EURO 2020. Boniek zabrał głos po odpadnięciu Polaków. W internecie zawrzało

Zbigniew Boniek.
Zbigniew Boniek. (Fot. PAP)
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Były piłkarz i trener polskiej reprezentacji Zbigniew Boniek zabrał głos po tym, jak Polacy odpadli z EURO 2020. Po wpisie prezesa PZPN w internecie zawrzało. Niektórzy użytkownicy sieci sugerują, że mógł to być sarkazm.

Polacy przegrali ze Szwecją 2:3 i tym samym pożegnali się z mistrzostwami Europy.

Polska na EURO 2020

Mecz otwarcia Polacy przegrali ze Słowacją 1:2. To stawiało ich w trudnym, ale nie beznadziejnym położeniu. W „meczu o wszystko” biało-czerwoni zmierzyli się z Hiszpanią. Spotkanie zakończyło się „zwycięskim remisem” 1:1. Polacy wciąż byli w grze.

Szansą na wyjście z grupy było zwycięstwo ze Szwecją. Polakom jednak nie udało się tego dokonać. Przegrali 2:3.

Wpis Bońka na Twitterze

„Dziękuje wszystkim. Za rok następna wielka impreza, zróbcie wszystko, żeby na niej być” – napisał na Twitterze siedzący od 2012 roku w fotelu prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek.

„Piękny sarkazm i gratuluję dobrego samopoczucia” – napisał Rafał Dudkiewicz.

„Może zacznijcie inwestować w tory do wyścigów samochodowych i driftu to więcej pożytku będzie niż z tych gwiazdeczek telefonów komórkowych i szczepień co jak przyjdzie grać drużynowo to nic nie potrafią” – sugerował ironicznie Covidtrix1984.

Sousa zawalił Polsce EURO. Czy odejdzie? Portugalczyk na gorąco komentuje

Źródło: Twitter

10 KOMENTARZE

 1. Ma rację. Gdyby euro 2o2o było rok temu, to o 2ootys Polaków więcej by je obejrzało. A za rok będzie u nas delta sądząc po ilości pojazdów na brytyjskich tablicach.

  • To prawda , jego nie interesuje dobro polskiej kadry , tylko grubość jego portfela . Chyzy rój z niego też jest jak z touska.

 2. nie rozumiem i nie akceptuję tej demagogicznej retoryki – delta jest tworem medialnym, a my, Polacy mieszkający w UK nie jesteśmy rozsadnikami „wirusa” !

 3. więcej przekazów z mediów szeroko rozumianych a będziecie coraz głupsi …propaganda u nas zawsze się miała dobrze ale to co teraz się odwala to przechodzi ludzkie pojęcie…
  więcej szczepień a przeżyjecie samych siebie , na Filipinach już chcą do więzień wsadzać i to samo u nas naczelnik szykuje …
  nie rozumiem jeśli to takie dobre , darmowe, wszyscy chwalą (celebryci przekupieni) to czemu ludzie nie chcą się wyszczepiać 🤔🤔🤔

 4. Ryży bufon, prostak, cham i hochsztapler powinien być wywalony na ryży ryj z tego Polskiego Związku Pierdolonych Nierobów !
  Chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie ogląda tych żałosnych harataczy w gałę,

 5. Piękny mecz. Do samego końca przeciwnicy drżeli o wynik, grając na czas. Prawdziwa reprezentacja narodowa za którą warto trzymać kciuki. Wyrosła futbolowi wielka gwiazda na miarę Messiego. Andreas Schaeffer jest kapitalny. Szkoda, że nie zagra w kolejnych meczach. Natomiast dziadowska drużyna ze Słowacji została sprowadzona na ziemię i wkopana pół metra pod powierzchnię. Reszta jest jedynie godna grobowego milczenia.

 6. jeśli Bońki nie będą okradały piłkarzy kadry! To jest ich zawód, z tego będą żyli na starość i okradanie ich przez Bońków jest skuwrysyństwem*.

  Słusznie grają w trybie ‚sabotaż’! Urzędasy mogą se pietruszkę sprzedawać!

Comments are closed.