Poznań zachęca do covidowych donosów. „Chcemy odpowiednio reagować”

Obrazek ilustracyjny/Fot. Pixabay
Obrazek ilustracyjny/Fot. Pixabay
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Ogłoszona pandemia koronawirusa uwypukliła także epidemię donosów. Miasto Poznań jeszcze do tego zachęca. Udostępniło specjalny adres, pod którym można podkablować tych, którzy z covidowymi restrykcjami są na bakier.

Nikt nie zwraca uwagi na brak maseczki? Brakuje płynu do dezynfekcji, a może ludzie nie stosują się do dystansu społecznego? Miasto Poznań chce, by ludzie na ludzi donosili.

Urząd podał, że na adres [email protected] można kierować korespondencję w sprawach, których usprawnienie mieści się w obszarze wpływu samorządu.

Jak tłumaczyła dyrektor Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych UMP Magdalena Pietrusik-Adamska, „otrzymujemy telefoniczne zgłoszenia od mieszkańców o zaniedbaniach w obiektach użyteczności publicznej, na które wpływ ma samorząd”.

„Dotyczą one np. niezachowywania dystansu społecznego, niestosowania środków do dezynfekcji oraz braku maseczek. Chcemy odpowiednio reagować na te sytuacje i w myśl obowiązujących zaleceń sanitarnych podejmować działania, które poprawią bezpieczeństwo epidemiczne” – wskazała.

Magistrat podał, ze każda informacja o tym, że trzeba podjąć lub wzmocnić działania na rzecz profilaktyki COVID-19 jest dla Miasta Poznania bardzo ważna.

Himalaje hipokryzji. Domagają się i donoszą, a sami masek nie noszą [FOTO]

39 KOMENTARZE

 1. Panie Jaskowiak ogarnij sie Pan
  Za kase sie sprzedales
  Przykre i slabe
  Pomagasz tym , ktorzy zamordowali moja Mame na Kurlandzkiej
  Zmarla bez pomocy i bez godnosci
  Bo lekarze sie sprzedali
  Minelo pol roku od jej smierci
  A ja zyje z wyrzutami ze oddalam ja pod opieke tych oprawcow

 2. Panie Jaskowiak ogarnij sie Pan
  Za kase sie sprzedales
  Przykre i slabe
  Pomagasz tym , ktorzy zamordowali moja Mame na Kurlandzkiej
  Zmarla bez pomocy i bez godnosc
  Minelo pol roku od jej smierci
  A ja nadal nie moge sie z tym pogodzic
  Lekarzy juz nie ma
  To mafia

  A ja zyje z wyrzutami ze oddalam ja pod opieke tych oprawcow

  • Nie trzeba III Rzeszy w PRL-u syn na ojca, żona na męża, mąż na żonę kapowali do tzw. bezpieki. Obecnie wyszczepy donoszą na nieszczepów!
   „Historia kołem się toczy”.

 3. tylko za komunistow było donoszenie – widać niektórzy maja to jeszcze we krwi … a trzeba było komuchów rozliczyć i wyp.. z polityki i gospodarki?

  • Kapują bo to „obywatelski obowiązek”. Tak uczą dzieci, młodzież, twoja rodzina to służby: policja, wojsko… Ojciec, matka mają ci zapewnić „wikt, opierunek, studia…
   To jeszcze nie Polska…To USA policyjno/gangsterski kraj. Do USA dołączyły: Australia, Canada i Nowa Zelandia.

 4. Owszem, należy stosować ostracyzm wobec zamaskowanych, dezynfekujących się i zaszczepionych gdyż stanowią oni zagrożenie dla zdrowia i życia, będąc chodzącymi bombami epidemiologicznymi.

 5. Jaskowiak ty oszolomie zacznij sprzatac w miescie i zapal swiatlo na wszystkich ulicach.
  A nastepnym razem przy organizacji maratonu to przegon ich czlowieku do Swarzedza allbo w strone Komornik zeby nie blokowac calego miadta bo ludzie musza jezdzic do pracy w niedziele w przeciwienstwie do Ciebie

 6. to promują te same śmieci które 20 lat temu darły ryje że „chawudepe” i „j bać konfidentów”. muzyka gett była wtedy w peaku kultury młodzieżowej.

Comments are closed.