Nadchodzą nowe obostrzenia! Niedzielski wskazał województwa – zamkną ścianę wschodnią

Adam Niedzielski. Foto: PAP
Adam Niedzielski. Foto: PAP
Nadchodzą obostrzenia, restrykcje, nakazy i zakazy. „Dziennik Gazeta Prawna” informuje, że Adam Niedzielski i jego ludzie podjęli już decyzję – na pierwszy ogień pójdą województwa, w których występuje najniższy odsetek szczepień.

„DGP”, powołując się na kręgi rządowe, podaje, że dodatkowe obostrzenia wkrótce mogą pojawić się w województwach: podlaskim, lubelskim i podkarpackim.

Obostrzenia mają być wprowadzane zgodnie z systemem, który Niedzielski ogłosił pod koniec sierpnia.

Kraj, podobnie jak jesienią ub.r., ma być podzielony na strefy: zieloną, żółtą i czerwoną. Strefa żółta ma zaczynać się od 12 przypadków zakażeń na 10 tys. mieszkańców, a czerwona – od 24. Dodatkowo pod uwagę ma być brany poziom wyszczepień.

Przypomnijmy, że rok temu na przełomie lata i jesieni również wprowadzono na początku regionalizację obostrzeń. Po kilku tygodniach wszystkie restrykcje, nakazy i zakazy rozszerzono na cały kraj, niezależnie od liczby zakażeń czy hospitalizacji.

Jesienią ub.r. zaprezentowano także tabelki zwane „progami etapów bezpieczeństwa”, na podstawie których miano decydować o obostrzeniach. A potem się do tego nie stosowano. Nawet, gdy średnia liczba zakażeń z ostatnich siedmiu dni wskazywała na strefę żółtą, i tak w Polsce panował lockdown nazywany narodową kwarantanną.

40 KOMENTARZE

 1. tam gdzie są najwyższe wskaźniki podawania preparatu rośnie lawinowo liczba chorych na ….. grypę (od 08 do 15.09) : Mazowieckie : 15 925 Pomorskie : 22 580 a np. Podkarpackie : 844 (!) , czy Podlaskie : 1 737
  I jeszcze ludność : pomorskie ma 2,3 miliona a podkarpackie 2,2 miliona a pomorskie ma 27 RAZY (sic!) więcej zachorowań , szczepienia pomorskie : 52% , podkarpackie : 37%

  • Bo akurat zaczyna sie sezon grypowy a wiadomo, że każda bez wyjątku szczepionka obniża odporność organizmu o około 20%, więc pewnie gdy jest to coś co jest tylko preparatem eksperymentalnym na dodatek podanym dwa razy to raczej społeczeństwo zdrowsze od tego nie będzie.

  • Co w tym dziwnego? Na Podkarpaciu ludzie popierają PiS i zgodnie z polityką rządu chorują na CoVID a nie wymyślają jakiejś tam grypy :-)

   • Tu nie chodzi o PiS sris czy innych. Tu chodzi o wykończenie Polaków. A ci odporni co przeżyją to będą robić za niewolników! Nie dziwne, że w Danii, Szwecji i innych krajach nie ma już żadnych cyrków srovidowych i nic się nie dzieje a największe problemy są tam, gdzie jest największe szprycowanie?

  • Niedzielski nawet kijem nie machnął by się opędzić od Brązowego (mogę tłumaczyć nazwiska na polski? Od niemieckiego mnie zęby swędzą…) Zajmuje tym się prokuratura. Jakoś Niedzielski nie przejął się proroctwem, czyżby przewidywał że potencjalni kandydaci na wieszających wkrótce nie tylko dostępu do sznura mieć nie będą, ale nawet do paska i sznurowadeł?

  • Jak najbardziej, tylko czy my mamy jeszcze jakieś służby? Nie sługusów, a służby. Takich ludzi wyszkolonych, którzy są patriotami, którzy chcą służyć narodowi, obywatelom, a nie władzom. Jeśli nie byłoby konfliktu interesów to władzy, bo tak to powinno być poukładane, ale jest potworny konflikt…

   • „służby. Takich ludzi wyszkolonych, którzy są patriotami, którzy chcą służyć narodowi”
    Bajki jakieś, gdyby takie służby były to dawno już wyaresztowano by cały parlament z rządem razem, a raczej tych którzy nie zdążyli by uciec przed aresztowaniami a to do kraju brata michnika a to do Palestyny a to na Wzgórza Golan

    • Nie piszę bajek, podałem definicję służb, a na wstępie wyraziłem głęboką wątpliwość.
     Wiesz dlaczego to napisałem? Bo wierzę, że gdzieś w służbach są tacy ludzie, ale są w zdecydowanej mniejszości i się nie wychylają, bo po co? Może przyjdzie moment, że będą przydatni.

