Pracodawca sprawdzi, czy pracownik się zaszczepił? Projekt wkrótce w Sejmie

Szczepionka, kobieta Źródło: Pexels, collage
Szczepionka, kobieta Źródło: Pexels, collage
Wprost.pl donosi nieoficjalnie, że a kolejnym posiedzeniu Sejmu przedstawiony zostanie projekt, który pozwoli pracodawcy na weryfikację tego, czy ich pracownik się zaszczepił.

Państwo da pracodawcy możliwość inwigilowania wrażliwych danych medycznych pracowników? Wiele na to wskazuje. Wprost.pl ustalił, że projekt już niedługo może pojawić się w Sejmie.

– Pracodawcy będą mogli wymagać od pracowników dowodów szczepienia. Jeśli okażą się niezaszczepieni, będą mogli przesunąć ich na inne stanowisko – mówi „Wprost” osoba z rządu.

Kontrowersyjny pomysł miał powstać podczas rozmów ministra rozwoju, pracy i technologii Jarosława Gowina z organizacjami pracodawców.

– Podczas konsultacji wicepremiera z pracodawcami wypracowano stanowisko, zgodnie z którym osoby zatrudniające będą mogły zweryfikować, czy pracownik jest zaszczepiony – mówi informator „Wprost”.

Skandaliczny projekt PiS miałby przedstawić już na kolejnym posiedzeniu Sejmu, który odbędzie się 11 sierpnia.

Cóż za przypadek! Wiceszef Federacji Przedsiębiorców Polskich, nawołującej do segregacji sanitarnej, jest szefem polskiego oddziału AstraZeneca

Źródło: Wprost.pl

13 KOMENTARZE

 1. Oj chcą się doigrać krwi na ulicy! Już tylko tyci krok od tego. Jak My im zrobimy segregację to zabraknie drzew w lesie i lin.

  • „Dbaj o swój nóż, bo nigdy nie wiesz, kiedy uratuje ci życie” – jedna z ważniejszych życiowych maksym.

 2. pan wicepremier konsultuje z pracodawcami
  ale z pracownikami nie zamierza
  marzy mi się obrazek gdy technicy z poczuciem godności w jednym dniu zostawiają pracodawcę

 3. Bardzo dobrze!!! Panie Premierze, Panie Prezydencie, ministrowie, prezydenci miast, burmistrzowie, radni, wójtowie, wszelkiej maści urzędnicy- jako Wasz pracodawca nakażę Wam pokazanie swoich certyfikatów szczepień!

 4. Czy te obiboki zwane posłami zajmują się czymś innym niż kowidoparanoją? Ludzie już na prawdę są wqrwieni.

 5. Tylko pracodawca półgłówek chce u siebie zaszczepionych. Platformy wiertnicze w Stanach wydały „ciche” polecenie wymiany zaszczepionej kadry na niezaszczepioną. Ma się to odbyć w ciągu 2-3 lat. Jak się zaczną zaszczepieni rozlatywać, to się dopiero zacznie depopulacja – wypadki, katastrofy. Wystarczy, że jakiś zombie śluzę na tamie otworzy, to się dopiero zaczną „igrzyska”.

 6. To jest ewidentne łamanie wolności obywatelskiej w iście komunistycznym stylu. To jest tragedia społeczna i kulturowa. Marks, Lenin i Hitler podają dobie ręce.

 7. Ci seryjni mordercy z rządu skazują po prostu wielu ludzi na śmierć głodową, za zuchwałość biernej ochrony własnego zdrowia i życia.

 8. Cały ten nierząd i wielu parlamentarzystów dawno powinno być odstrzelenych, bowiem przez ich działania i decyzje ludzie masowo umierają, są prześladowani i inwigilowani. Hańba wam sukinsyny , hańba na wieki.

Comments are closed.