grupowej, w drugim meczu pokonała Macedonię Północną 2:1.

Ukraińcy prowadzili do przerwy już 2:0 i losy spotkania wydawały się przesądzone. W drugiej połowie Macedończycy z północy strzelili bramkę, ale na nic więcej nie było ich stać.

To zwycięstwo znacznie przybliżyło Ukrainę do awansu do 1/8 finału. W ostatniej kolejce niebiesko-żółtych czeka decydujące starcie z Austrią, w którym obu drużynom może wystarczyć remis.

Zachowanie Ronaldo i Pogby

Na pomeczowej konferencji prasowej pojawił się strzelec jednej z bramek dla Ukrainy Andrij Jarmolenko, który zdecydował się odpowiedzieć na zachowanie Cristiano Ronaldo i Paulo Pogby.

Reprezentanci Portugalii i Francji podczas swych konferencji prasowych usunęli ze stolika produkty sponsorów. Ronaldo odstawił butelki Coca-Coli, i dodał „pijcie wodę”, a Pogba odstawił butelkę piwa bezalkoholowego Heineken.

Tą sprawą zajęła się UEFA. W oficjalnym oświadczeniu przypomniano drużynom biorącym udział w turnieju, że sponsorzy „są integralną częścią turnieju”. Zawodnicy uniknęli jak na razie kary ze strony organizacji.

„Proszę o kontakt”

Zupełnie inaczej postąpił reprezentant Ukrainy, Andrij Jarmolenko, który postanowił przysunąć do siebie produkty sponsorów turnieju.

Widziałem, jak Ronaldo odstawiał Coca Colę. Ja zestawię Coca Colę obok Heinekena na jednym stole. Skontaktujcie się ze mną! – powiedział tryskający humorem po wygranej Jarmolenko.

Źródło: sportowefakty.wp.pl/sport.pl/nczas.com