Dziś urodziny Morawieckiego. Życzymy sukcesów po rychłym powrocie do bankowości i porzuceniu polityki

Mateusz Morawiecki ma urodziny Źródło: PAP, canva, collage (praca własna)
Mateusz Morawiecki ma urodziny Źródło: PAP, canva, collage (praca własna)
Dziś, 20 czerwca, urodziny obchodzi premier Mateusz Morawiecki. Prezes Rady Ministrów nie ma jednak czasu na świętowanie.

Ile lat ma Mateusz Morawiecki?

Premier Mateusz Morawiecki urodził się w PRL-u, 20 czerwca 1968 we Wrocławiu na Dolnym Śląsku. Dziś polityk kończy 53 lata.

Mateusz Morawiecki – kariera

Obecny premier zrobił dużą karierę w bankowości. Był prezesem zarządu Banku Zachodniego WBK w latach 2007–2015. Bankowość porzucił jednak na rzecz polityki. Z ramienia Prawa i Sprawiedliwości był wicepremierem (2015–2017), ministrem rozwoju (2015–2016), a następnie ministrem rozwoju i finansów (2016–2018), ministrem sportu (2019), posłem na Sejm IX kadencji (od 2019) i ministrem cyfryzacji (od 2020).

Do tego wszystkiego od 11 grudnia 2017 roku pozostaje premierem.

Największe pieniądze Morawiecki miał jednak zarobić jako bankier. Dlatego życzymy mu, by czym prędzej powrócił do zawodu w którym się spełniał i porzucił politykę. Dzisiejszy solenizant dostanie zastrzyk gotówki, a Polacy trochę odetchną…

Mateusz Morawiecki nie ma czasu na świętowanie

W związku z ogromnym pożarem w Małopolsce na Podhalu premier Mateusz Morawiecki spędza swoje urodziny w terenie.

Dziś urodziny obchodzi prezes Jarosław Kaczyński. Rychłego przejścia na polityczną emeryturę!

11 KOMENTARZE

  1. ja mu życzę lokdałnu w pokoju w kratkę z kneblem na ryju i spleśniałym chlebem raz na miesiąc wody też mu pożałuję niech pije własny mocz !!!

  2. Chwalić boga że są u władzy !!!! Bo z tamtymi pozostałymi próżniakami i utracjuszami to byśmy zęby w ściany z głodu wbijali pod warunkiem że nie sprzedali by szwabom i ruskim tych ścian !!!

    • Zobaczysz za kilka lat co się będzie. Niewolnictwo w całej okazałości. Żal mi tych młodych co będą musieli z tym się zmagać. Bardzo jesteś krótkowzroczny.

    • Chwalić🤣🤣🤣🤣🤣Jak się w polin obudzisz któregoś dnia to się przekonasz jak życie wygląda a nawet nie będzie miski ryżu do jedzenia

  3. Chwalić🤣🤣🤣🤣🤣Jak się w polin obudzisz któregoś dnia to się przekonasz jak życie wygląda a nawet nie będzie miski ryżu do jedzenia

Comments are closed.