Niedzielski na tropie. Wskazuje na obce służby i zapowiada masową kontrolę internetu

Adam Niedzielski.
Minister Zdrowia Adam Niedzielski. / foto: PAP
Prenumerata NCZ! z prezentem
Minister zdrowia Adam Niedzielski na tropie tzw. antyszczepionkowców. Zapowiada większą kontrolę internetu oraz sugeruje, że za część wpisów nieprzychylnych oficjalnej covidowej i szczepionkowej narracji pochodzi od obcych służb.

Niedzielski wybrał się do Białegostoku, gdzie na konferencji spotkał się z dziennikarzami. Tradycyjnie już wygłosił swoją tyradę w kierunku tzw. antyszczepionkowców. Do tej grupy zaliczani są już wszyscy przeciwnicy zarówno szczepień w ogóle, szczepień obowiązkowych, jak i totalitarnej segregacji sanitarnej, która bezpowrotnie zmienia znany dotychczas świat.

Niedzielski w tropieniu tzw. antyszczepionkowców zapowiedział ścisłą współpracę z ministrem sprawiedliwości Zbigniewem Ziobro. Zasugerował, że w najbliższym czasie możemy być świadkami masowej kontroli i inwigilacji w sieci internetowej.

Razem z ministrem Ziobrą będziemy starali się znaleźć takie metody i kwalifikacje, aby poziom zabezpieczenia i odpowiedzi państwa odbywał się na każdym etapie – na etapie internetu, na etapie, kiedy reaguje policja i na etapie postępowań prokuratorskich – zapowiedział minister.

Będziemy prowadzili monitoring tego, co dzieje się w internecie – poinformował.

CZYTAJ TAKŻE: Punkty szczepień będą chronione. Szczegóły dot. podpalenia „objęte tajemnicą”

Wolność według Niedzielskiego

Podzielił się także swoją definicją wolności.

Idea wolności i nadużywanie jej pod kątem głoszenia czegokolwiek, również wartości czy treści obraźliwych wobec innych osób, nie jest ideą, która prowadzi do harmonijnego funkcjonowania społeczeństwa, tylko prowadzi do podburzania, jątrzenia, dzielenia społecznego, co oparte jest też na manipulacjach – powiedział Niedzielski.

Nie uściślił, czy w kwestii podburzania, jątrzenia, manipulowania i dzielenia społecznego na myśli miał m.in. siebie.

Identyfikacja adresów IP przeciwników obowiązkowych szczepień

Zapowiedział także zmiany w prawie, by surowo karać tzw. antyszczepionkowców.

To nie będzie stosowanie zarzutu nielegalnego zgromadzenia, tak jak do tej pory. To będą przede wszystkim zarzuty związane z naruszeniem integralności majątkowej czy integralności osobistej – powiedział.

Podjęto konkretne kroki, aby identyfikować adresy IP wszystkich anonimowych internautów, którzy naruszają bezpieczeństwo publiczne w sieci – dodał.

Niedzielski na konferencji w Białymstoku mówił także o przyszłych obostrzeniach, restrykcjach, nakazach i zakazach. Zapowiedział kiedy i gdzie w pierwszej kolejności zostaną wprowadzone. Więcej na ten temat w poniżej.

Niedzielski nie będzie walczył z wirusem, tylko prześladował niezaszczepionych?

88 KOMENTARZE

 1. Ten sługus bigpharmy po prostu wie jakie są nastroje społeczne, co się dzieje na forach wupe, interii itp. 90% komentarzy przeciwko niemu, Dworczykowi, Simonom pajacom, decyzjom, niewygodne pytania, ignoruje oficjalne pisma czy zapytania. Typowy paranoik wszędzie widzi wrogów – syndrom oblężonej twierdzy. To dobrze, to znak, że chłopcy muszą zmykać z piaskownicy, bo niebawem zaczną się pozwy, aresztowania, wyjdzie kto ile nakradł. Szumowski będzie pierwszy.

 2. Cenzura prewencyjną jest zakazana, a wolność wypowiedzi gwarantowana. Za to podżeganie przeciw grupom obywateli jest karalne. Skończy się PIS, pan minister będzie się tłumaczył przed sądem…

 3. obce służby …niedzielski to ty i twoje sydowskie 3 literowe slużby sa obce !!! jesteście okupantem Polski i Polaków…wasz III RP ten sydowski twór KOR-owski to nielegalne bandyckiej bananowe cuś

 4. Jeśli ktoś do tej pory nie wiedział, to „a omnibus wygląda tak!”

  W ogóle, ten rząd to istna zajezdnia omnibusów. Żydowskich zresztą.

  NO BAAA… ALE TO PRZECIE GENETYCZNE. WŁAŚNIE TERAZ POPRAWIAJĄ SPARTOLONE PRZEZ PANA BOGA ZDROWIE LUDZKOŚCI.

  BO WIĄ* LEPIEJ!

 5. Ten psychol gotów jest zlecić własne zabójstwo tylko po to, aby można było o to oskarżyć jakichś „antyszczepionkowców”.

