Taczka czekała na ministra. Braun nazwał Niedzielskiego „syntezatorem mowy”

Grzegorz Braun.
Grzegorz Braun. (Fot. PAP)
Minister zdrowia Adam Niedzielski wybrał się w Polskę, by zachęcać do szczepień. Podczas wizyty w Jeżowem na Podkarpaciu towarzyszył mu poseł Konfederacji Grzegorz Braun i jego zwolennicy. Podczas konferencji prasowej było bardzo gorąco.

Zanim jednak do konferencji doszło, Niedzielski wziął w dyskusji z lokalnymi politykami i przedstawicielami medyków.

Na spotkanie wszedł Braun, który przekonywał, że jako poseł ma prawo wziąć udział w dyskusji. Niedzielski wówczas odmówił kontynuowania posiedzenia.

Braun zrobił zdjęcie. Wszyscy byli bez masek. Gdy minister później wyszedł na zewnątrz, do dziennikarzy, to maskę miał już założoną.

Ponieważ maski to dla was, ludożerki, dla plebsu, dla tresowanych podludzi. A tam wszyscy zachowują się jak dorośli, normalni ludzie – mówił Braun, odnosząc się do spotkania Niedzielskiego wewnątrz budynku.

Poseł Konfederacji zaznaczył, że minister Niedzielski wyszedł z tego spotkania i nie chciał kontynuować swojej wypowiedzi w jego obecności. Braun powiedział, że było to spotkanie w urzędzie, w godzinach pracy i miał, jako poseł, prawo w nim uczestniczyć.

Albo urządzili sobie prywatną konwersację przy kawie i ciasteczku w godzinach pracy, albo w sposób bezprawny usiłowali wyłączyć posła ziemi podkarpackiej z dostępu do informacji publicznej – stwierdził.

Zdaniem Brauna Niedzielski przybył do Jeżowego, żeby jako „minister choroby, syntezator mowy, piętnować mieszkańców, krnąbrnych, zapóźnionych w rozwoju, którzy krytycznie, sceptycznie i bez entuzjazmu podchodzą do operacji tzw. wyszczepiania”.

A tak naprawdę chodzi o masowej skali eksperyment medyczny na ludziach. A jeżowianie, z czego jestem dumny, przejawiają zdrowy sceptycyzm i rezerwę – mówił.

Braun przytoczył dane, z których wynika, że w Holandii na 100 tys. szczepień zanotowano 700 tzw. NOP-ów (niepożądanych odczynów poszczepiennych).

W Polsce jest to kilkanaście NOP-ów na 100 tys. szczepień. Ktoś tu się mija, ktoś oszukuje. To skłania do przypuszczeń, że władza kłamie – stwierdził.

Po konferencji ministra zdrowia, Braun wyszedł przed mikrofony i nazwał Niedzielskiego „naczelnym zbrodniarzem Rzeczypospolitej”.

Na szczęście Podkarpacie zachowuje zdrowy rozsądek, a Niedzielski i cała jego zorganizowana grupa przestępcza – pod sąd – dodał.

Zwolennik Brauna popchnięty

Przed i po konferencji zwolennicy Konfederacji prowadzili gorące dyskusje m.in. z posłami PiS i z marszałkiem woj. podkarpackiego. Przekonywali m.in., że szczepienia to tak naprawdę eksperyment medyczny.

Po konferencji nerwy puściły jednemu z mieszkańców Jeżowego, który odepchnął sympatyka Brauna, który próbował przekonywać go, że szczepienia są szkodliwe. Szybko jednak interweniowali policjanci, którzy odgrodzili krewkich mężczyzn.

Wśród haseł, które mieli ze sobą przeciwnicy szczepień były „Stop segregacji sanitarnej”, „Wara od naszych dzieci” i „Niedzielski = Mengele”. Mieli też ze sobą taczkę przygotowaną dla ministra zdrowia.

Więcej o wydarzeniach w Jeżowem przeczytasz w poniższym artykule.

