Uderzą obostrzeniami w niepokorne regiony? Szantaż Niedzielskiego

Adam Niedzielski, kłódka. Obrazek ilustracyjny. Źródło: PAP, Pixabay
Adam Niedzielski, kłódka. Obrazek ilustracyjny. Źródło: PAP, Pixabay
Prenumerata NCZ! z prezentem

Jeżeli będziemy mieli do czynienia z jakimikolwiek obostrzeniami, to one na pewno będą brały od uwagę regionalny stopień zróżnicowania w wyszczepieniu – powiedział w poniedziałek w Zamościu minister zdrowia Adam Niedzielski.

Odnosząc się do propozycji obowiązkowych szczepień przeciwko COVID-19 dla niektórych grup zawodowych, Niedzielski zaznaczył, że pomysły obowiązkowych szczepień są cały czas analizowane pod kątem różnych kryteriów.

„Zdajemy sobie sprawę, że nie tylko kwestia transmisyjności wirusa ma tutaj kluczowe znaczenie. Ważny jest również odbiór społeczno-gospodarczy. Tak jak patrzymy dookoła siebie – mówię tutaj o krajach europejskich – widzimy, że ta kolejna fala, która ma już miejsce na zachodzie Europy, mimo nadal dużej intensywności nowych zakażeń, nie charakteryzuje się już wywoływaniem takiej presji na system opieki zdrowotnej, no i przede wszystkim nie łączy się z takim ryzykiem zgonów” – ocenił.

Dlatego – jak zastrzegł Niedzielski – „dobór środków na pewno będzie oparty na szczepieniach”.

„Mogę teraz z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że jeżeli będziemy mieli do czynienia z jakimikolwiek obostrzeniami, to one na pewno będą brały pod uwagę regionalny stopień zróżnicowania w wyszczepieniu” – zapowiedział.

Dodał, że rząd analizuje pomysły, żeby szkoły, które są w wysokim stopniu zaszczepione czy zakłady pracy, których pracownicy są zaszczepieni, były obszarami wyjętymi z obostrzeń.

„Nie jest to kwestia różnicowania, tylko kwestia stwierdzenia oczywistego faktu, że szczepienie chroni, szczepienie stanowi skuteczne zabezpieczenie przede wszystkim przed ciężkim przebiegiem COVOID-19” – wyjaśnił minister zdrowia.

Niedzielski idzie na wojnę. Twierdzi, że doszło do „aktu terroru wobec państwa polskiego”


(PAP)

39 KOMENTARZE

 1. „Jeśli musisz być przekonywany, przypominany, naciskany, okłamywany, zachęcany, przymuszany, zastraszany, zawstydzany społecznie, wzbudzany poczuciem winy, straszony, karany i kryminalizowany… Jeśli wszystko to jest uważane za konieczne do uzyskania Twojej zgody – możesz być absolutnie pewien, że to, co jest promowane, nie leży w Twoim najlepszym interesie.” – Ian Watson

 2. „Nie jest to kwestia różnicowania, tylko kwestia stwierdzenia oczywistego faktu, że szczepienie chroni, szczepienie stanowi skuteczne zabezpieczenie przede wszystkim przed ciężkim przebiegiem COVOID-19” wróżbita czy co ? nawet takich danych nie daje producent bo badania cały czas trwają i producenci nie ponoszą żadnej odpowiedzialności a swoje produkty. Ile jeszcze osób musi zginąć od tych pseudoszczepionek ?

 3. Wybitny szkodnik. Tylko pytanie czy to ze względu na tajna organizację, kompromaty, przyobiecaną fuchę? Co trzeba żeby taki syntezator tak z ludźmi postępował?

 4. Nie, panie Niedzielski. Szczepienie nie chroni przed wirusem, nawert nie wiadomo czy łagodzi objawy. Jeżeli szczepienie chroniłoby przez wirusem, to nie byłoby zakażeń wśród zaszczepionych, a te są i to więcej niż wśród niezaszczepionych (UK, Izrael). Przed wirusem przeziębieniowym chroni tylko i wyłącznie odporność własna wynikająca z kontaktem z wirusem. Pana wywody to fake news.

 5. Czyli jeśli największa liczba zachorowań będzie np. na Śląsku, a najmniej „wyszczepionych” na Podkarpaciu, to minister zarządzi lokdałn na Podkarpaciu. Genialne.

