Żyjemy w matriksie? Niedzielski odznaczył medalami „obrońców punktu szczepień” [FOTO]

Minister Niedzielski odznacza medalem pracowników punktu szczepionkowego.
Minister Niedzielski odznacza medalem pracowników punktu szczepionkowego. (Fot. Twitter)
Prenumerata NCZ! z prezentem
W minioną niedzielę po południu w jednym z punktów szczepień w Grodzisku Mazowieckim doszło do awantury pomiędzy grupą osób, która chciała wejść do placówki, a jej pracownikami. Musiała interweniować policja, zatrzymała dwie osoby. Minister zdrowia Adam Niedzielski… odznaczył medalami obrońców punktu szczepień.

Fizyczny atak na drugą osobę jest karygodny, winien być potępiony, a sprawcy zgodnie z prawem ukarani.

Jednak to, co dzieje się od tamtego momentu, nie można nazwać inaczej niż groteską.

Jednostkowy przypadek urósł do rangi wydarzenia narodowego. Do tego stopnia, że minister Niedzielski postanowił odznaczyć medalami pracowników punktu szczepień.

„Minister Adam Niedzielski wręczył odznaczenia pracownikom punktu szczepień z Grodziska Mazowieckiego, którzy padli ofiarą agresji antyszczepionkowców” – poinformowało ministerstwo zdrowia.

Niewykluczone, że kolejnym krokiem będzie postawienie pomnika. Panie ministrze, jak robić szopkę, to na całego!

Więcej o zajściach w Grodzisku Mazowieckim w poniższym artykule.

Prowokacja czy popis chamstwa? Szarpanina, krzyki i krew. Awantura pod punktem szczepień w Grodzisku Mazowieckim [VIDEO]

32 KOMENTARZE

 1. Cyrk! Cyrk! I jeszcze raz cyrk! Prowokacja propagandowa z tym „atakiem” i jeszcze medale? Czy ten syntezator mowy uwaza, ze ludzie sie nabiora? Moze niektorzy idioci.

 2. jak rozpedze wasze spedy i wpirdole braunowi to medal dostane!!

  • ty się nadajesz co najwyżej do tarcia kiszonych ogórków i spamowania głupotami w Internecie, nieudaczniku.

 3. Proponuję na jakimś głównym placu „Pomnik obrońców punktu szczepień”, a w miejscu zdarzenia tablicę upamiętniającą, oczywiście odsłoniętą z odpowiednią pompą. Ale jaja XD
  Do tego nazwać tak kilka ulic, szkół i okrętów :)

 4. No to jak już mieli przygotowane medale obrońców punktów szczepień to świadczy to już tylko o tym, że to ustawka.

 5. Komuna wróciła w pełnej krasie. Jak te polin nie zmienimy w Polskę, za n-tą ilość lat, będą dostawać zaświadczenia jak ubecja za walkę z reakcją.

 6. Nawet patosocyaliści z PiS mają swój Stalingrad. 8o tys. W 2o2o roku i 65 tys. do połowy lipca 2o21 daje razem 145 tys.nadmiarowych zgonów podczas nieudolnych żonduf nieudaczników z PiS. A ta tragiczna liczba będzie rosła wraz z liczbą zaszchipowanych. W Szkocji na 5,5 mln po szprycy zmarło 5,5 tys.

 7. Ciężko znaleść słowa, żeby opisać te debilizmy, a najgorsze jest to, że część ludzi ślepo jest w nich wpatrzona.

  • Prędzej koniec ludzkości nastąpi jeżeli w zamiarze mają szprycować całą populację. Nadludzie tylko pozostaną.

 8. Osoby zaszczepione stanowiły 3/4 singapurskich przypadków zakażeń koronawirusem (C-19) w ciągu ostatnich czterech tygodni, co stanowi uszczerbek dla programu szczepień w tym kraju. Singapur, który rozprowadza szczepionki firm Pfizer i Moderna, zaszczepił już prawie 75% z 5,7 miliona mieszkańców – to drugi co do wielkości wskaźnik na świecie, zaraz za Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi. Połowa populacji kraju jest w pełni zaszczepiona.

 9. Za walkę z koronawirusem wnoszę do szanownej kapituły o przyznanie towarzyszowi Niedzielskiemu orderu Virtuti Psycholi i nadanie tytułu Honorowego Psychopaty 2021.

 10. Wypisz, wymaluj jak za komuny. Podejrzewam że już brakuje im kandydatów do odznaczeń, limit się wyczerpał więc w kolejce będą wszelkiej maści szumowiny odznaczane. Absurd goni absurd. Dlaczego ta banda psychopatów nie odznaczyła tych co bronili kościołów. Nie słyszałam by odznaczyli p. Bąkiewicza. W tej sytuacji nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

 11. Niech sponsorują wszystkie leki ludziom chorym a nie tylko szczepionki płacimy składki. Protestujcie ludzie pod domani polityków nie na rondach niech sié boją suwerena.

 12. Skoro antyszczepionkowe lewackie szury mogą bez dowodów twierdzić że atak na punkt szczepień to nie była groteskowa agresja antyszczepionkowych szurów, lecz prowokacja służb, to ja mogę twierdzić, że antyszczepionkowe brednie z tego forum to też jest prowokacja służb specjalnych Rosji. A co, nie mogę?

Comments are closed.