Gorąco na konferencji Niedzielskiego. Policja, Braun i zwolennicy dobrowolności szczepień [FOTO/VIDEO]

30 KOMENTARZE

 1. Niedzielski niewątpliwie jest marnym pionkiem. Ale oczywiście powinien odpowiadać za to co robi jak decydent. To nie przypadek, że w czasach „pandemii” Ministrem Zdrowia jest wychowanek SGH. To nie przypadek, że Głównym Inspektorem Sanitarnym jest wychowanek SGH. Na logikę, na ich miejscu powinni znajdować się lekarze, epidemiolodzy lub ktoś podobny kompetencjami. Ale nie. Mateusz M z wycieczki do Davos przywiózł rozkazy które wykonać mogą tylko nastawieni na kariery i kasę ekonomiści

 2. Ja też popieram tego człowieka, gdyż zgadzam się w całej rozciągłości z jego poglądami !
  A nazwanie tego bydlaka i psychopatę niedzielaka naczelnym zbrodniarzem Rzeczypospolitej, to czysta prawda !
  Tylko Konfederacja może przywrócić w Polsce normalność, więc tylko na nich będę głosował !

  • Może nie jest tak źle jak piszesz. Mój głos teraz zdobyli. Głosowałem na innych, ale się zhańbili. Ten czas odsiał ziarna od plew.

  • Przegłosować nie przegłosujesz. Ale idą ciekawe czasy, a w ciekawych czasach bywa różnie.

  • Bolszewicy nie przegłosowali swoich oponentów. I dzierżyli władzę przez 70 lat. Głosowanie to nie jedna metoda przejęcia władzy.

 3. Zakaz komentowania pod artykułem o malwersacjach kard. Becciu z Watykanu. Kamienica za 200 milionów EUR to na cele dobroczynne Watykanu. Śmiech na sali! 1 murzynek w Afryce na swoje wykształcenie potrzebuje raptem 200 EUR i staje się światłym w pełni świadomym człowiekiem. Czyli za 1 kamienicę można wykształcić 1 milion ludzi, którzy będą uczciwi i pracowici. Oczywiście Watykanowi chodzi o to żeby to byli tępi przestępcy, bo takimi manewruje się jak pajacykiem na sznureczku. Bydlaki.

 4. Jego martwy , niski bezosobowy głos jest podświadomą reakcją jego mózgu na wypowiadane przez niego świadomie kłamstwa.

  Podejrzany, nie budzący zaufania koleś.

 5. Obłuda antyszczepionkowej lewackiej sekty… Sekta może zniechęcać do dobrowolnych szczepień, ale minister nie może zachęcać do dobrowolnych szczepień. Typowe lewactwo. I niech się sekta zdecyduje, czy to szczepienie, czy eksperyment medyczny. NCzas trzykrotnie użył słowa szczepienie, a Braun raz szczepienie, a raz eksperyment medyczny. Konsekwencji w bredzeniu proszę!

  • ty tez użyłeś w swoim bredzeniu i eksperyment i szczepienie.
   ależ wszyscy mogą zachęcać ale nie zmuszać, idzie o zmuszanie a nie o zachęcanie
   nie musisz tu nikogo obrażać bo wychodzi że obrażasz swoją inteligencję

 6. 1/panie Grzegorzu, ja wiem, że pan tego pana nie darzy sympatią, ale żeby zaraz taczka? ja, jako wybitnego szkodnika „cenię” wyżej jegomościa i proponuję wynająć gdzieś ostatnią furmankę (może od Górali) i załadować po burty ciepłym, „pachnącym” obornikiem, a na samej górze umieścić onego; może być w pozycji horyzontalnej, twarzą do Matki Ziemi;

 7. 2/ i proszę zwrócić uwagę, jak bardzo wtedy przydadzą się maseczki; nam; onemu mało co pomogą w drodze na pomniki; z woźnicą wtedy nie powinno być problemu; wieszczę nawet, że chętnych do wywiezienia tego … za miasto na pole, będzie aż nadto; więcej szacunku dla oponenta, przeciwnika, wroga (właściwe podkreślić);

 8. W opcjach audio humanoida Niedzielskiego można zmienić głos na Krystynę Czubównę albo Senyszyn, obecnie ma ustwiony głos menela spod budki ze szczepieniami.

  • super, to się musi przyjąć, ten „menel spod budki ze szczepieniami”; no i jaki awans meneli spod budki z piwem; zimnym piwem;

Comments are closed.