Policja podsumowuje niedzielny spęd uniokratów. Kamienie poszły w ruch, funkcjonariusz trafiony

Brukselscy lojaliści w Warszawie. Foto: tter
Brukselscy lojaliści w Warszawie. Foto: tter
Czarny tydzień w sklep-niezalezna.pl
Czarny tydzień w sklep-niezalezna.pl
Po niedzielnych manifestacjach na Starówce, podczas przemarszu grupy osób w kierunku ul. Nowogrodzkiej jeden policjant został uderzony kamieniem, funkcjonariusze zatrzymali jedną osobę za naruszenie nietykalności – poinformował rzecznik stołecznej policji nadkom. Sylwester Marczak.

Policja oceniła, że niedzielna manifestacja na warszawskim Starym Mieście w obronie obecności Polski w Unii Europejskiej oraz kontrmanifestacja środowisk narodowych przebiegły spokojnie.

„Po ich zakończeniu część osób udała się w kierunku ul. Nowogrodzkiej. Przejście to spowodowało zagrożenie w ruchu drogowym. W związku z powyższym podjęto kilkukrotne interwencje, zmieniając trasę przemarszu na ulice o mniejszym natężeniu ruchu” – wyjaśnił rzecznik KSP.

Funkcjonariusze legitymowali niektórych uczestników przemarszu. „Nałożono mandaty karne, w przypadku odmowy przyjęcia kierowano wnioski o ukaranie do sądu. Jeden z policjantów został uderzony kamieniem. Zatrzymano jedną osobę za naruszenie nietykalności policjanta” – poinformował Marczak.

„Na trasie przemarszu policjanci podjęli interwencję wobec osoby używającej racy. W momencie, kiedy próbowano ją odbić, jeden z policjantów użył środka bezpośredniego w postaci gazu” – dodał.

Wskazał, że wystarczy zgłosić w zgromadzenie w ratuszu, wtedy policja zapewnia bezpieczeństwo na całej trasie zarówno uczestnikom, jak i kierującym pojazdami. „Niestety postawa, którą dzisiaj widzimy, to przejaw lekceważącego podejścia do bezpieczeństwa w ruchu drogowym” – oznajmił rzecznik KSP.

Tusk się zagotował. Mocno surrealistyczna manifestacja w Warszawie [FOTO/VIDEO]

 

13 KOMENTARZE

 1. Obecność Polski w zdemoralizowanej UE to; zamykanie kopalń, wysokie ceny gazu, prądu, i inne znane archiwistom. Nie jestem apologetą PiS-u, ale PO/PSL TO JEDNOWIELKIE ZŁ.
  CI CO SĄ PE/KE/UE TO NISZCZYCIELE POLSKI I NORMALNYCH POLAKÓW. TO M.IN. PE/UE JEST SPRAWCĄ SZPRYCOWANIA LUDZI! UE JEST NA USŁUGACH KONCERNÓW FARMACEUTYCZNYCH!
  PS. POLSKA GOSPODARKA W 82% BAZUJE NA WĘGLU!!!

  • „Nie jestem apologetą PiS-u” – wychodzi, że jesteś. Kto rządzi od 6 lat?
   Nie słuchaj co oni mówią, patrz co robią. Po owocach…
   Gdyby nie było Konfederacji, mógłbyś narzekać, że nie ma na kogo głosować.
   K. nie jest wymarzonym ugrupowaniem, ale obecnie jedynym rozsądnym i przez co najmniej 10 lat nie będzie lepszego.

   Niestety, nadal część moich znajomych, choć narzekają na obecną sytuację, krytykują pis, to mówią „a na kogo głosować jak nie na pis?”. Do K. wciąż się nie przekonali.

   • Nie przekonali się, bo Konfederacja to katoliccy fundamentaliści, którzy skrzętnie to ukrywają. I ludzie to wiedzą. Potrzebna jest parta konserwatywno-liberalnych *racjonalistów*.

 2. Przysłowie: ” na złodzieju – czapka gore!”
  Niech jedzie krzyczeć do swojej stolicy – pod bundestag,
  niemiecki chyba zna jako język ojczysty.

  • Taki spęd odbywa się od lat 11 listopada. Podać wyniki porównania? Pytam, bo nie wiem czy nie będziesz mieć potem kłopotów z wątrobą czyli siedliskiem uczuć niższych.

 3. Pożytecznych idiotów w obronie eurokołchozu nie brakuje, ha ha.

  Niemiecka agentura wpływu płaci pożytecznym idiotom bojąc się, że Polacy się wk…ią na Zielony Ład i zechcą ten burdel Klausa Schwaba w odsłonie Jarosława i Mateusza opuść.

 4. Nie ,,funkcjonariusz” tylko siepacz antydemokratyczno-nacjonalistyczno-ksenofobiczno-fundamentalistyczno-zamordystyczno-homofobiczno-populistyczno-nietolerancyjno-dyktatorskiego reżimu.
  Uff, na jednym wydechu. Warto było ćwiczyć.

Comments are closed.