Gowin w totalniackiej ekstazie. Ten wpis wywołał burzę. „Getta coraz bliżej”

Jarosław Gowin Źródło: PAP
Jarosław Gowin Źródło: PAP
Zaszczepionym trzeba dać twardą gwarancję, że nie obejmą ich ewentualne obostrzenia zw. z pandemią – wskazał w środę wicepremier, szef MRPiT Jarosław Gowin. Dodał, że należy uniknąć kolejnego lockdownu, a ograniczenia dla niezaszczepionych nie powinny być postrzegane, jako ograniczenie ich wolności.

We wtorek minister rozwoju Jarosław Gowin poparł apel Rady Przedsiębiorczości zrzeszającej organizacje pracodawców o podjęcie zdecydowanych działań, które zapobiegną kolejnemu lockdownowi.

Rada wezwała rząd do wprowadzenia rozwiązań prawnych pozwalających na uzależnienie korzystania z usług i przebywania w określonych miejscach od wykazania zaszczepienia. „Nie może być tak, że koszty zdrowotne i finansowe odmowy poddania się szczepieniu przez część osób ponosi całe społeczeństwo. Zmuszanie zaszczepionych do de facto poddania się dyktatowi niezaszczepionych jest nieracjonalne i niemoralne” – brzmi apel.

„Rada Przedsiębiorczości zapewnia, że większość przedsiębiorców jest gotowa ograniczyć swoją ofertę wyłącznie do osób zaszczepionych lub posiadających certyfikat COVID-19, a tym samym finansowo partycypować w walce z pandemią koronawirusa i wesprzeć cele narodowego programu szczepień” – napisano w apelu.

Szprycparanoja. Rada Przedsiębiorczości apeluje do rządu o dyskryminację niezaszczepionych

Jarosław Gowin poparł apel Rady Przedsiębiorczości, a na Twitterze zapewniał, że „ograniczenia dla niezaszczepionych” to nie „naruszanie ich wolości, tylko ochrona wolności reszty społeczeństwa”.

„Osobom zaszczepionym trzeba dać twardą gwarancję, że nie obejmą ich jakiekolwiek ewentualne obostrzenia. Ograniczenia dla niezaszczepionych to nie naruszanie ich wolności, tylko ochrona wolności reszty społeczeństwa. Za wszelką cenę musimy uniknąć kolejnego lockdownu!” – podkreślił Gowin na Twitterze. Na marginesie zaznaczamy tylko, że lockdown został wprowadzony przez rząd warszawski, którego członkiem jest autor twitta.

Pod wpisem rozgorzała dyskusja. „Kiedy odbierzecie prawo wyborcze niezaszczepionym?” – napisał ks. Daniel Wachowiak.

„Obywatelem należy dać twardą gwarancje, że politycy nie są bezkarni. Zniesienie im immunitetu to nie naruszenie ich ochrony, a tylko gwarancja wolności reszty społeczeństwa. Za wszelką cenę musimy ich powstrzymać przed wprowadzaniem kolejnych lockdownów!” – pisała Kura Domowa #StopSegregacjiSanitarnej.

„Żeby uniknąć lockdownu, wystarczy go nie wprowadzać” – zauważył Marek R.

„Getta coraz bliżej” – skwitowała Katarzyna Treter-Sierpińska publicystka portalu wPrawo.pl.

Źródła: PAP/Twitter/nczas.com

45 KOMENTARZE

 1. PiS dąży do prawdziwej wojny domowej! Dlatego zbroi policję, wojsko i inne służby, oni z nikim się nie liczą, to jest już powrót komunistycznej DYKTATURY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Ten palant ma schizofrenię. Wcześnie był przeciwny odbieraniu prawa do odmowy przyjęcia mandatu. A teraz zamordyzm nam tu stręczy. na badania psychiatryczne go wysłać.

 3. I tym sposobem libertarianie, po idiotycznym połączeniu się z porypanymi antyszczepionkowymi lewakami, tracą swój żelazny elektorat – przedsiębiorców. Przedsiębiorcy postępują racjonalnie i na idiotyzmy antyszczepionkowej sekty nie reflektują.

