Duńczycy poszli po rozum do głowy i łagodzą ograniczenia. „Eksperci” szaleją

Syrenka w Kopenhadze, stolicy Danii. Fot. Wikipedia
Syrenka w Kopenhadze, stolicy Danii. Fot. Wikipedia
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

Duńskie władze od niedzieli w wielu miejscach, m.in. kinach i muzeach, zniosły wymóg okazywania certyfikatów o zaszczepieniu przeciwko Covid-19 lub posiadania negatywnego testu. Oczywiście zdaniem tzw. ekspertów „rozluźnienie następuje w niewłaściwym momencie”. Eksperci najwyraźniej nie mogą się pogodzić z tym, co się stało w Wielkiej Brytanii po zlikwidowaniu ograniczeń – liczba zakażeń gwałtownie zaczęła spadać.

Restrykcje zostały złagodzone w obiektach mieszczących do 500 osób. Swobodny wstęp obowiązuje także do parków rozrywki czy ogrodów zoologicznych. Inne udogodnienia to: likwidacja limitów w transporcie publicznym oraz ograniczeń dla kibiców na trybunach. Więcej osób będzie mogło przebywać w sklepach.

Według cytowanego przez TV 2 prof. Viggo Andreasena z Uniwersytetu w Roskilde, który specjalizuje się w matematyce epidemicznej, „rozluźnienie obostrzeń następuje w niewłaściwym momencie”.

„Mamy zachorowania na Covid-19 zwłaszcza wśród młodszych ludzi. To oni bywają w miejscach, w których nie będzie już kontroli certyfikatów” – podkreśla Andreasen.

Opublikowane w tym tygodniu przez duński Instytut ds. kontroli chorób zakaźnych wyniki badań pokazały, że w Danii więcej niż jeden na pięć przypadków wariantu Delta koronawirusa potwierdzono u osób, które zostały zaszczepione pierwszą dawką.

W Danii certyfikat koronawirusowy jest ważny już w przypadku przyjęcia pierwszej dawki szczepionki przeciwko Covid-19. Dokument został wprowadzony pod koniec maja.

Znoszenie od niedzieli restrykcji jest wynikiem porozumienia politycznego rządu z opozycją parlamentarną osiągniętego 10 czerwca.

W Danii liczba nowych przypadków Covid-19 rośnie ponownie od połowy czerwca. Ma to związek m.in. z dominacją bardziej zaraźliwego wariantu Delta koronawirusa. W ciągu ostatniej doby zarejestrowano 739 zakażeń.

Obie dawki szczepionki przyjęło do tej pory 54 proc. dorosłej populacji.

Covidianie zakłopotani. Liczba zakażeń w Wielkiej Brytanii spada 10 dzień z rzędu po zniesieniu restrykcji


(PAP)

34 KOMENTARZE

 1. Przestanie płynąc kasa za szprycę i w tym szaleństwie jest cały problem ludzkości, która dała się omamić pasożydom, masonom, wszelakiej maści szarlatanom, oraz zbrodniarzom zwanym „ekspertami” i koncernom ludobójczym !

 2. Cytat: „więcej niż jeden na pięć przypadków wariantu Delta koronawirusa potwierdzono u osób, które zostały zaszczepione pierwszą dawką.”
  No to ile potwierdzono u nie zaszczepionych?

  • Oto problem: ponieważ żadne ilościowo określone izolaty wirusa C-19 nie były dostępne do użytku CDC w czasie opracowywania testu i przeprowadzania tego badania, testy zaprojektowane do wykrywania RNA C-19 były testowane przy użyciu scharakteryzowanych zapasów in vitro transkrybowanego RNA o pełnej długości c d n

   • (gen N; akcesja GenBank: MN908947.2) o znanym mianie (kopie RNA/µL) wprowadzonych do rozcieńczalnika składającego się z zawiesiny ludzkich komórek A549 i podłoża do transportu wirusów (VTM) w celu naśladowania próbki klinicznej.

    • Innymi słowy, nie mieli wirusa covid, na podstawie którego mogliby opracować i skalibrować test, więc zmieszali koktajl z ludzkich komórek i fragmentów RNA ze zwykłego wirusa przeziębienia, a następnie nazwali go „covid”. Sekwencja GenBank, o której mowa w tym akapicie, jest po prostu cyfrową definicją biblioteczną, która jest oznaczona jako „covid”, ale nie ma też żadnych wspierających materiałów referencyjnych w fizycznej rzeczywistości.

