Grzegorz Braun: To NIC osobistego! Tu chodzi o POLSKĘ! [VIDEO]

Wywiad Tomasza Sommera z Grzegorzem Braunem.
Wywiad Tomasza Sommera z Grzegorzem Braunem. (Fot. YouTube/Tomasz Sommer ALFA/screen)
Grzegorz Braun był gościem Tomasza Sommera. Tematem przewodnim były trzy słowa, o których mówi cała polityczna Polska, wypowiedziane przez posła Konfederacji w kierunku ministra Adama Niedzielskiego. 

W rozmowie poruszono także covidowe i około-covidowe tematy czy zachowanie mediów głównego nurtu, w tym skandaliczne potraktowanie w Polsacie News Janusza Korwin-Mikkego. Prezesowi partii KORWiN, który udzielał wywiadu zdalnie, non stop przerywano i wyłączano mikrofon, gdy mówił nie pomyśli prowadzącej red. Agnieszki Gozdyry.

W kwestii trzech słów wypowiedzianych pod adresem ministra zdrowia, Braun po raz kolejny podkreślił, by pod uwagę brać całą jego wypowiedź z mównicy sejmowej.

Jeśli weźmiemy pod uwagę dorobek ministra choroby i nagłej śmierci Niedzielskiego, to bez ryzyka błędu i przesady, po prostu konstatując fakty, stwierdzamy, że nikt w naszej historii, od czasu zakończenia II wojny światowej, w czasie tak krótkim, nie wyprawił na tamten świat tylu naszych rodaków. To jest niewątpliwie „osiągnięcie” – wskazywał Braun na nadmiarowe, nieprzypisane do COVID-19, zgony względem średniej ostatnich lat.

Nawet „wybitni” działacze socjalistyczni – Berman, Bierut – w pierwszej „dziesięciolatce”, w pierwszej dekadzie instalowania komuny w Polsce, nie zabili tylu ludzi, ilu wystawił na ryzyko przedwczesnej śmierci, ryzyko potwierdzone niestety tragicznym żniwem, minister choroby i nagłej śmierci Niedzielski – kontynuował w rozmowie z red. Sommerem Braun.

Zbrodnie przeciw ludzkości to nie tylko strzał w potylicę i spychanie do dołu z wapnem, ale to jest także tworzenie warunków, w których ludzie giną masowo. I z tym właśnie mamy do czynienia – podkreślał Braun.

Cały wywiad Tomasza Sommera z Grzegorzem Braunem do obejrzenia na nowym kanale YouTube oraz poniżej.

PILNE! Prokuratura wszczęła śledztwo wobec Grzegorza Brauna. „Groźba popełnienia przestępstwa pozbawienia życia”

35 KOMENTARZE

 1. No cóż, jak kiedyś do ministra Adama Niedzielskiego dotrze, że jest jednym z filarów obecnie trwającego ludobójstwa, to być może zrobi, to co Judasz. Skala zbrodni jest tak wielka, że normalny człowiek nie byłby w stanie jej udźwignąć.

 2. Panie Braun, po co ta szopka? Przecież Niedzielski to płotka, co on sam winny, jak mu góra każe, tak robi. Poza tym zawsze może się zakryć „ekspertami”, którzy doradzali.

  • Niestety, zlewaczały świat bije pokłony przed tym psychopatą i antychrystem Szulcem. Jak zwykle niemiecka menda znów pluje Nam w twarz, ale i całemu światu. Nawet żydzi religijni – o czym mówiła red. Ewa Kurek – uważali komunistów za pomioty Szatana. Jak na razie Bóg „przegrywa”, czyli się wzbiera, jak i kaldera Parku Yellowstone – temu to tak długo trwa, więc trzeba większej wiary w Dobro.

 3. Mama mi umarła po szczepionce. Braun ma racje. Ich trzeba osądzić i postawić przed psa Pluto. Możecie namierzać mój IP. Nie boję się. Tak mi dopomóż Bóg.

 4. Od 01.08.2021 liczba zgonów : Izrael ludność ~9,3 miliona (wyszczepienie ~70%) 988 zgonów Polska ludność ~39 milionów (wyszczepienie ~51%) 204 zgonów wnioski ? : Gdy osiągniemy taki poziom wyszczepienia jak w Izraelu to będziemy mieli : 4 143 zgony (czyli 20x więcej niż teraz mamy)

  • Izrael wyszczepienie 62%
   Singapur wyszczepienie 82%, łączna liczba zgonów poniżej 100 przez całą pandemię.
   Wnioski? Gdy osiągniemy poziom wyszczepienia Singapuru (plus więzienie za brak maseczki i inne braunowania) będziemy mieć jak w Singapurze, gdzie ostatnio jest średnio poniżej 1 zgonu dziennie.
   P.S. W prawicowym Singapurze Braun by siedział w więzieniu.

   • Na ulicy mi z mamą nie szło, więc się teraz całe dnie prostytuyluję w internecie :-(

   • A gdzie siedzieliby członkowie „rządu” czy chociażby uczestnicy forum ekonomicznego o „urzędnikach KK” nie wspominając?

 5. Wcale to groźba karalna nie jest.
  Legalny będzie skazańców rejestr…
  Dwieście tysięcy jest nadmiarowych
  Zgonów. Przez covid nie było owych!
  Drodzy posłowie Konfederaci,
  Niech za gnębienie Brauna odpłaci
  Każdy też mówiąc: Ministrze („sługo”)
  Będziesz Pan wisiał. (Daj Bóg niedługo!)

 6. Szanowny Panie Pośle Braun, osobiście rozumiem Pana rozgoryczenie, gdyż moja Mama jest ofiarą tego nazizmu sanitarnego, ale zachęcam Pana do czerpania wzorców z wystąpień holenderskiego posła z partii Forum dla Demokracji, który nazywa się Gideon van Meijeren.

 7. Dobrze że nie mieszkam w Singapurze, bo tan takich ułomnych umysłowo jak ja, pozbawia się życia zaraz po urodzeniu.

 8. Cenzura kwitnie tu jak nigdzie dotąd. Prawdy jakoś większość się boi ? Czyli prawda naprawdę zabija. Skoro tak, to nigdy nie wygramy. Chwała niewolnikom więc.

Comments are closed.