Słynny astronom ma szokującą tezę o kosmitach. To nie „małe zielone ludki”

Kosmita. Obrazek ilustracyjny. Źródło: pixabay
Kosmita. Obrazek ilustracyjny. Źródło: pixabay
W 2020 roku odnotowano najwięcej obserwacji UFO w historii, a temat zaczęli poruszać nie tylko fantaści i fani spiskowych teorii, ale również amerykański rząd i czołowi politycy w USA. Teraz Seth Shostak, astronom z SETI Insititute, dzieli się swoimi przemyśleniami dotyczącymi kosmitów.

SETI Insititute to organizacja, która od ponad 50 lat zajmuje się poszukiwaniem życia pozaziemskiego. Seth Shostak – jeden z czołowych astronomów instytutu – twierdzi, że filmowe obrazy kosmitów nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Według Shostaka tzw. kosmici nie będą istotami żywymi, lecz sztuczną inteligencją lub syntetyczną inteligencją.

Według naukowca przemawia za tym fakt, że podróżujący do nas przedstawiciele innych cywilizacji musieliby pokonać ogromne odległości. Np. Proxima Centauri – najbliższa nas gwiazda – znajduje się 40 bilionów km od nas. Pokonanie tego dystansu zajęłoby naszym rakietom 75 000 lat.

Shostak jest przekonany, że żadna żywa istota nie może wytrzymać tak długiej podróży.

Oczywiście, naukowiec dopuszcza to, że „kosmici” mogliby posługiwać się dużo bardziej zaawansowaną technologią niż ta, którą znają ludzie. To jednak tylko zwiększa jego przekonanie, że istoty te byłyby w rzeczywistości modyfikacjami AI.

Amerykański raport dot. UFO. Rząd USA traktuje ten temat bardzo poważnie

Źródło: Interia

18 KOMENTARZE

  1. Obsesje na punkcie sztucznej inteligencji, zmian klimatycznych, terroru medycznego i dewiacji seksualnych to jedyne zainteresowania mafii żydowskiej i pałki na społeczeństwa w dobie sprowokowanych przez nich licznych kryzysów. Teraz próbują powtórzyć sukces słuchowiska radiowego Herberta George’a Wellesa pt. „Wojna światów”, które siało panikę wśród milionów mieszkańców Stanów Zjednoczonych. Zmasowany atak poprzez urozmaiconą panikę ma dostarczyć ofiar i radości tym chorym satanistom.

  2. Spotkanie z nie żywą inteligencją to jedno co może nas spotkać. Drogi przed życiem inteligentnym nie ma, powodem jest całkowity brak możliwości rozwoju, trwać mogą „i rozwijać się” w pewien szczątkowy sposób jedynie społeczeństwa, te są nietrwałe i niezdolne do znaczącego rozwoju z powodu ludzkiej śmiertelności. Winna jest biologia, doświadczenia, wiedza, nie jest przenoszona na następne pokolenia. Ludzka „inteligencja” „rozwój” „wiedza” to jak krew w piach.

  3. Niedawno czytałem opinię Naczelnego Eksperta Naukowego mrówek na temat widywanego niekiedy CZŁOWIEKA. Stwierdził, że CZŁOWIEK nie może być formą biologiczną bo odległości od mrowisk do siedzib CZŁOWIECZYCH są tak gigantyczne, że przebyć je może jedynie sztuczny mechanizm. Np. z gatunku SAMOCHODÓW. Albo wręcz z SAMOLOTÓW!

  4. RAPORT Z ŻELAZNEJ GÓRY – patrz min Pitoń.Aby utrzymać społeczeństwo w ryzach należy je nieustannie straszyć.Drzewiej wojną nuklearną z Sowietami potem terrorystami pandemiami a jak i to przestanie działać to w końcu kosmitami.Ludzkie bydło wszystko łyknie jak widać na przykładzie kowitu.

Comments are closed.