Niszczą kobiecy sport, niszczą olimpijskie ideały. Zmiennopłciowiec chce wygrać Igrzyska Olimpijskie, by na podium spalić flagę swego kraju

Zmiennopłciowiec Chelsea Wolfe chce wygrać Igrzyska Olimpijskie w kolarstwie BMX, by na podium spalić flagę Stanów Zjednoczonych. Zdjęcie : wikipedia
Zmiennopłciowiec Chelsea Wolfe chce wygrać Igrzyska Olimpijskie w kolarstwie BMX, by na podium spalić flagę Stanów Zjednoczonych. Zdjęcie : wikipedia

Amerykański kolarzyca, czy kolarz zmiennopłciowiec chce wygrać Igrzyska Olimpijskie, by na podium spalić flagę Stanów Zjednoczonych. To ma być protest przeciwko prześladowaniu zmiennopłciowych dzieci i faszyzmowi Trumpa.

Chelsea Wolfe, który urodził się jako mężczyzna, po przeróbkach na kobietę został członkiem reprezentacji Stanów Zjednoczonych jako kolarz, czy kolarzyca BMX w stylu dowolnym. To nie jedyny biologiczny mężczyzna podający się za kobietę, który będzie brał udział w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. MKOL dopuścił do rywalizowania z paniami nowozelandzkiego ciężarowca Laurela Hubbarda.

Hubbard nie miał wielkich osiągnięć jako mężczyzna, więc chce zdobywać medale rywalizując z paniami. Inną motywację ma jednak Wolfe. na Facebooku napisał że chce wygrać Igrzyska w Tokio, by na podium spalić flagę Stanów Zjednoczonych.

Pełen obsesyjnej nienawiści komentarz został opublikowany w marcu 2020 roku, a potem został usunięty. Teraz w rozmowie z Fox News nienawistnik LGBT usprawiedliwia się, że chodziło mu o politykę Trumpa. Igrzyska miały się odbyć w 2020 roku, a więc za prezydentury Donalda Trumpa, ale zostały przesunięte o rok z powodu pandemii. Zmiennopłciowiec pisał wtedy, że administracja Trumpa w czasach pandemii skupia się na „krzywdzeniu zmiennopłciowych dzieci”.

Wolfe mówi teraz, że jego post nie powinien być interpretowany jako nienawiść do Ameryki. – Każdy, kto myśli, że nie obchodzą mnie Stany Zjednoczone bardzo się myli – powiedział Wolfe dla Fox News. – Jednym z powodów, dla których tak ciężko pracuję, by reprezentować Stany Zjednoczone w międzynarodowej rywalizacji, jest pokazanie światu, że ten kraj ma moralność i wartości, że znani jesteśmy nie tylko z samych złych rzeczy. Zajmuję stanowisko przeciwko faszyzmowi, ponieważ zależy mi na tym kraju i nie pozwolę, by wpadł w ręce faszystów po tym, jak tak wielu ludzi walczyło i poświęcało się, by zapobiec zapanowaniu faszyzmu za granicą. Jako obywatel, który chce być dumny z mojego ojczyzny, jestem pewien, jak diabli, że nie pozwolę temu się tutaj zadomowić”.

Egzaltowany Wolfe opowiada jakieś steki banałów. Pokazuje jednak jak nienawiść do ludzi o innych poglądach potrafi zaślepić. Pokazuje tez jak niszczona jest idea sportu, uczciwej rywalizacji i duch Igrzysk Olimpijskich. Nie tylko mężczyźni mogą rywalizować z kobietami niwecząc ich ambicje, poświęcenie, prace wielu lat. Niszczy też ideę igrzysk Olimpijskich w których chodzi nie tylko o fizyczny, ale także duchowy aspekt sportu

„Olimpizm jest filozofią życia, chwalącą i łączącą w zrównoważoną całość jakość ciała, woli i umysłu. Łącząc sport z kulturą i edukacją, olimpizm dąży do stworzenia sposobu życia opartego na radości z wysiłku, wychowawczych wartościach dobrego przykładu, odpowiedzialności społecznej i poszanowaniu uniwersalnych podstawowych zasad
etycznych” – napisano w pierwszym punkcie karty Olimpijskiej .

„Celem olimpizmu jest, aby sport służył harmonijnemu rozwojowi człowieka, z wizją propagowania miłującego pokój społeczeństwa i poszanowania ludzkiej godności.”
Amerykanie biorąc do swej olimpijskiej reprezentacji kogoś takiego jak Wolfe niszczą olimpijskie ideały.

12 KOMENTARZE

 1. Taki przypadek obnaża hipokryzję tych idiotycznych kontroli antydopingowych.
  Czepiają się jakichś transfuzji krwi, hormonów itp.
  Tymczasem staruje monstrum, w którym buzuje tylko od nie wiadomo jakich hormonów i innych substancji, zaaplikowanych mu podczas procesu płciowej transformacji.

  W tej sytuacji należy znieść wszystkie kontrole. Niech startują baby z chłopami, szprycowani z weganami, zdrowi z kalekami. Może wtedy sport będzie znowu wspaniałym widowiskiem. Jak swego czasu w Koloseum.

 2. Wszystko co releguje kobiety do kuchni, łazienek i sypialni a oprócz tego ośmiesza feminizm na obecnym etapie jest dobre.
  Za parę lat, jak kobiety nie będą zdobywały już żadnych medali będzie można bardzo ostrożnie zacząć przywracać stan normalny.

 3. I kapłani religii gender nie protestują? Przecież płeć biologiczna nie istnieje, można być rano kobietą, w południe niebinarnym, a wieczorem mężczyzną (oczywiście nie biologicznym, lecz społeczno-kulturowym). MKOL jest zapóźniony, ma jeszcze dużo do zrobienia w kwestii naprawy sportu.

 4. Mutanty opanują świat?
  W niektórych krajach już są przy władzy, nie tylko na Eurowizji lub Olimpiadachg.

 5. Idea igrzysk Olimpijskich została zniszczona w momencie gdy umożliwiono start w zawodach Olimpijskich kobietom, oraz prócz zwycięzców zaczęto fetować drugie i trzecie miejsce.
  Drugie i trzecie miejsce to przegrani! a kobiety są od pełnienia innych ról, nie mają prawa brać udziału w walce.
  To początek upadku idei, dalej poszło samo, starty zawodników i zawodniczek w ubraniach, jakieś nowe bzdurne dyscypliny, i mamy co mamy, czyli współczesny kociokwik.

Comments are closed.