Amerykański raport dot. UFO. Rząd USA traktuje ten temat bardzo poważnie

UFO albo UAP (niezidentyfikowane zjawisko latające). Zdjęcie: Marynarka Stanów Zjednoczonych
UFO albo UAP (niezidentyfikowane zjawisko latające). Zdjęcie: Marynarka Stanów Zjednoczonych

Rząd USA nie potrafi jednoznacznie stwierdzić, czy na głośnych nagraniach zrobionych przez Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych, na których widać dziwne, niezidentyfikowane obiekty latające, znajduje się technologia obcego wywiadu czy też kosmitów.

Departament Obrony przedstawił Kongresowi raporty dotyczące obecności UFO. Śledztwo wszczęto po opublikowaniu głośnych nagraniach zrobionych przez Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych.

Wielu komentatorów twierdziło, że widać na nich technologię pozaziemską.

Pisaliśmy o tym:

Czy to było UFO? Pentagon potwierdza prawdziwość kolejnych nagrań dziwnych obiektów i zapowiada nowe raporty [VIDEO]

W międzyczasie na temat UFO wypowiadało się wielu amerykańskich polityków.

Najgłośniej komentowana była wypowiedź byłego prezydenta, Baracka H. Obamy, który stwierdził, że „istnieją materiały filmowe i zapisy obiektów w przestworzach, o których nie wiemy, czym one są, nie potrafimy wyjaśnić, jak się poruszały”.

Wcześniej u John Ratcliffe, były dyrektor wywiadu Donalda Trumpa, powiedział, że ujawnienie raportu pokaże, że było „o wiele więcej” obserwacji UFO, niż podano do publicznej wiadomości.

Pisaliśmy o tym:

Barack Obama: Rząd ma nagrania UFO

Teraz w końcu opublikowano długo wyczekiwany raport. Jego treść nie usatysfakcjonuje jednak ani fanów teorii o UFO, ani tych, którzy wierzą, że na amerykańskim niebie widać było chińską lub rosyjską technologię.

Rząd USA nie potrafi dać ostatecznego wyjaśnienia zjawisk lotniczych zauważonych przez pilotów wojskowych, ale nie znalazł też dowodów, że są one związane z kosmitami.

Dwie osoby poinformowane o treści sprawozdania stwierdziły, że nie znaleziono dowodów na związek pozaziemski i nie wykluczają, że to, co piloci widzieli, może być nowymi technologiami opracowanymi przez inne kraje.

Jeden z urzędników powiedział, że nic nie wskazuje na to, że niewyjaśnione zjawiska pochodzą z tajnych programów amerykańskich.

Obaj urzędnicy wypowiadali się jako anonimowe źródła i nie byli upoważnieni do ujawniania informacji.

Źródło: NCzas, AP News

4 KOMENTARZE

  1. Przećwiczyli pseudo pandemię, jak ludzie zareagują i na ile dadzą się zmanipulować, kolejne elementy planu to cyberatak i lądowanie kosmitów, ciemny lud wszystko kupi, a dzielny rząd światowy uratuje ludzkość przed jednym i drugim.

  2. Mozliwy jest tez scenariusz opisany przez Janusza Zajdla w znakomitej powiesci „Wyjscie z cienia”. Wtedy rzad swiatowy jest zbedny – za wszystko beda odpowiadac kosmici.

  3. Czyli Szatan nawiedza USA osobiście. Albo masoneria znalazła temat zastępczy na wypadek gdyby pandemia się prejadła, by było z kim walczyć, choćby z kosmitami.

  4. Przypomnę, że atom wodoru sfotografowano zwykłym aparatem fotograficznym. Oczywiście mamy do czynienia z padgatowką do kolejnego „kryzysu”, który ma być alibi dla całkowitego ubezwłasnowolnienia ludzkości tej, co gapi się w TVN wyżerając ryż z miski.

Comments are closed.