Co tu się…?! Policyjne helikoptery zaganiają ludzi do domów. Lockdown w Australii [VIDEO]

Helikopter przegania ludzi do domów w Australii Źródło: Twitter/Disclose.TV
Helikopter przegania ludzi do domów w Australii Źródło: Twitter/Disclose.TV
W Australii obowiązuje obecnie radykalny lockdown. Obrazy, które docierają do Europy są przerażające – ludzie są przeganiani z ulic przez policyjne helikoptery.

W Internecie dostępne jest nagranie, na którym widać mężczyznę, który wybrał się na spacer do parku. Nagle na niebie pojawił się błękitno-biały helikopter policyjny.

– Co do ku***?! – zastanawia się na głos mężczyzna.

Z helikoptera rozbrzmiała informacja, że jeśli mężczyzna nie wróci do domu, to podjedzie do niego policja i zostanie ukarany grzywną (może ona wynieść nawet 500$).

W Australii wprowadzono jeden z najtwardszych locdownów na świecie. Od ponad miesiąca połowa z 25-milionowej populacji może głównie siedzieć w domu.

Nie wolno m.in. wychodzić z domu (poza określonymi przypadkami), rozmawiać z sąsiadami, jeździć samochodem we dwie osoby i więcej, czytać etykiet w sklepach, a do rzeczonego sklepu może iść raz dziennie jeden domownik.

Te wszystkie środki podjęto w obliczu notowanych stukilkudziesięciu przypadków przy 25 mln ludności.

COVIDIAŃSKI AMOK. Wykryli siedem przypadków Delty. Decyzja: natychmiastowy lockdown

Źródło: The Sun

16 KOMENTARZE

  1. Australia ma bardzo niski poziom wyszczepienia na poziomie kilkunastu procent, dlatego ten cały reżimowy cyrk jest po to, żeby socjotechnicznie złamać społeczny sprzeciw do wakcynacji, której celem nie jest ochrona zdrowia ale ślepe posłuszeństwo wobec władzy, dlatego leczenie propagandowej choroby skutecznymi tanimi lekami jest systemowo zwalczane, a lekarze prześladowani.

    • Coroczne szczepienia w Wielkim Resecie mają być chlebem powszednim reżimu sanitarnego do przeprowadzenia programu ewidencji paszportowej, później chipowania i depopulacji preparatami z opóźnionym działaniem, oraz żeby w następnych dawkach podawać transhumanistyczne preparaty mutacji genetycznej kolejnych pokoleń otępiałych i posłusznych w wykonywaniu niewolniczych zadań dla kasty panów, czyli decydentów rządu światowego.

  2. czyli jedyne wyjście wybić skur….w przy korycie definitywnie wyplenić, konieczna jest cofka technologiczna do 19 wieku

  3. Powinno się do takich strzelać, przecież to potencjalny morderca. A jak Władza mówi żeby siedzieć w domu, to trzeba siedzieć w domu. Eksperci wiedzą lepiej. Te 500$ to co, jego ofiarom dadzą? Tylko śmierć potencjalnych nosicieli gwarantuje że choroba się nie rozprzestrzeni. Wygramy tę walkę, choćby trzeba było wybić wszystkich ludzi.

  4. Australia ma po prostu takie społeczeństwo, które chyba lubi bat i opresję.
    A przy C19 to się najbardziej uwidoczniło.

  5. To mesjasz w natarciu, jeszcze tego nie rozumiecie? Plemię pustynne od wieków opowiada bajki o wybraństwie i rządzeniu światem pełnym niewolników bożych – wreszcie się im udaje to wprowadzić. Czekajcie nadal z założonymi rękami na Mesjasza króla pejsów, to da wam popalić.

Comments are closed.