  • a kim ty pajacu jesteś, że się wypowiadasz w imieniu wszystkich przedsiębiorców? leć razem z gowinem dalej zginać gumowy kręgosłup przed waszym kaczorskim wodzuniem.

   • Lewusku antyszczepionkowy, czytać gamoń potrafi? No to przeczytaj na który fragment artykułu się powołuję „apel Rady Przedsiębiorczości zrzeszającej organizacje pracodawców”.

    • Historia lubi się powtarzać. Niech zamykają/lockdowns (bo wiedzą jakie będą dla nich konsekwencje, stracą kontrole na ludem) wówczas wszystko pier…nie wraz z całą gospodarką/podatkami i partiami rządzących i skończy się ten burdel na kółkach. Ludzie wyjdą na ulice jak w grudniu 1970 i powiedzą „Precz z zapleśniałą elitą władz”.

    • Sam poczytaj jaki „element” się zrzesza w tej Radzie Przedsiębiorczości. To jest banda komunistów teskniących za PRL-em. Do prawdziwych przedsiębiorców im daleko, dlatego żebrają o pomoc rządu.

  • Którzy przedsiębiorcy? Konkretnie. Bo skończy się na tym że „niezaszczepieni” będą obsługiwani po cichu i bez faktury. MiŚ-e wiedzą że rząd i tak ma ich w dupie, a jeść trzeba.

  • Przedsiębiorcy żelaznym elektoratem libertarian? Może jeszcze ci z Rady Przedsiębiorczości? Buahaha!!

  • Ten onucny dziwnie uaktywnia się w kwestii szprycawek myślę że jest tu zadaniowany do promowania szprycy. Nic tu po tobie to nie jest widownia tvpizdzielni. Spadaj na bliskie ci strony dla glupkow cowidowych .

  • Liczba zgłoszeń dotyczących eksperymentalnych szczepionek COVID-19 jest bezprecedensowa od czasu utworzenia programu nadzoru w 1990 roku. W okresie od 14 grudnia 2020 r. do 9 lipca 2021 r. w samych Stanach Zjednoczonych zgłoszono 10 991 zgonów po szczepieniu szczepionką COVID-19, czyli 70 zgonów dziennie.

 4. Proponuję już odpowiednim służbom patriotycznym szykować wyroki dla nich wszystkich, żeby skończyli tak samo jak zbrodniarz Nicolae Ceaușescu…

  • We Francji pojawiły się w miejscach publicznych gilotyny z wykazem nazwisk tych co poparli segregacje. Może tak u nas postawić by szubienice z takim spisem zdrajców? A jeszcze lepiej zaostrzone pale dla psychopatow.

 5. ten paskudny typ znowu się powołuje (choć nazwy nie podał) na towarzystwo wzajemnej adoracji, niejaki Lewiatan (Bochniarz i inni) – kogo oni reprezentują, bo znajomi przedsiębiorcy mówią, że ich na pewno nie? i to – nie wyrzucajcie butelek szklanych, bo to niebezpieczne;

 6. Niektóre korporacje amerykańskie już złożyły zapotrzebowanie na pracowników do firm zajmujących się pośrednictwem pracy licząc się z wysokim odsetkiem zaszczepionych niezdolnych do pracy na jesieni.

 7. Ha ha ha !!!
  Kowidiańska sekta sama się orze stwierdzeniem, że zaszczepieni czują się zagrożeni, to po jakiego .uja się szprycowali skoro to nic ich nie chroni, czego dowodem jest sytuacja nowej normalności w Izraelu, na którym się wzoruje pisowski sanhedryn.

  Nawet Bolek chyba coś kojarzy, bełkocząc pod nosem:
  – chwyleczke, zaraz zaraz, coś tu nie gra, Kaczynski chce nas puścić w skarpetkach.

 8. mnie się wydaje że ów polityk został „wypedałowany” ……spodobało się i zmienił poglądy i został lewakiem

 9. Retoryka znana z od II WŚ. Faszyści chronili resztę społeczeństwa przed innym narodem. Teraz stare wróciło. W nowym wydaniu. Albo poddasz się Mendelowskim eksperymentom , albo naszywaj znaczek i do getta. Ten rząd wykazuje faszystowskie cechy zniewalając naród . Stary chory dziad z kotem i jego klika . Przebudźcie się ludzie. Mordują nas !

