Cóż za słodka hipokryzja! Mazurek i Sutkowski spijają sobie z dzióbków i straszą „czwartą falą” [VIDEO]

Dr Michał Sutkowski i Robert Mazurek/Fot. screen RMF24
Dr Michał Sutkowski i Robert Mazurek/Fot. screen RMF24
Robert Mazurek jeszcze kilka dni temu hucznie świętował swoje urodziny. Wydarzenie miało jednak charakter prywatny. A teraz, tym razem publicznie, na antenie RMF FM, razem ze swoim gościem dr. Michałem Sutkowskim, straszy „czwartą falą”.

– Wolałbym nie rozmawiać o tym, ale niestety, czwarta fala koronawirusa podobno nadciąga – ubolewał Robert Mazurek. – Czy my mamy się bać? – dopytywał pandemicznego eksperta.

– Bać to może złe słowo, ale być ostrożni, być uważni. Tego nam brakuje oczywiście, co widać na ulicach, widać w środkach transportu, w miejscach zamkniętych z dużym skupiskiem osób. Widać po statystykach dotyczących szczepień, że przestaliśmy się bać, a w zasadzie przestaliśmy być ostrożni – grzmiał Sutkowski.

Przypomnijmy, że jeszcze w piątek wieczorem Mazurek świętował swoje 50. urodziny w licznym gronie m.in. gwiazd estrady, kabaretu, a także polityków, którzy zamiast być w pracy w Sejmie, wychylali kieliszki za zdrowie dziennikarza. Nikt nie bawił się w zachowywanie dystansu, czy maski. Dezynfekcja zaś przybrała formę doustną.

Wśród gości Mazurka znaleźli się m.in. posłowie PiS – Łukasz Szumowski, były minister zdrowia oraz Marek Suski, a także Tadeusz Cymański z Solidarnej Polski, Tomasz Siemoniak i Borys Budka z Platformy Obywatelskiej oraz szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz, wraz z żoną. Na urodzinach pojawił się też niezależny poseł Paweł Zalewski. Na zdjęciach widać także byłą wicepremier i byłą wiceminister rozwoju Jadwigę Emilewicz.

Na tym jednak nie koniec politycznej listy gości. Pojawili się także minister kultury i sportu Piotr Gliński, szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk, wiceprezes Narodowego Banku Polskiego Adam Lipiński oraz szef Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys.

Nie zabrakło też mniej wpływowych nazwisk ze sceny politycznej, w tym byłego prezydenta warszawy Pawła Piskorskiego, byłego posła Kukiz’15 Marka Jakubiaka, czy byłego rzecznika PiS Adama Hofmana.

Tak Mazurek obchodził swoje 50. urodziny. Wśród gości politycy, których zabrakło na posiedzeniu Sejmu [FOTO]

Źródła: rmf24.pl/NCzas

24 KOMENTARZE

 1. Proszę sobie obejrzeć w realu 24 jak mazurek 50 urodziny wyprawiał i nikt ale to nikt w szmacie na mordzie nie był a pis i po piło sobie jak najlepsi kumple. Warto zobaczyć jak ludzi oszukują i nic z tego sobie nie robią.

 2. Dziennikarz TVN doradza Dworczykowi, a POPiSowi politycy ponad podziałami, w samym środku morderczej pandemii spokojnie popijają wódkę na urodzinach niesprzedajnego dziennikarza, którego brat dostał fuchę w spółce skarbu państwa. Cyrk dla gojów trwa.

 3. hipokryto mazurek dlaczego nie postawiles budki ze szpryca na imprezie?mogles siebie zaszprycowac i wszystkich gosci zamiast chlać, trza sie bylo szprycowac np,co 30 min? przeciez to takie dobre,a a alkohol szkodzi zdrowiu!

 4. mazurek się skończył buahahah
  kto słuchał jego rozmów z panem chce wasz hajs a nie była to jedna rozmowa
  ten od lat wie że ten redahtur to sie nigdy nawet nie zaczął

 5. Ta cała szajka dziennikarsko-polityczno-medyczna pod dowództwem fuhrera Kaczyńskiego kiedyś odpowie za zbrodnie w Norymberdze.

 6. Zasada jest jedna od lat: „wy nie ruszacie naszych, my nie ruszamy waszych”
  Przed kamerami odgrywają walkę między partiami, a kiedy kamery gasną liżą sobie doooopy. Dziennikarze to takie same k….

 7. na logikę zaszczepieni i niezaszczepieni powinni byc tak samo testowani w tyle samo cykli testu !!! Bo za chwilę się okaże ze zaszczepieni mają tylko anginę a niezaszczepieni covida ???? Czy to prawda ???

Comments are closed.