XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła inna „osadzona”. Zaszła w ciążę

Kobieta w więzieniu Źródło: Pixabay
Kobieta w więzieniu Źródło: Pixabay
Jedna z więźniarek osadzonych w Central California Women’s Facility została zgwałcona przez inną „osadzoną”, a w rzeczywistości mężczyznę uważającego się za kobietę. Więźniarka zaszła w ciążę. Placówka znalazła rozwiązanie problemu – będzie oferować osadzonym dostęp do aborcji.

Sprawę gwałtu nagłośniła feministyczna organizacja Women’s Liberation Front.

– Słyszeliśmy od siedmiu różnych osób w Central California Women’s Facility, że co najmniej jedna kobieta, być może więcej, jest w ciąży po tym, jak została umieszczona z mężczyzną, który został przeniesiony do więzienia dla kobiet na mocy SB132 – napisała organizacja.

SB132 to ustawa, która obowiązuje od od początku tego roku w Kalifornii. Nowe prawo zezwala osobom „transpłciowym, niebinarnym i interpłciowym” na bycie „zatrzymanym i przeszukiwanym w sposób zgodny z ich tożsamością płciową”.

W placówce dla kobiet, na terenie której doszło do gwałtu, przebywa obecnie 20 mężczyzn. Są wśród ich osoby skazane za przestępstwa seksualne lub morderstwa.

– Prawie 300 oczekujących transferów to tylko początek inwazji więzień dla kobiet przez brutalnych przestępców płci męskiej, w tym skazanych morderców i gwałcicieli – zaznacza feministyczna organizacja.

Jedynym rozwiązaniem na jakie wpadły władze placówki, jest oferowanie kobietom tabletek antykoncepcyjnych i dostępu do aborcji. Tymczasem osadzone w więzieniu dla kobiet w ogóle nie powinny być narażone na zajście w ciążę.

– Nowe środki stanowią milczące przyznanie przez urzędników, że kobiety powinny spodziewać się gwałtów, gdy są zakwaterowane w więzieniu z mężczyznami –
stwierdza Women’s Liberation Front.

W kwietniu „Angeles Times” poinformował, że Kalifornia rozpoczęła rozpatrywanie wniosków o przeniesienie ponad 260 mężczyzn podających się za kobiety do więzień dla kobiet.

Źródło: marsz.info, womensliberationfront.org, cdcr.ca.gov, lifesitenews.com, kontrrewolucja.net

34 KOMENTARZE

 1. Tak „rewolucja zabija swoje własne dzieci per procura”.
  A właściwie: „broniony proletariat” – w tym wypadku kobiety w więz.- cierpi z powodu działań swych „obrońców” .
  Oczywiście żadne „femin”, „lewacy”, „homos” czy „marksiści” (którzy b. nie lubią „marksistów” typu Moczar, a b. lubią „antykomunistów” typu góra gw) to „wywalczyli”.

  • To narzędzia, które dopiero od 20-30 lat są silniejsze, ale i tak przede wszystkim siłą mentorów, tj. „inżynierów społecznych” działających w interesie etnicznym, najczęściej ukrywając to pod hasłami uniwersalizmu, którzy wpływy „kulturotwórcze”, w różnych aspektach i w różnym natężeniu, mają od ponad 130 lat. Tak to pozwalam sobie widzieć

 2. Cudowny PARADOX feministki wychowały cudaków, pozwoliły im przejąć kontrolę nad emancypacją zostały wykopane z businessu. Tak czy inaczej ideologiczne zaślepienie prowadzi, jak zawsze na skraj przepaści. Czy jeszcze innymi słowy REWOLUCJA POŻERA SWOJE WŁASNE DZIECI. Doświadczyli tego Jakobini i najwybitniejsi Bolszewicy, a po nich przychodzą szczury z ostatnich szeregów i wszystko równają w dół /w dół z wapnem lub bez wapna/

 3. kabała, iluminaci, masoneria całe to satanistyczne dziadostwo opanowało instytucje w wielu krajach świata i dają popis swojej degeneracji i traktują ją jak narzędzie walki w wojnie przeciw obywatelom.