  • Dziś też się przebudziłem. Kurde, żyję! Pół roku już od zaszczepienia, a tu nic, nawet igiełka nie zaszczypała. Im więcej Polaków się zaszczepi, tym więcej będzie się nabijać z waszych paranoicznych strachów, antyszczepionkowe porypy lewackie.

   • Pół roku? Poczekaj ofiaro bo to tak szybko nie działa mówią o 3 latach onucny lewacki podmiocie. Zdechniesz nim się obejrzysz.

   • Eksperymenty w III fazie uwzględniają wiele opcji np: placebo, zmniejszona dawka (jak w przypadku grubych dzieci w Izraelu), pełna dawka. Najprawdopodobniej podano placebo, skąd taka pewność nadal nic. Przygotuj się na inne dawki 3, 4 etc. bo to rosyjska ruletka. Wiele „występów publicznych” biorę i żyje, a kilka tygodni później zgon lub poważne NOP-y.cdn

    • Badacze zalecają stosowanie testów ELISA (rodzaj testu na obecność przeciwciał) w celu wykrycia przeciwciał przeciwko PF4-heparynie i zbadania pacjentów pod kątem potencjalnych zakrzepów krwi po szczepieniu.

   • Przecież od dawna już trąbią, że jak się zaszczepiłeś, to dalej możesz się zarazić, zachorować, a nawet zemrzeć. I w dodatku w niektórych miejscach też każą zaszczepionym nosić maseczki (z tych właśnie powodów!). Więc po co w ogóle to robić? Tylko dlatego że ty to zrobiłeś? Wybacz ale autorytet masz zerowy.

 10. Żądam badań psychiatrycznych gowina (celowo z małej) w celu ochrony przed nim społeczeństwa! Innych podobnych mu skur….też!

 11. Super :) To ja jako osoba fit, niepaląca, alkohol w małych ilościach – domagam się pełnej odpłatności za usługi lekarskie dla otyłych, palaczy i pijaczków :) Kto da więcej?

  • 👹👹👹ad „Maseczka” : No to super ! Jak żeś nie pijaczek, jeżeli „alkohol w małych ilościach”?
   Przecież, pijaczek od pijaka różni się ilością alkoholu!👹👹👹

 12. obrzydliwe kreatury objawiły się podczas tej pseudopandemii, wiemy kto jest zakamuflowanym faszystą i naziolem

  • 👹👹👹,,Mądrzy mówią , bo mają coś do powiedzenia, głupcy mówią , bo chcą/muszą coś powiedzieć.”👹👹👹

 13. czyli potwierdza, że tzw szczepionki na dawida 19 są g… warte skoro tych poszczypionych trzeba chronić przed dawidem

  • Preparaty szczepionkopodobne ujawniają swój potencjał po trochu, dostatecznie przebadane nawet pięć lat! Denga Sanofi.
   Niedostatecznie? Wyszczepianie, powoduje pojawienie się nowych mutacji, jeśli trwa zbyt długo, ADE może zdążyć się pojawić, wtedy śmiertelność wśród zaszczepionych zarażonych rośnie trzykrotnie w stosunku do zarażonych niezaszczepionych.
   Izrael miał zaszczepić wszystkich do końca kwietnia, nie zdążył.. taki układ.

 14. bękarty socjalizmu, rozwiń ten zlepek słów, do wszystkich tych obłędnych i morderczych idei komunizmu, nazizmu, lewactwa, genderyzmu, lg+++, i co tam jeszcze nie wymyślą, doszła plandemia grypy, a wszystko to pochodne socjalizmu

 15. Zawsze był Judaszem i nic się nie zmieniło, raczej nasilenie zwyrodniałych cech charakteru, tak bywa na starość. Dlaczego stale mówią o szczepieniu, gdy to klasyczny eksperyment medyczny warunkowo dopuszczonym produktom genowym, nie ma nic wspólnego ze szczepionką wg polskich i innych norm. Czy Judasz poniesie koszty NOPów w tym za zgony, nie kwapi sie o tym powiedzieć.

 16. A ja uważam że zmuszanie niezaszczepionych do poddania się de facto dyktatowi zaszczepionych jest nieracjonalne i niemoralne. I co my z tym zrobimy?

Comments are closed.