Korwin-Mikke pisze do Billa Gatesa ws. pandemii COVID-19 i szczepionek

Janusz Korwin-Mikke, Bill Gates Źródło: PAP, collage
Janusz Korwin-Mikke, Bill Gates Źródło: PAP, collage
Janusz Korwin-Mikke, prezes partii KORWiN i lider wolnościowego skrzydła Konfederacji, zwrócił się na Twitterze do Billa Gatesa – założyciela Microsoftu, jednego z najbogatszych ludzi na świecie, a przy tym wielkiego propagatora szczepień.

Na Twitterze Janusza Korwina-Mikkego pojawił się wpis po angielsku. Jak się okazuje – adresatem tego wpisu jest Bill Gates, czyli jeden z najbogatszych ludzi na świecie.

O czym konserwatywno-liberalny polityk z Polski chciałby porozmawiać z Gatesem? Chodzi o tzw. pandemię koronawirusa i szczepionki na COVID-19, które tak promuje Gates i jego fundacja.

Na samym początku prezes Korwin-Mikke pisze, że ma „2 pytania do pana Gatesa”.

Pierwsze z nich dotyczy wiary wielu radykalnych zielonych, do których prawdopodobnie zalicza się sam Gates, w to, że na świecie jest zbyt wielu ludzi.

– Załóżmy, że CoViD jest naprawdę tak zabójczy, że bez szczepionki zabije 50 proc. ludzkości. Ale chcesz zmniejszyć populację – więc DLACZEGO Cię to obchodzi? – pyta lider wolnościowego skrzydła Konfederacji.

Drugie pytanie dotyczy darwinizmu:

– Nie wierzysz w Darwina i przetrwanie najlepiej przystosowanych? Pandemia uczyniłaby ludzkość lepszą – tak jak Czarna Śmierć w 1350 – pisze Janusz Korwin-Mikke.

Bill Gates zapewne nie odpowie, ale internauci mogą sami zastanowić się nad ciekawymi pytaniami zadanymi przez konfederatę.

Tajemnicze słowa Billa Gatesa o szprycy wywołały burzę

Prenumerata NCZ! z prezentem

17 KOMENTARZE

  • Gates, gdyby się zniżył do poziomu legendarnego segregatora sanitarnego J.Mikke, to by mu odpowiedział:
   Sam pan nie chcesz stosować dawinizmu, bo poleciałeś do socjalistycznej służby zdrowia ratować chorą nogę i domagałeś się izolowania nosicieli wirusa.

   • Legendarny eunuch znowu nadaje.Twoje „wybitne” wywody na temat darwinizmu i socjalistycznej służby zdrowia to Himalaje kretynizmu.W swoich wywodach przypominasz niejaką ale wilk.Może to ty nią jesteś?Stąd ten eunochoidyzm i ciągły strach przed grypą .Dawno się nikt nie podpisywał takim nickiem.

 1. Bill Gates raczej tego nie przeczyta. A jeśli przeczyta – nie odpowie.
  Może to jednak trafić do anglojęzycznych użytkowników Twittera.

 2. Przyznaję, inteligentne pytania jak przystało na JKM. I… raczej oczekuję odpowiedzi. Chyba, że kill-bill ma doradcę, który mu to kategorycznie odradzi.

  • Inteligentne? Glupie i bez wyobrazni, jak na Mikke przystalo.

   „Gdybym nic nie zrobil, zrobilbym glupio: choc wymarloby te mizerne 50%, ja bym nic nie zarobil. A tak zalatwilem lub zalatwie znacznie wiecej niz te marne 50% a kabze juz nabilem i jeszcze dalej bede nabijal.

   Glupis, Mikke, zadajac takie trywialne pytania. Ani po polsku, ani tym bardziej po angielsku ci nie idzie. A ty, prawdziwy, tez nie nie dajesz rady.

   • Może ty zaczniesz pisać po polsku?Co to znaczy np.glupie,glupis,nabijal,choc?Chyba,że masz wadę wymowy i piszesz jak pie……?

   • Twoje zdanie zupełnie mnie nie interesuje. Żyję już wystarczająco długo, by potrafić ocenić „kto zwariował – ja czy świat?”.

 3. Odpowiedź mogłaby brzmieć: „bo jestem nieprzytomnie chciwy na szmal i na władzę. Widzę, że mogę na tym zarobić krocie i wpłynąć na losy ludzkości, to dlaczego nie?”. Najgorszą ze wszystkich wad człowieka jest chciwość…

 4. Kill Bill jest za depopulacją, ale skoro może przyspieszyć ten proces poprzez szczypawki, a przy okazji zarobić na tym miliardy jak nie biliony, to będzie pchał ten program „ludobójstwa”

 5. Istnieje wirus o nazwie HUNGER! (GŁÓD!)
  Zabija on ok. 8,000 dzieci dziennie.
  Ma też szczepionkę. ŻYWNOŚĆ.
  Ale świat to ignoruje.

  • W latach 50 ubiegłego wieku w Afryce żyło około 200 mln. głodnych murzynów więc biali zaczęli ich karmić i efektem tego jest miliard i dwieście milionów głodnych murzynów w Afryce dzisiaj oraz szturm na Europę :-)
   To tak a’propos rozdawnictwa dóbr :-)

 6. Zauważcie, że ci wszyscy żydowscy iluminaci są już starzy. Od końca wojny przygotowywali swój scenariusz. Gotowali żabę i wprowadzali i wyprowadzali kozę. Przyszedł czas aby swoje „dzieło” zobaczyć i się nim nacieszyć przed śmiercią. Dlatego te szpryce z toksycznym białkiem kolca, po którym zdechły wszystkie fretki wmusili w jednym momencie w całym sprzedajnym świecie.

Comments are closed.