 4. „Kobieta – stworzona po to żeby cierpieć” – Seneka Młodszy

  Swoją drogą to chyba znalazło się rozwiązanie problemu gwałcicieli.
  Zamykać do kicia z kobietami które można gwałcić.
  Powinni jeszcze tym nowo narodzonym kobietom dać wybór, z którymi więźniarkami chcą być w jednej celi.
  Na „Izbie przyjęć” powinny być zdjęcia osadzonych więźniarek z numerami cel, żeby ten wybór ułatwić.
  Za przydział do szczególnie urodziwych pań powinny być opłaty.

 5. Nie rozumiem komentarzy że winne są poglądy feministyczne. Wiecie co to feminizm w ogóle zanim rzucicie takie hasła? To dostęp do równego traktowania czy możliwości, a nie chęć bycia mężczyzną czy lepszą od niego! Wiadomo, że mężczyzna nie będzie taki jak kobieta i odwrotnie. Co macie w głowach powtarzając tylko to co usłyszycie?

  • Widać, że Pani o jeszcze stary model.
   Obecnie feminizm jest zupełnie czymś innym.
   A Pani jest reakcyjnym TERF-em, na bakier z postępem.

   • No, przecież się podpisała: kobieta, v1.

    Kobiety od wersji 2.0 wzwyż zostały tak wychowane (zmanipulowane), aby feminizm wykorzystywać jako broń do niszczenia tzw. starego porządku świata.

    I jak tu wielu napisało, właśnie rewolucja pożera własne dzieci.

 6. Proste rozwiązanie: osobne więzienie (lub oddzielony blok) dla kobiet z penisami. Dochowają wierności prawu a i liczba chętnych powinna szybko spaść. No i nie będzie więcej ciąż.

  • Nic z tego.
   To byłaby nielegalna segregacja oparta na durnych, starodawnych uprzedzeniach, że kobieta z fiutem jest czymś innym od kobiety, która fiuta nie ma.
   Wszystkie kobiety są sobie równe!
   Zrozumiano?

  • Kobieta z penisem? To jest ciekawe zagadnienie. Bo kobieta z macicą to chyba nie istnieje, to może chociaż kobieta z penisem jest?
   Albo coś poplątałem, ale ciężko to ogarnąć. Dla mnie 3. płeć już jest wielkim wyzwaniem, a te 57 czy 63, to nie ogarniam.

 7. Przecież któraś z pań gender profesor tłumaczyła p. Korwinowi, że w małżeństwa homoseksualnych rodzi się tyle samo dzieci. To się z niej śmiał…

 8. Lewica nie żyje w świecie rzeczywistym, czyli zbudowanym z atomów, ale w świecie urojonym, ideologicznym. Lewicy nie interesują materialne fakty, a jedynie wyrażone słowami hasła.

  • Tak właśnie jest, od Hegla. Z tym, że Hegel żył w świecie urojonym, ale Marks ściągnął te urojenia z Olimpu na ziemię. Marksizm jest zaprzeczeniem rzeczywistości, marksiści stali się bogami, którzy stwarzają świat od nowa.
   30 lat temu nawet nie przeczuwaliśmy, że „myśl” tej czerwonej zarazy ma się aż tak dobrze na Zachodzie…

   „Nie ma żartów z filozofią, moja Ty Pietrowna Zofio…”

 9. USrael, Kalifornia śmietnik, zbieranina hołoty, pedofili, satanistów … kiedyś wpadli na ziemie Indian i do tej pory robią syf, promocja w mediach lgbtq czyli patologii, dewiacji, zboczeń, nawet ich filmy gdzie z facetów robią frajerów Venom, ASM 1, 2 prawdziwi mistrzowie Disney z Disney Spider-Man 1, 2, C. Marvel, IM3 … WB z DCEU jak Birds of Prey, Shazam … już sami Amerykanie mają dość :) Czekam na upadek USraela, UE

 10. Znając tzw ,obyczaje’ panujace w tej omf demokracji,ofiara zostanie milionerką.Przy okazji
  obłowią się prawnicy i dziennikarze którzy będą prowadzić wzniosłe dysputy na temat jakiej płci
  urodzi się nieszczęsne dziecko.Po kilku latach należy się spodziewać prób nacisku na matkę,żeby zmieniła mu płeć w zależności od tego jaka opcja będzie przy władzy.Chory kraj
  bez żadnej przyszłości.Chociaż w tej kwestii Huawei jeszcze nie zostało oskarżone.Ale będzie!

Comments are closed.