Ktoś z Konfederacji był na urodzinach Mazurka? Może chodzić o TEGO polityka

Marek Jakubiak, Robert Mazurek Źródło: YouTube, collage
Marek Jakubiak, Robert Mazurek Źródło: YouTube, collage
Na Twitterze pojawiły się pogłoski jakoby ktoś z Konfederacji była na urodzinach redaktora Roberta Mazurka. Okazuje się, że wiadomo o jakiego polityka może chodzić.

W piątek wieczorem redaktor Robert Mazurek świętował swoje 50. urodziny w licznym gronie m.in. gwiazd estrady, kabaretu, a także polityków, którzy zamiast być w pracy w Sejmie, wychylali kieliszki za zdrowie dziennikarza.

O sprawie pisaliśmy szerzej:

Cóż za słodka hipokryzja! Mazurek i Sutkowski spijają sobie z dzióbków i straszą „czwartą falą” [VIDEO]

Na Twitterze pojawiły się pogłoski, że wśród gości miał się pojawić ktoś z Konfederacji. Witold Stoch, członek Konfederacji, partii KORWiN i KoLibra dementuje te doniesienia i tłumaczy, kto w rzeczywistości mógł pojawić się na imprezie dziennikarza.

– Nikt obecny na dzisiejszej konferencji nie był na imprezie. Żaden z posłów Konfederacji nie był na imprezie, ani żaden działacz. Mazurek mówił o klubach, Konfederacja jest kołem. Być może redaktor myślał o byłym pośle Marku Jakubiaku. Ale on nie jest w Konfederacji – napisał Stoch.

Źródło: NCzas

Prenumerata NCZ! z prezentem

21 KOMENTARZE

 1. Obecność posłów na imprezie w czasie, gdy powinni słuchać w sejmie wystąpienia szefa NIK to skandal. Zachowują się jak żule, którzy też do roboty się nie palą ale na krzywy ryj chętnie wypiją.

 2. Teraz będziecie w stylu TVP i TVN wmawiać ludziom, że konfederacja jest fajna i nikt od nich nie bawił się z bandą czworga. Może po prostu czas przyjąć do wiadomości, że konfederacja niczym nie różni się od reszty

  • Ale to mamy przyjąć do wiadomości bo ty tak powiedziałeś?! A kim ty chłopczyku jesteś żeby się ciebie słuchał? Ale masz mniemanie o sobie
   🤣🤣🤣🤣🤣

  • Jeszcze napisze tak nikt nikomu nie będzie nic wmawiał w przeciwieństwie do ciebie bo konfy tam nie było więc nic nie trzeba nikomu wmawiać! Zrozumiano?!

  • To czy Konfederacja jest fajna czy nie, to kwestia indywidualnego odbioru. Z pewnością jako jedyna, fundamentalnie różni się od sejmowego post-magdalenkowego układu, w ocenach i kierunkach jakich powinna iść Polska gospodarczo, społecznie czy geopolitycznie…

 3. Posłów Konfederacji na sali obrad nie było, na urodzinach pana Mazurka też ich nie było. To gdzie byli?

Comments are closed.