Dr Hałat UJAWNIA: Morawiecki już w 2016 roku usłyszał to od Klausa Schwaba [VIDEO]

Dr Zbigniew Hałat/Fot. screen YouTube/Media Narodowe
Dr Zbigniew Hałat/Fot. screen YouTube/Media Narodowe
Podczas konferencji w Lublinie głos zabrał m.in. dr Zbigniew Hałat, były główny Inspektor Sanitarny i sekretarz stanu w resorcie zdrowia, a także epidemiolog. Odniósł się m.in. do ideologii covidianizmu.

– Mam przekonanie, że manifest lubelski, nowy, będzie zawierał elementy wszystkie, a więc to, co się wiąże z życiem, zdrowiem, wolnością i majątkiem Polaków, właśnie nam rabowanym. A skoro rabowane są te istotne dla przeżycia narodu wartości, to musimy się bronić. Nie w ten sposób, jak nasi dziadowie, że wzięli obrzyna, poszli w las, ale słowem. Słowem przekazanym sąsiadom, współpracownikom, ludziom na ulicy, w sklepie. Ludziom tym wszystkim, którzy zostali sterroryzowani przez ideologię covidianizmu – mówił.

– Czy ktoś z naszych ojców, czy dziadów przewidywał np. wybuch II wojny światowej? Owszem. Czy ktoś przewidywał wybuch I wojny światowej? Owszem. Ale dopiero wtedy, kiedy podpalono Kalisz, kiedy zrzucono bomby na Wieluń, okazało się, że ta wojna jest – wskazał dr Hałat.

– Czy ktoś z nas przewidywał i czytał te informacje, które wcześniej były nam podane, dotyczące planów co do ludzkości osób opętanych pasją zniszczenia człowieka? No nie, chociaż były dostępne powszechnie. Pan Mateusz Morawiecki, jako wicepremier wtedy, w 2016 roku uczestniczył w Davos w spotkaniu na szczycie Światowego Forum Ekonomicznego i usłyszał od pana Klausa Schwaba – co jest w internecie dostępne – stwierdzenie, że w ciągu najbliższych 10 lat wszczepimy każdemu do mózgu albo do mięśnia czipa – przypomniał.

– I teraz, jeśli się pytamy, o co chodzi w tym programie wyszczepiania, to mamy na myśli również i te zapowiedzi – zauważył.

Dr Hałat przypomniał też, że „zapowiedzi depopulacji są wyryte w granicie w pomniku w Georgii, postawionym w latach 80.”. Stwierdzono tam, że należy pozostawić na Ziemi tylko pół miliarda osób.

– Możemy sobie przeliczyć z proporcji, ile to zostanie na Polskę. Kto zaludni (Ziemię – przyp. red.)? Zaludnią te narody, które są posłuszne. Wiadomo, jakie są posłuszne – te, które są zdominowane przez państwowy komunizm, a więc Chiny, no i podobno też jakąś rolę mają pozostawić posłusznym Japończykom, o ile można ich uznać za posłusznych – stwierdził.

– W każdym razie mamy sytuację podbramkową, gdzie ewidentne straty, jeśli chodzi o demografię naszego narodu, sięgają już podobno 200 tys. osób zmarłych przedwcześnie w stosunku do przeciętnej średniej za minione pięciolecie. To są tzw. zgony nadmiarowe – przypomniał.

– 200 tys. osób mogło dalej żyć, gdyby mieli dostęp do świadczeń zdrowotnych, opłacanych ze środków publicznych. Opłacanych przez świadczeniobiorcę, przez składkę zdrowotną i podatki. Co z tymi pieniędzmi się robi, skoro ktoś w potrzebie w wyniku urazu, w wyniku nagłej choroby – z tych najczęstszych i śmiertelnych: zawału, udaru – potrzebuje odzyskać swój wkład finansowy w fundusz, który powinien być funduszem powierniczym, tak jak to było do czasu aż pan minister Łapiński zgromadził wszystkie kasy jedną łapą i zrobił z tego Narodowy Fundusz Zdrowia, a pan minister Arłukowicz podporządkował jako agencję Ministerstwa Zdrowia – mówił.

Jak podkreślił dr Hałat, obecnie człowiek, który całe życie płaci składki, „kiedy jest w jakiejkolwiek zdrowotnej potrzebie, zostaje odsyłany do wyszczepienia”. – Albo zostaje mu wetknięte to, co nazywają Włosi „tampon”, a po polsku wymazówka do nosa z niewiadomym skutkiem – dodał.

– Mamy sytuację taką, że się uzależnia wykonanie zadań ustawowo opisanych przez ustawy, rozporządzenia, zarządzenia prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia, doprecyzowane w oddziałach wojewódzkich NFZ od zadań, które są szkodliwe dla człowieka – skwitował dr Hałat.