 6. Dziennik Ustaw Dz.U.2020.2412 | Akt obowiązujący Wersja od: 30 grudnia 2020 r. ROZPORZĄDZENIE MINISTRA FINANSÓW, FUNDUSZY I POLITYKI REGIONALNEJ 1 z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej podmiotu przeprowadzającego eksperyment medyczny”. Szpital w mojej miejscowości gdzie dokonuje się tego eksperymentu ma to specjalne OC w PZU.

  • Drugi dokument będący komentarzem ministra ,,zdrowia”: ,,RKN.07.21.2021.EO – Komunikat Ministra Zdrowia w sprawie stosowania rozporządzenia Ministra Finansów, Funduszy i Polityki Regionalnej z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej podmiotu przeprowadzającego eksperyment medyczny”. Mimo to, w oficjalnej narracji kłamców covidowych, wszczepianie genetycznego preparatu mRNA ,,nie jest eksperymentem medycznym”.

 7. „Kto płaci za sprawdzanie faktów? Sprawdzający fakty dotyczące szczepionek na @factcheckdotorg, którzy twierdzą, że są niezależni, są finansowani przez organizację, która posiada ponad 1,8 miliarda dolarów akcji w firmie produkującej szczepionki i jest prowadzona przez byłego dyrektora @CDCgov (Centers for Disease Control and Prevention)” – ujawnił Massie, c.d.n.

  • wskazując na wpis dotyczący „sprawdzających fakty” na Facebooku, który stwierdza: „Otrzymaliśmy również $53,501 od Fundacji Roberta Wooda Johnsona. Projekt SciCheck’s COVID-19 / Vaccination Project jest możliwy dzięki dotacji z Fundacji Roberta Wooda Johnsona.”

 8. Czy… chcesz poznać bezpieczeństwo samochodu przed jego zakupem? Musisz być anty-kierowcą!
  Czy… czytasz składniki żywności zanim ją kupisz? Musisz być anty-żywieniowcem?
  Czy… pytasz o niepożądane skutki zażywania tabletek na receptę? Musisz być anty-medykiem?
  Czy… badasz bezpieczeństwo, składniki i skutki uboczne szczepionek? Musisz być antyszczepionkowcem!

 9. psychopato,idioto,masowy morerco mengele 2=niedzielski.zajmij sie lepiej tym za co tobie nieudaczniku placimy.w poniedzialek bylem w szpitalu z pracownikiem z azji.czekalem 6 godzin i nawet pies z kulawa noga sie nim nie zainteresowal.placi wszystkie skladki na lajzy i zlodzieji jak ty, na koncu stwierdzil,ze w azji jest lepsza opieka w szpitalu niz tutaj! nie jest ci wstyd niedojdo mengle2=niedzielski?! zamiast pieprzyc o szczepionka bierz sie do roboty albo won!

 10. Syjonistyczno -masońsko -satanistyczny Knesejm Polin już czuje się ” bogiem ” nie tylko w Rzeczpospolitej , ale w całym świecie- tak jakoby już wygrali Armagedon !!!

 11. Jak ładnie dziś pan ministr wygląda na tym zdjęciu lśniący jak odmalowany jak nowy. Aż podziwiać się chce Twoje niemal święte oblicze, jak ci ewangeliści ale mniejsza bo ewangeliści to tam jest pryszcz przy Tobie o panie nasz prowadź nas według swej mądrości, szprycą chroń zdrowie nasze a obostrzeń racz nas wybawić od przez paszporty szpryconkowe o panie o panie nasz, o najprawdziwszy z polaków, o nasz wodzu!

 12. Ludobójstwo XXI wieku: dowody sugerują, że lek midazolam został użyty do przedwczesnego zakończenia życia tysięcy seniorów w Wielkiej Brytanii, którym powiedziano, że zmarł na C-19, a to można wyraźnie zobaczyć z danych ze szpitali przepisywania na midazolam w korelacji z falami wszystkich przyczyn zgonów i C-19 zgonów w Wielkiej Brytanii, jak również raporty Amnesty i CQC, które znalazły powszechne stosowanie „nie ratować” zleceń stosowanych w domach opieki bez informowania ich rodzin.

 13. ten człowiek jest szalenie niebezpieczny, jemu nie chodzi o zdrowie, jemu chodzi o wzięcie za twarz wszystkich tych których nie zgadzają się z jego narracją

 14. Tak to jest, jak kompletna miernota bez charakteru oraz doświadczenia w zarządzaniu kryzysowym zostanie – w wyniku wewnętrznych przepychanek partyjnych – wypchnięta na zarządcze stanowisko.

 15. Tak to jest, jak kompletna miernota bez charakteru oraz doświadczenia w zarządzaniu kryzysowym zostanie – w wyniku wewnętrznych przepychanek partyjnych – wypchnięta na zarządcze stanowisko.
  I nie, nie powiedziano tego wcześniej.

Comments are closed.