Dr Hałat OSTRO o szczepieniach dzieci: „Jest to zbrodnią”

Dr Zbigniew Hałat/Fot. screen YouTube/Media Narodowe
Dr Zbigniew Hałat/Fot. screen YouTube/Media Narodowe
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Były zastępca ministra zdrowia ds. sanitarno-epidemiologicznych i były szef GIS oraz epidemiolog, dr Zbigniew Hałat, odniósł się do kwestii szczepień dzieci na Covid-19. Jak podkreślał na antenie Mediów Narodowych, jest to „projekt polityczny, a nie medyczny”.

– W hierarchii przestępstw, zbrodni na pierwszym miejscu stoi próba poddania dzieci eksperymentom medycznym, zabronionym bez świadomej zgody dorosłych, zabronionym bez świadomej zgody opiekunów dzieciom do pewnego wieku – wskazał dr Hałat.

Jak dodał, „w pewnym wieku” dziecko „zaczyna mieć zdanie swoje prawnie docenione” i  „jeżeli uznaje, że coś jest dla niego szkodliwe, to ma prawo odmówić”.

Dr Hałat przyznał, że po spotkaniu z adwokatami „ustalili, że będą wspierać młodzież warszawską i ogół całej Polski w odmowach, w buncie młodzieży przeciwko narzuconym im rolom świnek morskich czy też szczurzyc, szczurów w badaniach eksperymentalnych”.

– Jest to zupełnie niedopuszczalne w stosunku do dorosłych, a w stosunku do dziecka, młodzieży, której układ immunologiczny i cały organizm jest w fazie rozwoju, jest zbrodnią, bowiem to, co dzisiaj jest w ciągu miesiąca wykrywalne, mianowicie zakrzepica, czy w ciągu tygodnia – np. zapalenie mięśnia sercowego, za pół roku, za trzy miesiące może mieć znacznie większe bogactwo manifestacji, zwłaszcza u młodych ludzi, na których wszelkie leki oddziałują inaczej niż u dorosłego – zaznaczył.

Jak wyjaśnił, u młodych ludzi „są inne ścieżki metaboliczne, są niewypracowane receptory różnych organów, które mogą zostać uszkodzone na całe życie w wyniku takiego eksperymentu”.

– Przypominam, że podawanie środków, które powodują produkowanie białka kolca przez organizm, nie wiadomo w jakiej ilości i jak długo i gdzie ten kolec się osadzi – a już wiemy, że się we wszystkich organach osadza, łącznie z jajnikami, też rozwijającego się dziecka, i jądrami rozwijającego się dziecka, mogą spowodować bezpłodność. Mogą spowodować nieodwracalne uszkodzenie prokreacji w tym pokoleniu – wskazał.

Nieoficjalnie: nie będzie masowych szczepień dzieci w Wielkiej Brytanii. Eksperci odradzili rządowi takie rozwiązanie

Źródło: Media Narodowe

16 KOMENTARZE

 1. Nieoficjalnie: Wyznawcy sekty świętego kowida z wielką szprycą będą masowo składać ofiary z dzieci i niemowląt na ołtarzu plandemii.

 2. Panie doktorze podobnie mam zdanie że jest to zbrodnia. Problem w tym czy ktoś jest w stanie powstrzymać tych zbrodniarzy?. Jednego nie mogę zrozumieć że ci psychopaci czują się bezkarni w swoich szalonych poczynaniach. Mimo sprzeciwów wciąż stoją przy swojej racji, szprycowania obywateli.

  • Zbrodniarzy mogą powstrzymać tylko zwykli ludzie.
   Niestety, ci wolą „święty spokój”, pieniądze od rządu i przepustki do samolotów.

 3. Tytuł jest manipulacyjny i nieprawdziwy. Ten lekarz nie powiedział, że szczepienie jest zbrodnią. Powiedział, że zbrodnią są eksperymenty medyczne BEZ ŚWIADOMEJ ZGODY DZIECI I ICH OPIEKUNÓW.

 4. Kaczyński nie ma własnych dzieci więc mu zwisa los innych. Ale normalni ludzie mówią: łapy ze „szczepionką” PRECZ od naszych dzieci!!!

 5. Tymi kretynami co teraz sa u koryta moga tak sterowac, ze dla kasy drzewa zaczna szczepic. Biznes to biznes. Po trupach do szmalu. Ot dewwiza najglupszego sortu kukiel.

 6. Dlaczego szpryce zostały dopuszczone bez badań na zwierzętach i bez długoterminowych badań na rozrodczość?
  Elity swoje plany przekazują w filmach – patrz Utopia (2020 Amazona) oraz starszy film Vaxville. Scenariusz podobny do tego CV19 i szokujące wyjaśnienie – nie chodzi o natychmiastowe zabicie ludzi, ale o zaszprycowanie i sterylizację i zombifikację/ robotyzację.

 7. Sprzedajna policja sprzedajne wojsko tylko kluby kibica ze wszystkich miast powinny złączyć się i dodać odwagi na pospolite ruszenie. Zakazują aborcji ale eksperymentowania na dzieciach już nie.Czy kościół na to pozwala? Kończą im się szczepionki potrzebują organów?

Comments are closed.