Nie dla terroru sanitarnego! Konfederacja pod ambasadą Australii. Przestrzega przed covidowym szaleństwem i domaga się reakcji polskich władz [VIDEO]

Funkcjonariusze policji podczas protestów przeciwko obowiązkowym szczepieniom w Melbourne, 22 września 2021 roku. / foto: PAP/EPA
Funkcjonariusze policji podczas protestów przeciwko obowiązkowym szczepieniom w Melbourne, 22 września 2021 roku. / foto: PAP/EPA
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Australia wysuwa się na prowadzenie w niechlubnym rankingu światowego covidowego terroru. Politycy Konfederacji interweniowali w tej sprawie przed siedzibą ambasady Australii w Warszawie. Domagają się zaprzestania stosowania totalniackich praktyk oraz odpowiedniej reakcji rządu warszawskiego, który powinien zapewnić pomoc Polakom w Australii.

Tak jak przykład Korei Północnej pokazuje nam, czym kończy się totalitaryzm w wersji komunistycznej, tak czarno na białym widzimy, czym kończy się totalitaryzm w wersji quasi-demokratycznej, bo demokracją tego nazwać nie można – rozpoczął konferencję Jakub Kulesza.

Australię ogarnęło covidowe szaleństwo. Nie ogarnęło obywateli, lecz władzę, która gnębi i atakuje obywateli, odbierając im podstawowe swobody obywatelskie – kontynuował poseł.

Pomimo ostrego, totalitarnego lockdownu, widzimy przyrost zakażeń, co tylko pokazuje, że te obostrzenia nie mają sensu – mówił dalej Kulesza i wskazał na ostatnią regulację, która stanowi, że jeżeli do 11 października odpowiedni procent obywateli się zaszczepi, to wrócą niektóre wolności obywatelskie, ale tylko dla zaszczepionych.

To podział własnych obywateli na lepszych i gorszych – podkreślił.

Kulesza wymienił najbardziej szokujące lockdownowe rozwiązania w Australii – to m.in. zakaz odwiedzin rodziny i znajomych, godzina policyjna od 21, zakaz przemieszczania się bez ważnego powodu (o powodzie decyduje policjant), możliwość przebywania na świeżym powietrzu przez godzinę dziennie, do sklepu może iść raz dziennie jedna osoba z gospodarstwa domowego (ale nie może np. czytać etykiet produktów). Policja zaś może wejść do każdego domu bez nakazu. Polityk wskazywał także na brutalność i agresję policji w stosunku do obywateli – filmami z tego typu zdarzeń żyje internet od kilku tygodni.

Tak się rodzi totalitaryzm na naszych oczach. To nie są żadne teorie spiskowe. Jako Konfederacja ostrzegamy przed tym i zrobimy wszystko, by do takich sytuacji nie doszło w Polsce – zaznaczył Kulesza.

Covidowa sytuacja w Australii. Braun domaga się interwencji polskiego rządu

Grzegorz Braun wskazał, że to, co widzimy w Australii, to całkowite zatracenie zdrowego rozsądku.

Melbourne już nie nawiguje w stronę totalitaryzmu. To jest totalniactwo i zamordyzm całą gębą. To są obrazy przemocy i ewidentnego naruszania praw człowieka i obywatela. To są fakty, które domagają się reakcji – apelował Braun.

Apelujemy do rządu: nie chcemy drugiego Melbourne w Warszawie. Domagamy się także od władz australijskich natychmiastowego zaprzestania tych praktyk. Domagamy się powrotu do standardów cywilizacyjnych. Australia, taką jak widzimy w ostatnich tygodniach, wypisała się sama ze zbiorowości narodów, państw cywilizowanych – mówił Braun.

Tam są też nasi rodacy. Domagamy się od rządu warszawskiego, by nie tylko potępił to, co dzieje z drugiej strony globusa, ale domagamy się też, by był gotowy spieszyć z pomocą prawną, a być może także z pomocą ewakuacji polskich obywateli, którzy znaleźli się w tej niewesołej sytuacji – podkreślał poseł Braun.

