Wiemy, co się stało Korwin-Mikkemu. „Niewidzialna Ręka Wolnego Rynku nie zainterweniowała” [FOTO]

Janusz Korwin-Mikke. Foto: PAP
Janusz Korwin-Mikke. Foto: PAP
Niedziela polityka Konfederacji miała wyglądać zupełnie inaczej. Janusz Korwin-Mikke w upalne popołudnie miał relaksować się nad wodą, ale trafił do szpitala ze złamanym palcem. Poseł wyjaśnił, jak do tego doszło.

W niedzielne popołudnie Janusz Korwin-Mikke dodał niepokojące zdjęcie na swoim koncie na Instagramie. Uwagę przykuwa nienaturalnie wygięty serdeczny palec u ręki legendarnego wolnościowca.

„Miało być plażowanie na Świdrem, skończyło się na wizycie w szpitalu…. #jkm #otwock #palec #finger #niedziela #sunday” – napisał na Instagramie polityk Konfederacji.

Ostrzegamy, zdjęcia i nagranie (pod artykułem) tylko dla Czytelników o mocnych nerwach.

TYLKO U NAS! Korwin-Mikke o swojej diecie fastfoodowej. Zdradza, jak się czuje

Dziś Janusz Korwin-Mikke wyjaśnił, co się stało. „Zjeżdżałem na rowerze z górki i wpadłem w piasek. Upadłem — a Niewidzialna Ręka Wolnego Rynku nie zainterweniowała i doznałem pewnego uszczerbku” – napisał na Twitterze polityk.

Korwin-Mikke już w domu! Pokazał, jak radzi sobie po wypadku [VIDEO]

Janusz Korwin-Mikke mimo owego uszczerbku wciąż pracuje. Pokazał swoim sympatykom, jak funkcjonuje ze złamanym palcem.

– Jak można pisać, mając złamany paluszek? Bardzo prosto. Trzeba tylko najpierw inne paluszki namówić, żeby pisały, o w ten sposób, a następnie zaczynamy pisać – mówił, wbijając sobie pinezkę w zdrowy palec.

– Działa. Napisałem dzisiaj dwa artykuły od chwili złamania – oświadczył i pożegnał się z użytkownikami Instagrama.

Korwin-Mikke w szpitalu! Dramat pokrzyżował mu plany

 

10 KOMENTARZE

  1. niewidzialna reka rynku nie zainterweniowała bo koperty nie dostała, mozna dyktowac ustnie panie Korwin głosujący kiedys na plana balcerowicza

  2. Panie JKM pragnę zwrócić panu uwagę (jako człowiekowi honoru), ażeby zwrócił pan zagrabione pieniądze z państwowej dotacji na partię. Oczywiście zwrócenie po 108 tys. zł dotyczy tych dwóch obwiesiów: Mentzena i Berkowicza, którymi pan wysłużył się w rabowaniu kasy. Łup ma być zwrócony, inaczej dołączy pan do ” Bandyty spod Bezdan”

  3. Panie Januszu, nie ma wyjścia, w swoim wieku musi już Pan rozwijać swoją wyobraźnię. Fizycznie i fizjologicznie lepiej nie będzie (poza wzrokiem, jeśli ktoś był krótkowidzem, ale tu akurat wiotczenie mięśni gra na korzyść).

Comments are closed.