Niedzielski wymyślił kary dla tych województw. Mówi o masowych kontrolach

Minister Zdrowia Adam Niedzielski. Foto: PAP
Minister Zdrowia Adam Niedzielski. Foto: PAP
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Minister zdrowia Adam Niedzielski przewiduje pierwsze kary dla nieco słabiej wyszczepionych województw. Zapowiedział zwiększone kontrole.

Niedzielski gościł w „Newsroom WP”, gdzie był m.in. pytany o powrót maseczek na świeżym powietrzu.

W tej chwili nie myślimy o tym temacie. Mówimy o egzekwowaniu tych obostrzeń, które już mają miejsce – zapowiedział Niedzielski.

Podkreślił, że zwiększone kontrole będą miały miejsca w województwach nieco słabiej wyszczepionych, czyli w podlaskim i lubelskim.

Te województwa z całą pewnością będą miały zwiększoną częstotliwość kontroli dotyczących maseczek czy tego typu obostrzeń. Szczególnie w transporcie publicznym – oświadczył Niedzielski w programie „Wirtualnej Polski”.

Przypomniał także o obowiązujących obostrzeniach oraz o pełzającej segregacji sanitarnej, czyli że limity nie dotyczą osób z paszportem covidowym.

CZYTAJ TEŻ:

20 KOMENTARZE

  1. Psychopatyczna klika w natarciu. Proszę nie brać mandatów . Człowiek mi opowiadał że poszedł do sądu i wygrał za brak maski w autobusie .

    • A swoją drogą ciekawe dlaczego sądy nie wystawiają tej mendzie rachunków, za przegrane sprawy dotyczące tych wszystkich maseczkowo-zamordystycznych idiotyzmów?To generuje ogromne koszty i wydłuża czas innych ,ważnych spraw w sądach.Przecież doskonale o tym wie i to są jego pomysły i wina,że jacyś pomilicjanci ścigają ludzi za nic.Oczywiście rachunki powinni dostawać wszyscy,którzy to czynnie wspierają.

    • Już widzę jak niezaszczepieni i nizamaskowami policjanci w lubelskim i podlaskim ścigają swoich sąsiadów w sklepach, autobusach i pociągach i walą im mandaty za brak masek. Niedzielski jak zwykle tworzy fikcje.

    • Decyzje czy szykany dla ludu tubylczego? Ciekawe, że Dania, Szwecja, Holandia i inni odeszli od tej ściemy i wszyscy swobodnie chodzą i nic się nie dzieje. A u nas co? Na jaki wariant zwalą, bo czeski nie przeszedł a nawet Czesi się zdziwili, bo u nich nic takiego nie było.

Comments are closed.