Cała konferencja do obejrzenia poniżej.

24 KOMENTARZE

  • jak daleko mógł oddalić się od domostwa niewolnik w południowych stanach USA? ilu jednocześnie niewolników mogło opuścić wspólne domostwo? ile czasu mógł niewolnik spędzać na świeżym powietrzu? itd itp….

 1. Cóż… ostatecznie to przecież nie Niemcy, ale właśnie Brytyjczycy (tak, Australia jest przecież cały czas członkiem Wspólnoty Brytyjskiej) wymyślili i wybudowali pierwsze obozy koncentracyjne.
  A ja kiedyś dziwiłem się, dlaczego właściwie Orwell akcję „1984” umieścił w Brytanii…

 2. Należy zauważyć, że w Nowej Południowej Walii gdzie to się dzieje, rządzi partia Liberalna/Narodowa. Taka ichnia centroprawica.

 3. Patrząc na zdjęcia z Australii jak wygląda ZOMO w XXI wieku. Jedynie na razie używają gumowych kul a może zakończyć ze będzie bron z ostrymi nabojami. Takich zdjęć i filmów nie widzimy w Chinach czy Korei Północnej. Tam demokracja się zakończyła i nastal totalitaryzm.

  • Ciekawostka jeśli ktoś pragnie opuścić ten kraj musi uzyskać pozwolenie. Jeśli jesteś obywatelem Australii lub stałym mieszkańcem, nie możesz opuścić Australii ze względu na ograniczenia COVID-19, chyba że masz zwolnienie.

 4. Przecież nie dzieje się tam nic innego, niż działo się u nas na wiosnę 2020. Też policja pałowała i gazowała. Były aresztowania. Nawet do lasu nie można było pójść na spacer. Różnica jedynie w skali i natężeniu. Ale nie byłoby tych różnic, gdyby były wtedy dostępne szczepionki. Domyślam się że szczepiono by nas przemocą a ludzie owładnięci covidszałem jeszcze by bili brawo. Wszak do dzisiaj jest liczna grupa chodząca po ulicach w szmatach na twarzy. Ludzie mają jednak pamięć złotej rybki…

 5. Nie jestem fanem Konfederacji, ale popieram protest przed ambasadą Australii.
  Początki kolonii Anglii są mówić delikatnie kryminogenne. Była to kolonia karna dla przestępców zesłanych m.in.: za kradzież bochenka chleba, element wielce przestępczy, kurtyzany, i żołnierzy do pilnowania porządku, a nie zesłańców, bo nie było możliwości ucieczki. Obecnie też nie ma.
  Do refleksji!

 6. W III rzeszy niemcy, a zwłaszcza wojsko używało w dużej ilości różnego rodzaju narkotyków. Ciekawa jestem na czym „chodzą” te pie…ne cyborgi w maskach? A może to po tych szprycach z grafenem i mRNA całkowicie przestali być ludźmi?

 7. Morawiecki cały czas opluwał Białoruś i Łukaszenkę za „totalitaryzm i brak demokracji” — ciekawe, czy ujmie się teraz za Australijczykami?

 8. BTW: ciekawe, czy biegają także w buszu (i po australijskich pustyniach), aby zabronić Aborygenom wszelakich zebrań i obrzędów plemiennych „dopóki się nie wyszczepią”.

 9. Może w szprycy jest coś co podporządkowuje ludzi, hahahaha???
  Takie tikitiki, które wywołuje np. emocje „nieszczepieni to ZŁO!!!”

 10. To eksperyment covidowego totalitaryzmu, celowy. Tamtejszy rząd, to covidowi mordercy. Oni doskonale wiedzą, że to nic nie daje. Socjotechnika więziennego molocha.

Comments are closed.