Niedzielski na tropie. Wskazuje na obce służby i zapowiada masową kontrolę internetu

Adam Niedzielski.
Minister Zdrowia Adam Niedzielski. / foto: PAP
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Minister zdrowia Adam Niedzielski na tropie tzw. antyszczepionkowców. Zapowiada większą kontrolę internetu oraz sugeruje, że za część wpisów nieprzychylnych oficjalnej covidowej i szczepionkowej narracji pochodzi od obcych służb.

Niedzielski wybrał się do Białegostoku, gdzie na konferencji spotkał się z dziennikarzami. Tradycyjnie już wygłosił swoją tyradę w kierunku tzw. antyszczepionkowców. Do tej grupy zaliczani są już wszyscy przeciwnicy zarówno szczepień w ogóle, szczepień obowiązkowych, jak i totalitarnej segregacji sanitarnej, która bezpowrotnie zmienia znany dotychczas świat.

Niedzielski w tropieniu tzw. antyszczepionkowców zapowiedział ścisłą współpracę z ministrem sprawiedliwości Zbigniewem Ziobro. Zasugerował, że w najbliższym czasie możemy być świadkami masowej kontroli i inwigilacji w sieci internetowej.

Razem z ministrem Ziobrą będziemy starali się znaleźć takie metody i kwalifikacje, aby poziom zabezpieczenia i odpowiedzi państwa odbywał się na każdym etapie – na etapie internetu, na etapie, kiedy reaguje policja i na etapie postępowań prokuratorskich – zapowiedział minister.

Będziemy prowadzili monitoring tego, co dzieje się w internecie – poinformował.

CZYTAJ TAKŻE: Punkty szczepień będą chronione. Szczegóły dot. podpalenia „objęte tajemnicą”

Wolność według Niedzielskiego

Podzielił się także swoją definicją wolności.

Idea wolności i nadużywanie jej pod kątem głoszenia czegokolwiek, również wartości czy treści obraźliwych wobec innych osób, nie jest ideą, która prowadzi do harmonijnego funkcjonowania społeczeństwa, tylko prowadzi do podburzania, jątrzenia, dzielenia społecznego, co oparte jest też na manipulacjach – powiedział Niedzielski.

Nie uściślił, czy w kwestii podburzania, jątrzenia, manipulowania i dzielenia społecznego na myśli miał m.in. siebie.

Identyfikacja adresów IP przeciwników obowiązkowych szczepień

Zapowiedział także zmiany w prawie, by surowo karać tzw. antyszczepionkowców.

To nie będzie stosowanie zarzutu nielegalnego zgromadzenia, tak jak do tej pory. To będą przede wszystkim zarzuty związane z naruszeniem integralności majątkowej czy integralności osobistej – powiedział.

Podjęto konkretne kroki, aby identyfikować adresy IP wszystkich anonimowych internautów, którzy naruszają bezpieczeństwo publiczne w sieci – dodał.

Niedzielski na konferencji w Białymstoku mówił także o przyszłych obostrzeniach, restrykcjach, nakazach i zakazach. Zapowiedział kiedy i gdzie w pierwszej kolejności zostaną wprowadzone. Więcej na ten temat w poniżej.

Niedzielski nie będzie walczył z wirusem, tylko prześladował niezaszczepionych?

88 KOMENTARZE

 1. Syntezator swoją psychopatią powoli dogania Stalina, zaraz ogłosi że nadmiarowe zgony spowodowali kosmici, a on jest cyborgiem przybyłym z Marsa.

  • Też o to walczę. Już mi „ktoś” nawet 2x kompa zepsuł ..? Obudzi się Naród, ale raczej z rękami w nocnikach. Czyżby snajperzy zeszli do podziemi, wyemigrowali, siedzą ? Nie ma ratunku. Szatan, niestety, triumfuje – Pan Światła – jakim więc sposobem posłać tę bandę do Światła ?

 2. Dość prezentowania tumanów poszczepiennych. Encefalopatia poszczepienna jest oczywistym skutkiem wstrzykiwania sobie tych chemikaliów.

 3. Głosowałem na PIS
  P. Kaczyński, okrada mnie Pan z wolności.
  I tak mnie wydymaliście kolejny raz!
  Ciekawe, jaki jest poziom debilizmu we mnie? Ile razy jeszcze?

  • przynajmniej dobrze,ze jeste swiadomy swojej glupoty.Niestety przez twoje glupie decyzje psychopaci od oblakanej kaczki niszcza Polske

 4. Rozumiem, że skoro jest przeciwny szczepieniom tzw. Covid-19, to jestem obcym agentem wpływu i należy mi się jakieś wynagrodzenie. Tow Niedzielski może mnie łaskawie poinformuje do kogo mam się o nie zwrócić i ile, mniej więcej, mi się należy. Najchętniej w kopercie, a nie na konto.

 5. Tylko czy takie doświadczenie czegoś cię nauczyło? Czy może dalej uważasz że nie ma innej opcji, bo inne są gorsze? Tylko chyba wtedy byś tu nie komentował…?

Comments are closed.