Warzecha OSTRO o Niedzielskim: Każde słowo, którym mógłbym tę osobę opisać, jest niecenzuralne

Łukasz Warzecha, Adam Niedzielski Źródło: YouTube, TVN Info, collage
Łukasz Warzecha, Adam Niedzielski Źródło: YouTube, TVN Info, collage
Znany prawicowy publicysta, Łukasz Warzecha, skomentował wymianę ciosów pomiędzy Grzegorzem Braunem z Konfederacji a ministrem Adamem Niedzielskim.

– Poseł Braun zachował się skandalicznie. Chciałem opuścić salę sejmową, ale państwo zwrócili mi uwagę, że nie powinienem się zniżyć do tego standardu. Myślę sobie, że z punktu widzenia ministerstwa, ale także każdego członka rządu, to co się stało jest absolutnie nieakceptowalne – tym słowami minister Adam Niedzielski skomentował wystąpienia Grzegorza Brauna, w którym padło zdanie: „Będziesz pan wisiał”.

Pisaliśmy o tej sprawie szerzej na NCzas.com:

Braun do Niedzielskiego: „Będziesz pan wisiał!”. Minister Zdrowia odpowiada

Odpowiedź ministra Adam Niedzielskiego skomentował w swoich mediach społecznościowych znany prawicowy publicysta – Łukasz Warzecha.

– Minister, który przyłożył rękę do bezprawnych ograniczeń, obalanych przez sądy masowo, kosztujących ludzi pieniądze, zdrowie i życie, poczuł się, biedaczek, bardzo urażony. Każde słowo, którym mógłbym tę osobę opisać, jest niecenzuralne – napisał na Twwiterze Warzecha.

Grzegorz Braun, choć zawsze elokwentny, to nie przebiera w słowach i się nie cenzuruje. Tym razem jednak spotkają go przykre następstwa tego, że tak szeroko korzysta z wolności słowa. Prezydium Sejmu ukarało posła Brauna najwyższą możliwą karą finansową za te trzy słowa skierowane do ministra zdrowia Adama Niedzielskiego.

Co to oznacza? Opisaliśmy ten temat dokładnie:

Grzegorz Braun ukarany maksymalną możliwą karą finansową przez Prezydium Sejmu

Źródło: NCzas

Prenumerata NCZ! z prezentem

16 KOMENTARZE

 1. Nczasie, proszę zakładać zrzutkę dla Brauna.
  Połowa uposażenia poselskiego na 6 miesięcy to (6 x 12.827 PLN) : 2 = 38.481 PLN, 6 diet poselskich to 6 x 4008 = 24.048 PLN.
  Razem 62.529 PLN.
  Przemnóżmy to przez 2, żeby Zwitek i Kichawie-Końskiej gul skoczył i mamy 125.058 PLN do uzbierania.
  Każdy wyborca Konfederacji (1 256 953) niech da po 9 groszy i jest!
  A miny tych parszywców knesejmowych będą bezcenne.

  • No najlepiej Mr Sommer. To w końcu przyjaciel albo dobry kolega Brauna, nie? Zresztą Mr Sommer ma zaufanie, że nie zdefrauduje środków. Panie Tomaszu, do dzieła. Jesteś Pan to winien Braunowi, bo filmiki z jego udziałem mają na Pańskich kanałach zawsze najwyższe wyświetlenia.

  • Zbiórkę musi zainicjować Mr Sommer. To musi być osoba publiczna, a nie jakiś taki ja, anonimowy Maciek. Bombardujcie Mr Sommera mailami, żeby to szybko ogarnął. Utrzemy nosa Zwitkowej i Kichawie-Końskiej! Domagamy się od Brauna, żeby na tych słowach nie poprzestał i jechał równo ze zdrajcami, więc musimy go też zacząć niezależnie finansować. Żeby nam go ekonomicznie nie zadusili. Godzień jest robotnik zapłaty swojej.

  • ZBIÓRKA ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA I ZGŁOSZONA PRZEZE MNIE JAKO JEJ ORGANIZATORA DO WYCOFANIA. WSZYSTKIE WPŁATY ZOSTANĄ AUTOMATYCZNIE ZWRÓCONE.
   itd.

 2. Proponuję po 10 zł i Pan Red. Sommer!

  Czemu 10 zł?

  1 Tyle często osobom potrzebującym innej kondycji niż Pan Braun, inaczej nie wypada
  2 Wiele osób może się nie złożyć chodzi o to żeby się to w pełni udało również ze względów wizerunkowych
  3 Pan Braun dobrze wykorzysta środki gdyby było więcej
  4. Nie zbiedniejemy od tego a jest to nie tylko wyraz solidarności i jedności ale i Żywotny Interes Nas Wszystkich i NASZYCH RODZIN.

  Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie!

Comments are closed.