Segregacja sanitarna według dra Grzesiowskiego. „Wariant francuski”, żeby niezaszczepieni przemyśleli swoje zachowanie

Grzesiowski
Dr Paweł Grzesiowski. / foto: YouTube

Powinniśmy znać już plany przygotowań przed IV falą pandemii – powiedział dr Paweł Grzesiowski, ekspert Naczelnej Rady Lekarskiej ds. walki z COVID-19 w wywiadzie opublikowanym w czwartek w „Rzeczpospolitej”.

Grzesiowski pytany, na jakim etapie pandemii jesteśmy, odpowiedział, że „na etapie dołka między dwoma kolejnymi falami”. „Tendencja już się zmieniła i nie mamy spadków, a mniej więcej stały poziom 100–120 zachorowań dziennie”.

„To zapowiada, że w ciągu czterech–sześciu tygodni zaobserwujemy wzrost sięgający nawet kilku tysięcy zachorowań dziennie” – dodał.

Na pytanie, czy 17 milionów zaszczepionych w Polsce to dużo, ekspert odparł, że jest to „na tyle mało, że nie uda nam się powstrzymać czwartej fali”. „Ale to już jest na tyle dużo, że fala będzie miała inny przebieg, szczególnie w regionach, gdzie jest najwięcej zaszczepionych osób” – wyjaśnił.

„Wariant francuski to próba zorganizowania życia w nowych okolicznościach i spowodowania, żeby ludzie niezaszczepieni przemyśleli jeszcze raz swoją decyzję oraz żeby zaszczepieni nie byli stłamszeni przez to, że ktoś był niechętny do szczepień. Pojawia się sytuacja paradoksalna, gdzie ludzie, którzy się zaszczepili, będą musieli być w lockdownie, bo ktoś inny się nie zaszczepił. To nie jest logiczne. Powinniśmy tak zorganizować życie, by zaszczepieni mieli dostęp do różnych obszarów życia, a ci, którzy są niezaszczepieni, żeby musieli podlegać regularnemu testowaniu” – ocenił Grzesiowski.

Francja wprowadza radykalną segregację sanitarną

Źródło: PAP

59 KOMENTARZE

  • Doustne antykoagulanty bierze codziennie, wielu 2x dziennie, profilaktycznie, większość pacjentów leczonych kardiologicznie i flebologicznie. Cytujesz bezmyślnie rosyjski portal który sieje antyszczepionkową propagandę by destabilizować wrogi Rosji kraj. Brawo!

 1. Co za banda, jakby sam diabeł w nich wstąpił przez te szatańskie preparaty z aborcyjnych płodów.

  Gdzie jest tęczowy episkopat, dlaczego nie apeluje o poszanowanie wolności każdego człowieka i nie potępia medycznego gwałtu z użyciem niegodziwych preparatów !!!

  Przez to mistyczne owijanie szmatą twarzy zapomnieli języka w gębie, czy przygarnęli fundusze publiczne za zaprzaństwo ?

 2. Poważni naukowcy biją na alarm:
  1. „SARS-CoV-2 mass vaccination: Urgent questions on vaccine safety
  that demand answers from international health agencies, regulatory
  authorities, governments and vaccine developers”;
  2. „Worse Than the Disease? Reviewing Some Possible Unintended Consequences of the mRNA Vaccines Against COVID-19”
  Opisane długoterminowe niewidoczne (na razie) ryzyko szczepionek mRNA.

 3. A ja bym temu panu zaaplikował kurację Stalina, najpierw gułag a jak przeżyje to puściłbym go w styczniu wolno bez prawa powrotu do obozu.

Comments are closed.