     • Ot, Onufry, albo kłamiesz, albo bierzesz czynny udział na innych forach (tzn. robisz bokami). Ja to widzę 1. raz, a czytam to forum mocno, choć fakt, nie wszystko.
      Tego nicka widzę 1. raz.

 3. „Ma to związek m.in. z dominacją bardziej zaraźliwego wariantu Delta koronawirusa. W ciągu ostatniej doby zarejestrowano 739 zakażeń.”

  Skoro NCz potwierdza istnienie wersji delta, to chyba sam Sommer musial ja zidentyfikowac. Jak i kiedy? Przy pomocy czego? Niech Sommer wytlumaczy?

 4. W szokujących rewelacjach po raz pierwszy zgłoszonych przez Dana Dicksa z Press for Truth (Kanada), dokument FDA przyznaje, że CDC i FDA zmówiły się, aby sfabrykować protokół testowania covid-19 przy użyciu ludzkich komórek połączonych z fragmentami wirusa zwykłego przeziębienia, ponieważ nie miały dostępnych fizycznych próbek wirusa SARS-CoV-2 „covid”.

  • Też to czytałem, ale niestety nic pożytecznego z tego ujawnienia nie wynika. Wszelaka depopulacyjna banda jest bezkarna. Kto właściwie ma się za nich wziąć, skoro nikt prawdy nie chce słuchać ? To samo u Nas. Fakty, inteligencja i logika swoje, a ci dalej wg zbrodniczego instruktarzu. Bezkarnie. To już co, na całym świecie uczciwi snajperzy wymarli ?

   • Odp. do „Rochel57”
    Operacja “Mobilny Czarnobyl” – Celowy “Wypadek”. Ciężarówka przewożąca radioaktywny związek uranu rozbiła się w środę (31 marca 2021 r.)
    “Wypadek” wydarzył się na drodze I-95, w hrabstwie Cumberland ok. godziny 11.30, potwierdził patrol autostrad stanowych Karoliny Północnej.
    W efekcie tego “wypadku” ewakuowano Cumberland.
    “NUCLEAR FEARS – Truck Carrying Radioactive Uranium Compound Crashes On I-95 in Cumberland Sparking Evacuation” – (31-03-2021)

    • 👹A nie grożono jeszcze Ci „Ruchomy Cel”, że zginiesz w wyniku samobójstwa bezwzględnie cynicznie brutalnego…?👹

 5. Grypy się nie wyeliminuje. Można na niej jechać do końca świata. A lewaki mają nieskończoną ilość pomysłów na szkodzenie ludziom.

   • Pierwotna nazwą koronowirusa ujawnionego i rozreklamowanego w 2019r. to właśnie GRYPA Z WUHAN. Pamięć dobra, ale krótka. Co za różnica jakie mikroorganizmy wywołują grypę? Jej jest wszystko jedno jaka to grupa wirusów. Zmienili nazwę bo słabo działała, tak jak ptasia, świńska itd. Potem zmienili definicję pandemi, a potem wymyślili testy na katar i wpuścili na rynek wcześniej przygotoeane preparaty genowe.

    • ..które to preparaty, wraz z (nie)rządem propagują i stosują „onufropodobne” konowały, skurwione za kasę. Odeszli od pacjentów, bo ci są chorzy.. Hańba!

    • Nauka od kilkudziesięciu lat odróżnia koronawirusy od paramyksowirusów w tym wirusów grypy, nawet zna dokładną ich budowę, ale dzikusy antyszczepionkowe do tego etapu jeszcze nie dotarły. Chyba sądzą że infekcje powoduje diabeł 😋

   • Dziwne niby grypy nie ma obecnie, a gdzie one się podziały — grypa zniknęła od ponad 1 1/2 roku, a dziesięć lat po pandemii świńskiej grypy stworzono i uwolniono ją w Wuhan (podczas Igrzysk Wojskowych) nowa odmianę o nazwie korona wirus Covid-19 rodzaj influenza/grypa.

    • WASHINGTON – Mniej niż miesiąc przed tym, jak dane wskazują, że pierwszy chiński obywatel zachorował na koronawirusa, prawie 300 członków amerykańskiego wojska, Departamentu Obrony i personelu pomocniczego uczestniczyło w Światowych Igrzyskach Wojskowych 2019 w Wuhan w Chinach. Po zakończeniu igrzysk wrócili do co najmniej 219 baz domowych w 25 stanach, nie będąc nigdy przebadani pod kątem możliwego zakażenia COVID-19.