 6. Terrorystyczna organizacja „Niedzielski & sp. z o. o.”
  Terroryzm ma na celu zastraszenie i wymuszenie na danej grupie ludności ustępstw w drodze do realizacji określonych celów. Działania te mogą dotyczyć całej populacji albo są one uderzeniem w jej niewielką część, aby pozostałych obywateli zmusić do odpowiednich zachowań. Terroryzm skutkuje zwiększaniem podziałów i zaognianiem konfliktów między grupami co prowadzi do pogarszania nastrojów w społeczeństwie.

 7. To już oficjalne: Największym zagrożeniem dla zdrowia publicznego są obecnie „w pełni zaszczepieni” ludzie, których amerykańskie Centra Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) ostrzegają teraz, że są super-rozprzestrzeniaczami w społeczeństwie z rożnymi „wariantami” koronawirusa Wuhan (Covid-19).

 8. Ten psychopata wie, że lock downami wymordował tyle ludzi dla parszywych pieniędzy od firm szczepionkowych i wciąż idzie w zaparte oraz na zwarcie ze społeczeństwem.

  To opętany człowiek świadomy swojego bestialstwa we wprowadzaniu Nowego Ładu NWO.

 9. Agencja Żywności i Leków (FDA) otwarcie przyznaje, że niesławny test PCR na koronawirusa z Wuhan (Covid-19) został opracowany nie na podstawie rzeczywistych próbek chińskiego wirusa, ale raczej tego, co wydaje się być materiałem genetycznym ze zwykłego wirusa przeziębienia.

  • Ponieważ grypa Fauci-ego w każdej z jej „wariantów” nie została jeszcze odpowiednio wyizolowana, FDA użyła zwykłych wirusów przeziębienia/grypy do stworzenia testów PCR – co oznacza, że każdy, kto testuje „pozytywnie” na zarazki, tak naprawdę testuje pozytywnie na sezonową grypę.

 10. Takie straszenie, nic więcej. Pisowcy są głupi, bo cały czas obrażają dużą część swojego elektoratu, ale nie są aż tak głupi, żeby zacząć ich na poważnie gnębić i zamykać lockdownem.

  • taka zbieżność – matecznik wyborczy pis najmniej się szczepi – czyli jeśli wierzyć ich zapowiedziom uderzą we własnych wyborców..genialne

 11. Ostrzeżenie w jednym z wirusowych tweetów, że „Oni (FDA) musiał zmierzyć czas trwania, dystrybucji i ilości dla białka spike. FDA nigdy tego nie zrobiła; zrobił to jeden z naszych badaczy. Odkryli oni, że białko spike nadal krąży 5 miesięcy po szczepieniu u 100% badanych pacjentów (6 osób; losowo wybranych)”, nie jesteśmy zaskoczeni, że życie Dr Robert W Malone’a jest zagrożone za postępowanie całkowicie sprzeczne z narracją globalistów.

 12. Okres od 1945 do 2019 roku był dla wielu „Złotym Wiekiem” – okresem względnego pokoju, dobrobytu, stabilności i wolności. Teraz to się skończyło, ponieważ rozpoczęła się najbardziej niebezpieczna i niszczycielska linia czasowa w historii Świata, zainicjowana przez złośliwe i niezwykle bezwzględne siły plutoniczne charakteryzujące się całkowitym brakiem empatii, zamierzające stworzyć globalny reżim totalitarny. cdn..

  • Jeśli ta linia czasu nie zostanie wkrótce wykolejona – a niewiele wskazuje na to, że tak się stanie – rezultatem będzie śmierć, zniszczenie i zniewolenie na biblijną skalę dla większości ludzkości i już widzimy, jak to się zaczyna.

 13. Coraz więcej danych wskazuje na fałsz sztandarowego hasła producentów „szczepionek”, że chroni ona przed ciężkim przebiegiem zachorowania.
  Islandia, Gibraltar – obszary o „wyszczepieniu” 90% i prawie 100%. W ostatnich 2 tygodniach szybki wzrost zakażeń/zachorowań (ang. cases), od 6 do 10 razy, konieczne hospitalizacje.

 14. Terroryzm-różnie umotywowane, planowane i zorganizowane działania przestępcze pojedynczych osób lub grup, w celu wymuszenia określonych zachowań i świadczeń, często naruszające dobra osób postronnych; działania te są realizowane z całą bezwzględnością, za pomocą różnych środków.
  Czy Niedzielski i spółka podchodzą pod definicję?Maksyma wszystkich służb głosi, że z terrorystami się nie negocjuje.

Comments are closed.