Żyjemy w matriksie? Niedzielski odznaczył medalami „obrońców punktu szczepień” [FOTO]

Minister Niedzielski odznacza medalem pracowników punktu szczepionkowego.
Minister Niedzielski odznacza medalem pracowników punktu szczepionkowego. (Fot. Twitter)
W minioną niedzielę po południu w jednym z punktów szczepień w Grodzisku Mazowieckim doszło do awantury pomiędzy grupą osób, która chciała wejść do placówki, a jej pracownikami. Musiała interweniować policja, zatrzymała dwie osoby. Minister zdrowia Adam Niedzielski… odznaczył medalami obrońców punktu szczepień.

Fizyczny atak na drugą osobę jest karygodny, winien być potępiony, a sprawcy zgodnie z prawem ukarani.

Jednak to, co dzieje się od tamtego momentu, nie można nazwać inaczej niż groteską.

Jednostkowy przypadek urósł do rangi wydarzenia narodowego. Do tego stopnia, że minister Niedzielski postanowił odznaczyć medalami pracowników punktu szczepień.

„Minister Adam Niedzielski wręczył odznaczenia pracownikom punktu szczepień z Grodziska Mazowieckiego, którzy padli ofiarą agresji antyszczepionkowców” – poinformowało ministerstwo zdrowia.

Niewykluczone, że kolejnym krokiem będzie postawienie pomnika. Panie ministrze, jak robić szopkę, to na całego!

Więcej o zajściach w Grodzisku Mazowieckim w poniższym artykule.

Prowokacja czy popis chamstwa? Szarpanina, krzyki i krew. Awantura pod punktem szczepień w Grodzisku Mazowieckim [VIDEO]

33 KOMENTARZE

  1. Skoro antyszczepionkowe lewackie szury mogą bez dowodów twierdzić że atak na punkt szczepień to nie była groteskowa agresja antyszczepionkowych szurów, lecz prowokacja służb, to ja mogę twierdzić, że antyszczepionkowe brednie z tego forum to też jest prowokacja służb specjalnych Rosji. A co, nie mogę?

  2. Oczywiście, możesz też stwierdzić że że tak zwana prowokacja gliwicka była ohydnym przestępstwem Polaków którzy sprowokowali Niemców do ataku… A dlaczego nie? A co nie mogę?

  3. proszę nie drwić z ministra, że medale miał wcześniej przygotowane niż miało miejsce zajście; bo to pierwszy raz wiedział wcześniej co będzie? i to parę miesięcy; a teraz chodzi raptem o tydzień, może dwa, wybicia medali przed akcją; trzeba doceniać profesjonalizm i pełne przygotowanie do akcji; to tak, jakby na akcję poszli, a nie zabrali np. broni; a tak mamy przykład najwyższego profesjonalizmu; tak trzymać panie ministrze;

Comments are closed.