     • Dodatkowo, drużyna USA korzystała z wyczarterowanych lotów do i z meczów przez Seattle-Tacoma International Airport. Waszyngton był jednym z pierwszych stanów, w których zaobserwowano wzrost liczby zachorowań na COVID-19. „Uważam, że niepokojące jest to, że ludzie ci nie zostali przebadani, zwłaszcza gdy udają się do obszaru, który może być centrum, z dużym prawdopodobieństwem” – powiedziała w wywiadzie dr Ravina Kullar, ekspert ds. chorób zakaźnych i epidemiolog z Santa Monica w Kalifornii.

     • Sportowcy, którzy uczestniczyli z innych narodów – zarówno sojuszników USA, takich jak Francja i Włochy, jak i przeciwników, takich jak Iran – zgłosili cierpienie z powodu objawów COVID-19. Niektórzy irańscy sportowcy zmarli z powodu COVID-19, w tym niektórzy, którzy byli w Wuhan, według doniesień prasowych nie zweryfikowanych przez Teheran.

     • Światowe Igrzyska Wojskowe 2019, w Wuhan nazwane „Igrzyskami Pokoju”, były największą wojskową imprezą sportową, jaka kiedykolwiek odbyła się w Chinach. Ponad 9000 sportowców reprezentujących wojska ponad 100 krajów rywalizowało w 27 dyscyplinach sportowych, od golfa po skoki spadochronowe.

     • Francuska pięcioboistka Elodie Clouvel, zdobywczyni srebrnego medalu olimpijskiego, i jej chłopak zachorowali po udziale w igrzyskach w Wuhan. Clouvel, 31 lat, poszedł dalej, aby wyjaśnić: „Byliśmy w Wuhan na Światowych Igrzyskach Wojskowych pod koniec października. A potem wszyscy zachorowaliśmy. Znany włoski szermierz Matteo Tagliariol powiedział gazecie Corriere della Sera, że zachorował prawie natychmiast po powrocie z Wuhan.

     • „Po przyjeździe do Wuhan prawie wszyscy zachorowaliśmy” – powiedział Tagliariol. „Ale najgorszy był powrót do domu. Po tygodniu miałem bardzo wysoką gorączkę, czułem, że nie oddycham” – dodał 37-letni Tagiariol. „Choroba nie ustąpiła nawet po antybiotykach, wyzdrowiałam po trzech tygodniach i przez długi czas byłam osłabiona. Potem zachorował mój syn i mój partner. Kiedy zaczęli mówić o wirusie, powiedziałam sobie: Ja też go mam”.

  • 👹No bo, „GG”, lewactwo jako przeciwieństwo zastoju vel fundamentalizmu prawicowego, jest innowacyjne – nieświadome tym wyrażającego się mechanizmu homeostazy, że co się polepszy, to się popieprzy!👹

 6. Eksperymenty wykazały, że zdrowemu człowiekowi można wmówić chorobę i on wtedy naprawdę zachoruje. Gdy odpowiednio duża liczba osób będzie wytykac ofierze, że „źle wyglądasz, idź do lekarza”, to ofiara naprawdę zachoruje. I dokładnie tym zajmują się teraz media opłacane przez ekipę Mateusza M. Wmawiają Polakom, że jest źle. Tylko tym się zajmują. Cała reszta tematów stała się marnym tłem. TVP współpracuje z TVN. Takie czasy.

  • Kowida nikt nie udowodnił. No bo widział kto takiego stwora? Bakterii też nie ma, mleko kiśnie od zgniłych waporów powstałych na kryształowej orbicie Jowisza podczas koniunkcji z Saturnem. A Ziemia jest płaska, wsparta na 4 wielorybach, a te na żółwiu. Na Księżycu nie było ludzi, loty kosmiczne nagrano w studiu blisko krańca płaskiej Ziemia. Kto zaprzeczy spłonie na stosie.🤣

 7. Jeśli w Danii obowiązywały w ogóle certyfikaty sanitarne, to już skrajna patologia. Przecież tam zmarło 2547 osób! Na 314 tys zakażonych! To oznacza śmiertelność na poziomie sezonowej grypy albo nawet czegoś słabszego niż grypa!

Comments are closed.