PiS ma problem. Mundurowi nie chcą się szczepić

Policjantka - zdj. ilustracyjne.
Policjantka - zdj. ilustracyjne. (Fot. PAP)
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Zaszczepił się zaledwie co drugi mundurowy w Polsce. W dodatku statystyki zawyża armia, gdzie zaszczepiło się 81 proc. żołnierzy.

„Niespełna co drugi mundurowy skorzystał ze szczepienia, które w priorytetowym trybie wiosną zagwarantował rząd” – informuje „Rzeczpospolita”.

Wśród funkcjonariuszy straży pożarnej i granicznej oraz policji wyszczepialność ma być na poziomie między 41 a 52 proc.

Pierwszą dawką zaszczepiło się ok. 42 proc. strażaków (dane szczepienia I dawką z 17 maja).

– Kontynuacja szczepień, czyli przyjęcie II dawki nie było już koordynowane przez KG Policji (policja nadzorowała również program szczepień strażaków – przyp. red.), zgodnie z ustaleniami koordynacje szczepienia przejęły punkty szczepień. W związku z powyższym nie posiadamy tych danych i sugerujemy przyjąć, że II dawkę przyjęła ta sama liczba osób – informuje „Rzeczpospolitą” zespół prasowy Komendy Głównej PSP.

Zaszczepionych obiema dawkami jest ok 41 proc. policjantów.

Wśród mundurowych prym w szczepieniach wiodą żołnierze. Prawie 81 proc. żołnierzy otrzymało pierwszą dawkę, a drugą – 75 proc. Pytanie – na ile szczepienia w wojsku są rzeczywiście dobrowolne, a na ile wynikają z szantażu zablokowaniem możliwości awansu?

Już jakiś czas temu w obronie polskich żołnierzy stanął poseł Konfederacji – Grzegorz Braun, który dostawał listy od wojskowych skarżących się w tej sprawie.

Pisaliśmy o tym:

Żołnierze piszą do Grzegorza Brauna. Chodzi o szczepienia

Źródło: „Rzeczpospolita”

53 KOMENTARZE

 1. Jestem ZA!, proszę przyspieszyć PILNIE proces podawania trzeciej, czwartej dawki, piątej dawki.. itd. Nie mogę się doczekać dnia ani godziny kiedy pielęgniarka wstrzyknie mi ten cudowny specyfik do mojego systemu krwionośnego. Chce zostać liderem jak nikt inny w Polsce przodującym w szczepieniach i pokazać antyszczepakom jakim jestem bohaterem narodowego programu #szczepimySie tak aby otrzymać medal od Adama. Proszę wręcz błagam na kolanach o przyspieszenie cykli!

   • Jako stały bywalec tego forum powinieneś zauważyć kiedy się pode mnie podszywa z bredniami twój koleś antyszczepionkowiec.

    • Ty lepiej poobserwuj na jesień ADE u „swoich” wyszczepionych. To, co było z mRNA w przypadku dengi powtórzy się teraz w przypadku „szczepionek” kowidowych. Tylko wtedy eksperyment zrobiono na setkach osób, a teraz – na miliardach.

  • Ponieważ 40 trylionów cząsteczek RNA jest wstrzykiwanych w mięsień deltoidalny ramienia, niektóre z nich znajdują drogę do krwiobiegu i przeprogramowują komórki w wyściółce tętnic, aby wiecznie produkowały białko spike. Zaszczepione osoby mają teraz genetycznie zaprogramowaną fabrykę białka spike RNA/DNA wewnątrz swoich małych tętnic, która będzie bez końca produkować białko spike i ułatwiać powstawanie mikrozakrzepów krwi.

  • A pytał się o możliwość transfuzji – szczepionka dożylnie zamiast krwi? Będzie chroniła dożywotnio i nie trzeba tyle kłuć.

 2. Dane VAERS (opublikowane 30 lipca) pokazują, że między 14 grudnia 2020 r. a 23 lipca 2021 r. do VAERS zgłoszono łącznie 518 770 zdarzeń niepożądanych, w tym 11 940 zgonów – wzrost o 535 w porównaniu z poprzednim tygodniem. W tym samym okresie czasu zgłoszono 63 102 poważne urazy – wzrost o 14 717 w porównaniu z poprzednim tygodniem.

 3. Jako podatnik ŻĄDAM, żeby te tzw. „szczepionki” były PŁATNE. Osoba, która przyjmie szprycę powinna mieć możliwość starania się o refundację. Dlaczego? W tej chwili rząd Mateusza M. kupuje hektolitry tego GW i magazynuje (?). Ale najpierw za nie płaci i zamawia kolejne hektolitry GW. Płacimy za to my – podatnicy. Te zakupy i zamówienia trzeba wyjąć spod kontroli Min. Zdrowia. Żadnych kontraktów w naszym imieniu. Pandemia nagle zniknie.

  • Oczywiście powinny być płatne i dostępne jedynie na receptę od lekarza specjalisty, a nie reklamowane propagandowo na silę za nasze pieniądze.

 4. Badanie opublikowane przez Centers for Disease Control and Prevention (CDC) 30 lipca wykazało, że u 397 dzieci w wieku od 12 do 17 lat zdiagnozowano zapalenie serca zwane zapaleniem mięśnia sercowego po otrzymaniu szczepionki firmy Pfizer-BioNTech przeciwko koronawirusowi (COVID-19).

  • Według VaST, dane te sugerują prawdopodobny związek zapalenia mięśnia sercowego ze szczepieniem mRNA u młodzieży i młodych dorosłych.

