Mikroczipy w szczepionkach? Wierzy w to co piąty badany [SONDAŻ]

Chip oraz szczepionka - zdjęcie ilustracyjne. / foto: Jacobs School of Engineering, UC San Diego/ABEL F. ROS | Qapta.es (kolaż)
Aż 20 procent badanych Amerykanów wierzy, iż w szczepionkach przeciw COVID-19 znajdują się mikroczipy, wynika z najnowszego badania. Wiele osób uważa, że mniemana pandemia COVID-19 to jedynie przykrywka do śledzenia ludzi.

W czasie mniemanej pandemii koronawirusa w sieci pojawia się wiele teorii nazywanych obecnie spiskowymi. Dotyczą zarówno samej choroby COVID-19, jak i podawanych szczepionek.

Pandemia to spisek?

Przypomnijmy, że na początku lipca informowaliśmy o tym, iż coraz więcej Polaków uważa, że pandemia jest wynikiem jakiegoś spisku. Tak przynajmniej wynika z badania Social Changes dla portalu w polityce.pl.

– Czy zgadza się Pani/Pan z opinią, że epidemia koronawirusa to efekt celowego działania (spisku), po to, żeby wymusić istotne zmiany w życiu ludzi na całym świecie? – takie pytanie usłyszeli uczestnicy sondażu.

39 procent z nich odpowiedziało na nie twierdząco. Odmienne zdanie miało 37 proc., a 24 proc. nie potrafiło jednoznacznie odpowiedzieć.

Pandemia to spisek? Uważa tak coraz więcej Polaków [SONDAŻ]

Mikroczipy w szczepionkach?

Inne ciekawe wyniki płyną z badania przeprowadzonego przez YouGov i The Economist. Okazuje się, że 20 procent Amerykanów wierzy, iż w szczepionkach przeciw COVID-19 mogą znajdować się mikroczipy.

15 procent badanych stwierdziło, iż owa teoria spiskowa jest „prawdopodobnie prawdziwa”. 5 procent jest przekonanych, że teoria jest „zdecydowanie prawdziwa”.

Więcej zwolenników takiego twierdzenia znalazło się wśród wyborców Donalda Trumpa (29 procent) oraz Republikanów (32 procent), niż wśród zwolenników Joe Bidena (8 procent) i Demokratów (14 procent).

Źródło: jpost.com/nczas.com

30 KOMENTARZE

 1. Trudno o większą kompromitację antyszczepionkowców. No chyba, że by zaczęli też twierdzić, że te mikroczipy wszczepiają im kosmici przebrani za pielęgniarki i lekarzy :)

  • Hahaha ale dobre kompromitacja?może zna angielski a jak nie to znajdzie może ktoś przetłumaczy co na ten temat ma do powiedzenia premier Wielkiej Brytanii..jakieś szczepionki z nanotechnologią by widział ale każdym..słyszał o tym czy umknęło?wie co to?czy ograniczenie pojmowanie ma od maski na ryjku?i już dwutlenekwęgla tak mózg uszkodził,że nie przyjmuje informacji?

  • Mikro czipy już są wszczepiane np. pieskom. Żadną filozofią nie je wszczepienie człowiekowi. Ciekawe jak się zachowasz jak wszczepią twojemu niemowlakowi?
   Nieuku jeszcze do ciebie nie dotarło, że są takie zabawki DRONY zdalnie sterowne.
   Wasze dzieci będą to cyborgi sterowane z centralnego komputera!
   CARPE DIEM!

 2. 1/2
  Przecież chipy w szczepionkach, to nie teoria spiskowa. One nie są w szczepionkach, tylko dodawane są do szczepionek. Macie je w rękach – to te Wasze „paszporty covidowe”. Tak, tylko to kwadraciki wydrukowane na świstku papieru, albo wyświetlone w smartfonie.

  • Nie tylko, są fizyczne chipy wszczepiane w nadgarstek. Na razie jest to dobrowolne. Są idioci którzy dają sobie chipy dobrowolnie aplikować.

 3. Skutkiem pandemii będzie ograniczenie wolności obywatelskiej i zwiększona inwigilacja. Czy to celowe działanie czy nie, to w zasadzie bez znaczenia. Na pewno rządzącym cała ta sytuacja jest bardzo na rękę.

 4. 2/2
  Różnią się ich czytniki, wykonanie, lecz w gruncie rzeczy służą do tego samego, a różnice to kwestia techniczna. Są na świstku, a nie pod skórą, bo jak powiedziałby prezes Ochódzki „są to chipy na miarę naszych możliwości”, albo parafrazując słowa Św. Jana „znamię bestii dla ubogich”.

 5. Z tą wiarą to tak jak z talibami w Klewkach śp Leppera. Owszem, byli, ale prawdopodobnie w Kiejkutach i tylko jako więźniowie. Te mikrochipy i 5 G pewnie na tej samej zasadzie. Nie w szczepionce, a być może dopiero w elektronicznym paszporcie covidowym. Który połączy się z nasza komórką i dzięki sieci 5G (przepustowość!) będzie mógł być (via nasz telefon) platformą online do np. indeksu przydatności społecznej (jak w Chinach), elektronicznego pieniądza o ograniczonej dacie ważności itd.).

