Obowiązkowe szczepienia? Müller: „Faktycznie to poważnie rozważamy”

Piotr Müller. Źródło: PAP
Piotr Müller. Źródło: PAP
Piotr Müller, sekretarz stanu w Kancelarii Premiera i rzecznik prasowy rządu PiS, mówił podczas konferencji prasowej o obowiązkowych szczepieniach dla medyków.

Jeżeli chodzi o obowiązkowe szczepienia dla medyków, to spośród krajów Unii Europejskiej tylko kilka wprowadziło takie rozwiązanie. My faktycznie to rozwiązanie, teraz mówię o służbie zdrowia, poważnie rozważamy. Natomiast w zakresie pozostałych grup społecznych to jest jeden z tematów, który się pojawia – mówił Piotr Müller podczas konferencji prasowej.

RMF FM informowało wcześniej, że Rada Medyczna pod przewodnictwem prof. Andrzeja Horbana postuluje obowiązkowe szczepionki dla całej służby zdrowia – nie tylko dla lekarzy czy pielęgniarek, ale też dla osób pracujących na recepcji, diagnostów czy techników.

Pisaliśmy o tym:

Obowiązkowe szczepienia dla TYCH grup niemal pewne? Decyzja rządu w najbliższych dniach

Poza tym rzecznik rządu poruszył podczas konferencji temat tzw. „lex TVN”, stwierdzając, że dopiero 11 sierpnia będzie wiadomo, czy PiS-owi udało się zebrać większość parlamentarną do przepchnięcia ustawy.

Czy jest większość w Sejmie okaże się zapewne w czasie głosowania 11 sierpnia. Jestem przekonany, że nie tylko posłowie ze Zjednoczonej Prawicy, ale też z innych środowisk politycznych, które zasiadają w Sejmie, są zainteresowane poparciem tej ustawy. Wskazywał zresztą na to Paweł Kukiz, inne środowiska polityczne, chociażby część osób związana z Konfederacją, Ruchem Narodowym – mówił Piotr Müller.

 

22 KOMENTARZE

 1. A My, rozważamy jak się was pozbyć i jedno jest pewne, że cel uświęca środki. Zapewne każdy wie, jak i czym walczy się z mordercami. Jeśli macie jeszcze choć trochę rozumu – pakujcie się i żeby żaden Polak więcej was tu nie widział. Jasne ?

 2. najpierw musicie zmienić KONSTYTUCJĘ i dopuścić powszechne użycie eksperymentu bez zgody obywateli polskich. Potem tak zmienić konstytucję by niezaszczepionych oznakowywać np literką „N” na plecach. potem by tę „N”umieszczać na witrynach sklepów właścicieli niezaszczepionych. Następnie Wielka Rada Faszystowska Polski poważnie powinna rozważyć zakaz małżeństw między zaszczepionymi i niezaszczepionymi a także rozważyć getta dla niezaszczepionych i obozy koncentracyjne .

 3. To gdzie i kiedy zostanie zorganizowany pierwszy „pokaz fajerwerków” ? Bo na taczkach z gnojowicą tym razem się pewnie nie skończy…

 4. „Nie byłoby niemożliwe udowodnić przy wystarczającej ilości powtórzeń i psychologicznym zrozumieniu zainteresowanych osób, że kwadrat jest w rzeczywistości kołem. To są tylko słowa, a słowa można formować, aż przyobleką idee i przebranie.” – Joseph Goebbels

  • „Najbardziej błyskotliwa technika propagandowa nie przyniesie żadnego sukcesu, jeśli nie będzie się stale pamiętać o jednej podstawowej zasadzie – musi ograniczyć się do kilku punktów i powtarzać je w kółko.” – Joseph Goebbels

   • „Ta propaganda jest dobra, która prowadzi do sukcesu, i ta zła, która nie osiąga pożądanego rezultatu. Zadaniem propagandy nie jest być inteligentną, jej zadaniem jest prowadzić do sukcesu.” – Joseph Goebbels

    • „Nie można zmienić mas. One zawsze będą takie same: głupie, żarłoczne i zapominalskie”. – Joseph Goebbels

 5. COVID wykończył PIS, takie będą skutki rządowego zmuszania do eksperymentu medycznego.
  Anty-PIS nie miał szans mimo wezwania wszystkich sił tęczowej-homo-Europy, sami się wykończyli przez własną głupotę i lobbowanie BigPharmy. Za tą chamską propagandę i segregacje sanitarną rozliczymy was sku…. przy urnach

 6. Skoro możliwość wygrania hulajnogi nie wystarcza, rząd powinien ogłosić że od września „szczepionka” będzie obowiązkowa i płatna. Może ktoś się nabierze.

 7. Now We Are Free -https://www.youtube.com/watch?v=TB04IEGP-PM
  Niechaj ta piękna muzyka prowadzi Nas wszystkich do Źródła Miłości. Nie bójmy się WYGRAMY z demonami strachu. Już niedługo! Bóg dopuścił zło aby pokazać swą Siłę Miłości.

Comments are closed.