Zapalenie mięśnia sercowego oraz osierdzia u młodych. Szwecja wstrzymuje szprycowanie Moderną

Amerykański farmaceuta zniszczył 570 dawek szczepionki Moderna. Twierdzi, że zmienia ona ludzkie DNA. Zdjęcie: EPA/Gary Coronado / POOL Dostawca: PAP/EPA.
Szczepionka. Zdjęcie: EPA/Gary Coronado / POOL Dostawca: PAP/EPA.
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Szwedzkie władze zdrowotne poinformowały w środę o wstrzymaniu szczepień przeciw Covid-19 preparatem Moderna osób urodzonych w 1991 roku i później. Jak podkreślono, decyzję podjęto ze względów ostrożności po wystąpieniu przypadków niepożądanych odczynów poszczepiennych.

Wśród nich wskazano zapalenie mięśnia sercowego oraz osierdzia.

„Według nowych wstępnych analiz wzrost ryzyka ich wystąpienia jest widoczny w ciągu czterech tygodni po szczepieniu, głównie w ciągu pierwszych dwóch tygodni” – podał Urząd Zdrowia Publicznego.

Od 1 grudnia osobom urodzonym w 1991 roku oraz później podawana będzie w Szwecji szczepionka Pfizera.

Według głównego epidemiologa kraju Andersa Tegnella „osoby, które już zostały zaszczepione jedną lub dwiema dawkami nie powinny martwić się, gdyż ryzyko wystąpienia skutków ubocznych jest bardzo małe”.

„Dobrze jednak wiedzieć, na jakie objawy zwrócić uwagę” – podkreślił.

Jak dodano, zapalenie mięśnia sercowego najczęściej przechodzi samoistnie, warto jednak skonsultować się z lekarzem. Wśród objawów choroby wymieniono: zmęczenie i duszności, ból ciała i gorączka, nieregularne bicie serca i kołatanie, ból oraz uczucie ciężkości w klatce piersiowej.

Krwotok, skrzepy i zgon. Słowenia wstrzymuje podawanie jednej ze szczepionek przeciw COVID-19

Źródło: PAP

5 KOMENTARZE

  1. Tak wygląda akcja depopulacyjna wprowadzona przez ministerstwo oświaty, zaszczep się, a będziesz bohaterem.

    Szkoda tych zaszprycowanych nastolatków GMO, którzy są już przekreśleni cywilizacyjnie jako grupa – out.

  2. W żadnym razie nie powinno się wstrzymywac szczepien! Zwłaszcza u gimbusów, obserwowałem ich ostatnio i stwierdzam że to jakieś patodebile, co znich wyrośnie to aż strach pomyśleć, sikanie na modlące się babcie to Pikuś. Należy ich jak najbardziej zachęcać, stworzyć coś w stylu „”szczepionki” ekipy”

    • Gimbusy sa owocem systemu. O to im chodzi. Niewiele mlodziezy sie przed tym uchroni. System jest chory i staje sie coraz bardziej chory serwujac choroby swoim dzieciom, a wiecie dlaczego, bo okolo 2000 psychopatycznych ludzi ma sie za lepszych od innych. To jakas lucyferianska doktryna albo religia. Nauka takze przestaje byc naukowa, a bardziej jak zabobon.

  3. a co u nas ? dalej testuje się szprycę na noworodkach ? i jak mogą konowały mówić że zapalenie mięśnia sercowego to nic takiego , toż to trwałe uszkodzenie tak ważnego organu !!!!

Comments are closed.