Czeka nas powtórka z zeszłego roku? Niedzielski zdradza, co z cmentarzami na 1 listopada

Adam Niedzielski i brama cmentarna/Fot. NCzas
Adam Niedzielski i brama cmentarna/Fot. NCzas
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Władza zapewnia, że nie powtórzy się historia z zeszłego roku, kiedy to na kilka godzin przed zamknięciem cmentarzy z okazji 1 listopada premier rządu warszawskiego Mateusz Morawiecki ogłosił to Polakom. „Cmentarze we Wszystkich Świętych będą otwarte” – zapewnił w piątek „minister pandemii” Adam Niedzielski.

Szef pandemicznego resortu zdrowia pytany w wp.pl, czy w tym roku Polacy też będą zaskoczeni decyzją o zamknięciu cmentarzy 1 listopada, odparł, że absolutnie nie jest przewidywane takie rozwiązanie.

Przekazał, że rozmawiał na ten temat z premierem Mateuszem Morawieckim. – Ustaliliśmy, że żadnych takich środków nie będziemy podejmowali – zaznaczył.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku rząd zdecydował, że w dniach 31 października – 2 listopada zamknięte zostaną cmentarze. – Nie chcemy doprowadzać do takiego ryzyka, żeby na skutek odwiedzin na cmentarzach wiele osób poniosło śmierć – tłumaczył się premier rządu warszawskiego Mateusz Morawiecki. Twierdził, że rząd z podjęciem decyzji o zamknięciu cmentarzy czekał, ponieważ liczył, że liczba zachorowań zmaleje.

Zamknięcie cmentarzy w ostatniej chwili wiązało się nie tylko z pospiesznym udaniem się tłumów Polaków, tuż po konferencji Morawieckiego na cmentarze, żeby zdążyć przed ich zamknięciem, lecz także z ogromnymi stratami dla sprzedawców chryzantem. Rząd więc, by bohatersko rozwiązać problem, który sam stworzył, zarządził interwencyjny skup tych roślin.

Interwencyjny skup chryzantem totalnym absurdem. „Szczerze mówiąc, zapomnieliśmy o prowadzących działalność nierejestrowaną”

Źródła: PAP/NCzas

16 KOMENTARZE

 1. On tu ma gówno do powiedzenia, w ostatniej chwili przyjdzie mail od Fauciego, że zamykamy cmentarze w ramach walki z chrześcijańską tradycją, która psychologicznie integruje społeczeństwo.

  Cały cyrk plandemiczny to wojna hybrydowa na poziomie kulturowym, obyczajowym, religijnym, to rewolucja cywilizacyjna wg planu Wielkiego Resetu, czyli powrót do poziomu człowieka pierwotnego – taki programowy cywilizacyjny wtórny analfabetyzm, który premiuje ignorancję.

  • Dokładnie, nikt nie sądzi chyba, że masowe zamykanie szpitali to przejaw walki z wszechobecną zarazą.

   Natomiast szprycowanie to po pierwsze depopulacja, po drugie otępianie rtęcią i aluminium w szczypankach, po trzecie sterylizowanie.

   Pozwalanie na to, to jak zgoda owcy na powieszenie jej nogami do góry w nadziei, że żydowi chodzi tylko o jej dobro.

   A dlaczego wpisy dziś nie wchodzą? NO BO JEST SZAAABAAASSS…

Comments are closed.