  • Trza się postawić. Odmówić mandatu ORAZ: poprosić o imię i nazwisko koronagestapowca, stopień, nazwę jednostki oraz prokuraturę, pod którą podlega komenda. Potem piszemy do niej podejrzenie i popełnieni przestępstwa przez koronagestapowca. Do czasu wyjaśnienia sprawy koronagestapowiec będzie miał obniżone o 50% wynagrodzenie, brak premii oraz odsunięcie od części zadań. Wyeliminujesz patola na jakiś czas.

   • Trzeba być logicznym, a nie marzycielem. Żądaniem rzeczy niezgodnych ze stanem faktycznym, obniżamy wartość żądania. Komenda policji nie podlega prokuraturze, nawet jeśli policja wykonuje czynności na zlecenie prokuratury.

    • Możesz sobie co najwyżej sam sprawdzić właściwość miejscową (chyba tak to się zwie) prokuratury. Wiadomo, ze jak cię „atakowano” w Biłgoraju, nie piszesz do Szczecina

 5. Wszystkie produkty certyfikowane”? Wygląda na to, że przynajmniej jeden przypadek podrobionej szczepionki pojawił się również w UE: w Polsce. Komisja Europejska podpisała umowy z firmą Pfizer na dostawę 250 milionów dawek szczepionki do Unii Europejskiej w samym tylko drugim kwartale 2021 roku. Do 2023 roku Unia Europejska planuje zakupić 1,8 miliarda dawek szczepionki, która została opracowana w niemieckim mieście Mainz.

 6. Musicie zrozumieć drogie dzieci, że 15 lat temu pewien aspirujący lekarz chciał mocno związać się ze środowiskiem UPR i nczas. Pisał nawet felietony do nczasu. Został jednak odrzucony (prawdopodobnie z tego powodu, że jest socjopatą) i od tego momentu „mści” się, wypisując nienawistne komentarze na tym forum. Wypisywał swoje brednie pod setkami nicków („idiotyzmy-mikkizma” czy „wybryki fikki-mikki”). W jednym felietonie pisał o nim nawet sam Michalkiewicz.

  • A teraz wrócił! Czy esencja wpłynie na wody Hekatonchejrów? Czy Howard przewierci się wodną rakietą przez słońce? Czy życie ma sens dzięki przerwom reklamowym? Dowiecie się po przerwie reklamowej na NczasTV! A po przerwie: „Meet the Roberts”.
   Wyry, Wyry, Wyry, kum, kum, kum!

 7. W tym zakładzie powstaje „szczepionka” która jest sprzedawana za miliardy €, $ w Europie i na całym świecie, a dla propagandy przewodnicząca Komisji von der Leyen odwiedziła w kwietniu ów zakład Pfizer’a w Puurs, w Belgii. Ciekawe o czym myślała ta pani podczas wizyty?

 8. „Jeśli musisz być przekonywany, przypominany, naciskany, okłamywany, zachęcany, przymuszany, zastraszany, zawstydzany społecznie, wzbudzany poczuciem winy, straszony, karany i kryminalizowany… Jeśli wszystko to jest uważane za konieczne do uzyskania Twojej zgody – możesz być absolutnie pewien, że to, co jest promowane, nie leży w Twoim najlepszym interesie.” – Ian Watson

 9. Czy.. chcesz poznać bezpieczeństwo samochodu przed jego zakupem? Musisz być anty-kierowcą!
  Czy.. czytasz składniki żywności zanim ją kupisz? Musisz być anty-żywieniowcem?
  Czy.. pytasz o niepożądane skutki zażywania tabletek na receptę? Musisz być anty-medykiem?
  Czy.. badasz bezpieczeństwo, składniki i skutki uboczne szczepionek? Musisz być antyszczepionkowcem!

 10. „Prawie 81 proc. żołnierzy otrzymało pierwszą dawkę, a drugą – 75 proc.” Teraz tylko św. Michał Archanioł nam został. – tylko !

  • A i bym zapomniał

   REBE FRANCISZEK EKSKOMUNIKOWAŁ arch Michała z grona ŚWIĘTYCH KOŚCIOŁA KATORABINICZNEGO…

   zwanego katolickim ;D

   jednocześnie tym czynem OBALAJĄC DOGMAT KOŚCIELNY o TRÓJCY BOŻEJ…..

   bo EKSKOMUNIKA arch Michała to EKSKOMUNIKA DUCHA BOŻEGO jakiego ten ostatni jest AWATAREM

   innymi słowy rebe FRANCISZEK wymazał katolików jako WIERNYCH niszcząc cały KOŚCIÓŁ POWSZECHNY
   ;)

 11. Te wszystkie statystyki można o kant d… rozbić .Statystyki służą propagandzie , a propaganda służy depopulacji.

 12. Zwłaszcza w trakcie służby?

  No ale jak mus to mus, służba nie drużba, sczepiajmy się!

 13. właśnie wróciłem z Dortmundu,w RFN,tam całe miasto jest wyszczepione,nie było żadnych utrudnień,nie to,jak u nas,Moja znajoma pracuhe w tamtejszym szpitalu,czytałem pełny raport w oryginale,po niemiecku,z tłumaczeniem na angielski,który również znam biegle.

 14. Dać im wybór: igła albo do widzenia, i tyrać do 65. roku życia jak ci nieumundurowani. Podobno brakuje rąk do pracy w wielu gałęziach gospodarki.

 15. W Służbie Więziennej podlegającej Ziobrze również straszą osoby niezaszprycowane brakiem awansu i skierowania na szkolenie.

Comments are closed.