  • Tak byli nawet kilku zamordowali przykuwając łańcuszkami do betonu polewając wodą i zostawiając na noc gdy było -10..z tym ,że taki ktoś jak ty dowiedział się o tym dopiero po 10 latach jak gówno na cały świat wypłynęło i odszkodowania trzeba było wypłacać..bo jak Lepper mówił to można się było pośmiać haha..jakoś Miller z Kwaśniewskim się nie chwalili co robią..więc dlaczego aktualne władze miałyby informować co tak naprawdę robią?

  • Chodzi ci o półgłówków ufających Rządowi? Ufających ślepo, jak dzieci swoim rodzicom? Okej, podaj więc proszę choć JEDEN powód, dla którego moglibyśmy zaufać (ślepo!) tej bandzie intelektualnych zboczeńców? Udowodnisz, że mają dobre intencje?

   • Debilu z mocno dwucyfrowym IQ. Mikro-czipy, a nawet nano-czipy można by wykryć pod każdym mikroskopem elektronowym i gdyby znajdowały się w szczepionkach, już dawno ktoś by to odkrył. Dla debili z IQ80 jest to nie do ogarnięcia swoim małym rozumkiem i dlatego łykają jak pelikany nawet najbardziej absurdalne i kretyńskie teorie spiskowe.

   • nasalis polakus to żyd chazarski ,zablokować go!!! Daj przykład, zaszczep się niedowiarku i napisz o doznaniach poszczepiennych ,może będziesz mieć zakrzep ,zator ,udar albo najlepsze dla ciebie – zatrzymanie serca :) opisz swoje przeżycia albo i nie przeżycia hahaha

 6. To nie spisek. Po prostu big pharma skorzystała z okazji i kupiła sobie rządy państw jako obwoźnych sprzedawców ich produktów. Problem covida istnieje, często jest poważny, ale nie chodzi o to, by go rozwiązać, tylko ROZWIĄZYWAĆ – i zarabiać na tym wielką kasę. Tanie, niepatentowalne lekarstwo takiej kasy nie da.

 7. Odczuwam wielką potrzebę zaznajomienia się z tym czym są mikroczipy, jaką one rolę mogą pełnić po wprowadzeniu ich do organizmu ludzkiego.
  Wiem, że to jest naprawdę, od dawna się to reklamowało jako zastosowanie w medycynie, nic nie mówiąc o zastosowaniach niechwalebnych. A wyczerpującej informacji oczekiwałbym od wytwórców tych czipów, znających się na rzeczy. Od zarządzających zastosowaniem tych czipów i wykonawców trudno tego oczekiwać, chyba, że zdradzą, narażając się bardzo.

  • Chodzi o identyfikację, kontrolę i sterowanie.
   Po zaszprycowaniu (nano cząsteczki grafenu…) sieć 5G będzie miała CEL i jeśli się udasz poza przydzielony region/ barak to zostaniesz automatycznie namierzony i porażony odpowiednią dawką promieniowania. Sieci 5G działają wg technologii kierunkowej – wojskowe pochodzenie

 8. W sytuacji kiedy rządy prawie na całym świecie zachowują się jak banda idiotów ze strzykawką to od razu nasuwają się wnioski, że jest to spisek globalistów, a do czipowania i tak chętnie będą się ustawiać kolejki kowidian na hulajnogach w punktach drive-thru zwłaszcza, że są już opracowane przez Pentagon do wszprycowania zamiast paszportu kowidiańskiego.

 9. Kilkadziesiąt lat temu informacja o Katyniu była uznana za teorię spiskową. Potem wiele innych, takie jak wielosobowy zamach na JFK – a nie Lee Oswald, dokładnie zaplanowane wyburzenie 3 budynków WTC w 2001 roku – a nie bin Laden, i wiele innych, mniej znanych. Czas pokazuje, że to były spiski. Tak samo będzie z Covid-19, ale odpowiedzialni nie będą już żyli, wię im nic nie zrobią.

 10. Czipy wstrzykiwane w szczepionkach to foliarstwo ośmieszające ruchy wolnościowe, propagowane również przez wrogów tych ruchów.

  Natomiast pewien spisek COVID-owy istnieje i polega na umyślnym wygaszaniu gospodarki pod przykrywką walki z COVID-em.
  Elity wiedzą że system zbankrutował i większość globalnej gospodarki trzeba będzie rozmontować ale lepiej żeby ludzie obwiniali COVID-ka niż np banksterów i polityków.

  • Nie doceniasz postępu technologicznego.
   Nie wiesz o tym, że są ponad półroczne opóźnienia w realizacji zamówień czipów dla przemysłu, stoi wiele fabryk tylko dlatego, że mikroprocesory nie są dostępne i trzeba czekać.
   Pomyśl co się takiego stało, że zrobotyzowane fabryki mikroprocesorów mają takie opóźnienia?

 11. Ja o chipach nie słyszałem ale o tlenku grafenu to i owszem… niech ktoś się zastanowi jaka jest umieralność na C19 a jaka na grypę nie leczoną ?

 12. Dzięki prof Jean-Bernard Fourtillan dowiadujemy się, że firma Micro$oft od 26 marca 2020 roku posiada międzynarodowy patent WO 2020/060606 A1, który obejmuje wykorzystanie nanocząsteczek (wszczepione wraz z szczepionką), telekomunikacyjnych urządzeń i sieci (telefon, 5G naziemne i satelitarne), technologii kryptowalut do identyfikowania, komunikacji i śledzenia ludzi. Wyrzucenie swojego telefonu nie pomoże.
  wiecej na stronie verite-covid19.fr

Comments are closed.