Prenumerata NCZ! z prezentem

34 KOMENTARZE

 1. ista covidowych zdrajców do osądzenia: a) oficiele państwa: Jarosław Kaczyński, Andrzej Duda, Mateusz Morawiecki, Łukasz Szumowski, Adam Niedzielski, Michał Dworczyk, Grzegorz Cessak, Waldemar Kraska, Wojciech Andrusiewicz, Mariusz Kamińśki; Krzysztof Saczka, Jarosław Pinkas, Andrzej Matyja, Jarosław Szymczyk wraz z wszystkimi komendantami wojewódzkimi b) pandemiczni „eksperci”: Horban, Gut, Simon, Grzesiowski, Sutkowski,

 2. Zamierzają wprowadzić walutę (krypto, blockchain) jako obowiązujący Środek płatności. Ta waluta będzie powiązana z certyfikatem CV19 oraz innymi punktami oceny twojej aktywności.
  Jeśli nie będziesz miał odpowiedniej oceny to twoja waluta zostanie zablokowana i nie będziesz mógł nic kupić ani sprzedać.
  Patrz patent Micro$oft WO 2020/060606 A1

 3. To nie jest szczepionka, ale opatentowana technologia genetycznej manipulacji komórkami człowieka. NWO to wizja genetycznie modyfikowanego człowieka.
  W szprycach jest grafem, który tworzy interfejs do umysłu człowieka i będzie służył do komunikacji z maszynami i sterowania człowieka. Kto przyjmie szprycę i się zaadoptuje będzie hybrydą, zombi,

  • Cyt. „W 2013 roku, orzeczono przez sąd najwyższy USA (27), że DNA, nie może zostać opatentowane, jako produkt natury, ale jeśli genom zostanie zmodyfikowany np. poprzez mRNA (Odwrotna transkryptaza (28)), będące obecnie w użyciu, to takowy genom, może zostać opatentowany, a zaszczepiona istota – traci prawa naturalne i staje się produktem użytkowanym, przez konkretną korporacje, użyczającą owy produkt konkretnemu państwu.” cd. ..

   • cd. cyt. „Z uwagi na eksperymentalne podeście do produkt, produkt, może być dalej modyfikowany lub zlikwidowany do dobra korporacji lub państwa.
    Trans-ludzie, to opatentowany produkt inżynierii genetycznej, nie mający dostępu do praw naturalnych i praw, wykreowanych przez państwo, dzieje się tak ponieważ trans-ludzie, nie są identyfikowani w 100 procentach, jako kreacje biologiczne i ludzkie.”

  • cd. Cyt. „Z uwagi na eksperymentalne podeście do produkt, produkt, może być dalej modyfikowany lub zlikwidowany do dobra korporacji lub państwa.
   Trans-ludzie, to opatentowany produkt inżynierii genetycznej, nie mający dostępu do praw naturalnych i praw, wykreowanych przez państwo, dzieje się tak ponieważ trans-ludzie, nie są identyfikowani w 100 procentach, jako kreacje biologiczne i ludzkie.”…cd.

   • cd. Cyt. „Każdy, kto otrzymał już owy eksperymentalny strzał, nie ma już dostępu do praw człowieka, 4 i następne fala, są pretekstem, do wprowadzenia obowiązkowych szczepień zmieniających status prawny osoby zaszczepionej.”

 4. Ten wykład musi mieć angielskie tłumaczenie/napisy dodane!
  To jest zbyt ważne dlatego ta iskra musi wyjść z Polski!

 5. No dobrze umarło 20o tys dodatkowych osób. Ale chorych osób. To brzmi brutalnie ale oni nie byli potrzebni systemowi. System potrzebuje zdrowych i silnych do pracy. Moim zdaniem szczepionki do tego służą. Kto ma naprawdę silny organizm to wytrzyma 5 dawek reszta odpadnie jako niepotrzebni. Ci co przezyją bedą żyli tylko tak długo jak bedą nadawali się do pracy w korporacjach.

  • 👹👹👹No dobrze, kowalski, jeśli tylko stwierdzisz iż sięga ci do wiesz co, wiesz co – wtedy zrób sobie dobrze sam, pozwalam ci, bez oczekiwania na zrobienie ci tej uprzejmości przez kogoś.👹👹👹

 6. Wierzę Panu Profesorowi w każde słowo a nie wierzę w żadne słowo morawieckieo, kaczynskiego czy niedzielskiego dlatego, że to jest Pan Profesor a tamci to zera urzędnicze, nieudaczniki słowem najgłupszy, najbardziej zdemoralizowany sort.

 7. Jeśli tylko ludzi dadzą się zagonić do kowidiańskiej zagrody nowej normalności Klausa Schwaba to chipowanie jest tylko kwestią czasu w tworzonym systemie big data internetu rzeczy, czego preludium stanowią paszporty kowidowe grzecznych owiec z wszczepioną biomaszyną mRNA.

 8. Media donosily miesiac temu ze wpolsce jest 36 milonow zaszczepinych teraz mowia o 20 mln zaszczepionych wiec pytam co sie stalo z 16 mln zaszczepionych?

 9. Morawiecki to stały bywalec Davos gdzie przechodzi istne pranie mózgu jak w sekcie. Nie on jeden, wszyscy tam bywalcy to przechodzą. Następnie to wszystko wdrażają co naczelny guru im każe. Dla mnie nie jest to żadną nowością że takie rzeczy dzieją się na zlecenie ,zleceniodawców.

 10. Nawet jeśli ma rację to moim zdaniem nie powinien tego mówić. To jest pożywka dla mediów żeby zdyskredytować wszystkich „sceptyków pandemii”. Ludzie z takim dorobkiem powinni wytykać idiotyzmy obecnych działań podając jak najwiecej źródeł do badań naukowych podważających to szaleństwo. A takie tezy czy ich udowodnienie powinny padać na procesach osób odpowiedzialnych za to wszystko, do którego mam nadzieję dojdzie.

Comments are closed.