  • Które służby mają zareagować? Te przydzielone do ochrony ludzi, którzy uzurpują sobie prawo do tresowania narodu Polaków? A może te służby, które podobno dostały podwyżkę i też buźka w ciup i cicho sza! bo wykonają każdy rozkaz, wbrew interesowi narodu, który też ich opłaca?… Dążą do starcia cywilów z tymi służbami…

 2. To znaczy, że szczepionkowa zemsta Niedzielskiego zostaje rozpoczęta, zaczynając od prześladowania i gnębienia własnego wiernego elektoratu PIS.

  Brawo psychopata, brawo syntezator mowy w ciele kowidowego cyborga z chipem Sound Blaster.

 3. wypowiedź Petera Daszaka dyrektora EcoHealth-Alliance z 2015 r., opublikowana w Raporcie National Academies of Press Publications z dnia 12 lutego 2016 r., następującej treści:
  „Musimy zwiększyć publiczne zrozumienie potrzeby stosowania medycznych środków zaradczych, takich jak powszechny program szczepień na koronawirusa……

  • Kluczową siłą napędową są media, a gospodarka szybko podda się indoktrynacji. Musimy wykorzystać ten szum medialny i uzyskać przewagę, by przejść do rzeczywistych problemów. Inwestorzy pojawią się, gdy zobaczą możliwość zysku na końcu procesu. „

 4. Rządzą nami psychopaci, to nie ulega wątpliwości. Robią to w nadziei, że zajmą wysoki szczebel na grzędzie. I zajmą, ale tylko do pewnego momentu – jak przestaną być przydatni, to zginą marnie. A zginą podwójnie – w tym życiu i w życiu wiecznym.
  Tylko… czy psychopata jest w stanie to zrozumieć?

 5. Szubrawcy poprzednio dzielili na kolory i nie trzymali się zasad znoszenia restrykcji, gdy kolor się zmieniał. Braun ma rację, kara będzie okrutna dla wrogów narodu na czele z MM i Niedzielskim zmuszających ludzi do wyrażenia zgody na eksperyment medyczny.Wirus niegroźny dla ponad 99% ludzi, a restrykcje jak przy czarnej ospie, widać, że chodzi o sprzedaż szemranych, nieprzebadanych preparatów.

 6. Tylko dlatego to gówno Niedzielski, to robi, bo wie, że tamtejsi mieszkańcy są od niego mądrzejsi i dobrze wiedzą co robią te jego cudowne i zatrute eliksiry, które proponuje.

 7. To nie tak do końca jak piszesz. PiS popierają np. na Podkarpaciu głównie emeryci i to ci najmniej inteligentni i z wypranymi mózgami. A ci mają gdzieś obostrzenia bo przecież oni nie chodzą np. do restauracji czy na basen. Tak więc oni mają gdzieś obostrzenia bo w nich to nie uderza i dalej będą głosować na PiS. Nawet będą zadowoleni, że trzeba chodzić w maskach bo będą myśleć, że są bezpieczni.

  • „(…) na Podkarpaciu głównie emeryci i to ci najmniej inteligentni i z wypranymi mózgami”.
   Rozumiem, że zdanie to oparte jest na jakiś danych…

 8. Już niedzielski daje podwyżkę medykom. Dogadali się bedzie 4 fala. Nauczycielom od 8 lat nie dał nikt ostatnio niestety platforma doceniła oświatę. Jak nie będę miał co jeść ..nie bede patrzał na partie

 9. Kaczyński zNiedzielskim wybrali się łódką na jezioro.Na środku łódź się przewróciła.Kaczyński nie dał rady dopłynąć do brzegu i utonął a Niedzielskiemu się udało.DLACZEGO?

 10. Czy informacja o 140 tys nadmiarowych zgonów nie jest podstawą do postawienia tego gościa przed sądem? A domyślam się, że to są wyliczenia „optymistyczne”. Już o masie nielegalnych działań tego faceta nie wspomnę – obostrzenia, segregacja, przymusy itd… I wisienka na torcie – straszenie, psychoza i panika – akurat nie wiem czy za to da się postawić zarzuty. Żadna partia szczepionek, które trafiają do Polski nie jest badana.

Comments are closed.