To jest Orwell! Kamery na żywo pokazały garstkę osób. W rzeczywistości na rynku w Trieście były tłumy przeciwników segregacji sanitarnej [VIDEO]

Protesty w Treście. Kamery na żywo pokazały garstkę osób. Były tłumy.
Po lewej: obraz przekazywany przez kamery na żywo. Po prawej: rzeczywista liczba protestujących na rynku w Trieście. (Fot. Twitter)
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Włosi walczą przeciwko segregacji sanitarnej wprowadzonej pod pretekstem koronawirusa. W Trieście ludzie protestowali od rana do późnych godzin wieczornych. Wypełnili centrum miasta, podczas gdy kamery na żywo pokazywały, że… na rynku znajduje się ledwie garstka spacerowiczów.

We Włoszech bez tzw. przepustki covidowej nie można pójść do pracy. Pracownicy portu w Trieście protestowali przeciwko takiemu rozwiązaniu od poniedziałkowego poranka. Wielu z nich, w myśl nowych totalitarnych przepisów covidowych, nie zostało dopuszczonych do pracy.

Rozpoczęła się blokada okupacyjna portu. Policja użyła siły, bo rozgonić pracowników. W ruch poszedł gaz łzawiący oraz armatki wodne. Szokujące zdjęcia obiegły cały świat. Więcej na ten temat w tym miejscu.

Obywatele włoscy nie dali za wygraną i wieczorem pojawili się w zabytkowym centrum Triestu. Służby wciąż walczyły z przeciwnikami segregacji sanitarnej.

Tłumy manifestantów zebrał się także na rynku w Trieście. Okazało się, że kamery transmitujące w internecie na żywo przekaz z centrum pokazywały… jedynie garstkę spacerowiczów. Obecni na rynku na bieżąco sprawdzali w smartfonach przekaz z kamer „na żywo” i nie dowierzali w to, co widzą na ekranach. Wokół przecież zgromadziły się tłumy ludzi.

„Wielki Brat” kreuje rzeczywistość, wizja Orwella staje się faktem. Tak właśnie działają komuniści i totalitaryści. Tego typu manipulacji nie powstydziłby się sam Stalin.

Stalin Jeżow zdjęcie.
Po lewej: Woroszyłow, Mołotow, Stalin i Jeżow wizytujący Kanał im. Moskwy. Po prawej: ta sama fotografia już bez Jeżowa. Zdjęcie stało się symbolem manipulacji i kreowania rzeczywistości ze strony sowieckiej władzy.

20 KOMENTARZE

 1. W PIS-owskie TV było tak samo. W Warszawie były tłumy i akcja policji a na TVP INFO pokazali jakąś pustą ulicę z komentarzem: „…a w stolicy dziś spokojnie…”

  • Pamietam wizyty Jana Pawła II za czasów komuny.To samo.Garstka ludzi na zbliżeniu i wszyscy w sędziwym wieku. To oznacza ze pandemiarzom już strach zagląda w oczy a gacie maja pełne. Nie pomogą zabiegi socjotechniczno – propagandowe. W Polsce krótki czas później system totalitarny się zapadł pod naporem zwyczajnych ludzi.

 2. Nie tylko kłamią w mediach ale cenzurują nam już totalnie internet. W Polsce pis idzie dalej bo opracowali projekt totalnej cenzury w resorcie Morawieckiego, który nie tylko nakaże cenzurę wiadomości-prawdy o pandemii ale będzie karać karami do 1mln zł za publikacje, nawet komentarzy! NEOFASZYZM w wykonaniu katolików biorących komunię ???Wszystkie partie w sejmie i senacie opierają bo żadna nie zaprotestowała? Może też rozstrzeliwujcie nas na ulicach jak naziści?

  • Wg przysłowia ,,Diabeł się w ornat przebiera i na mszę dzwoni”. Sługi lucyfera mogą udawać ,,katolików” tak jak,podobno, sam diabeł może podszywać się nawet pod Pana Jezusa więc nie po kamuflażu (tu ,,prawicowo-patriotycznym” i ,,katolickim”) a ,,po czynach ich poznacie”. Masońskie NWO ma różne wabiki PO ,,obu stronach barykady” by dzielić i rządzić.

 3. Zniewalacze świata mają plan i nie odpuszczą go dobrowolnie. Myślicie, że zrezygnują ze zniewalania pod naciskiem spamu z petycjami czy pokojowych demonstracji? Takie protesty są dla nich dowodem bezbronności ofiar i zachętą. Oni boją się powstania niewolników. Dlatego zniewalanie rozciągają w czasie. Dlatego podsuwają fałszywe nadzieje.

   • Zawładną. Te stare dziady mają olbrzymie pieniądze. Jest wielu, którzy będą im służyć za kasę. Nie ma żadnej wątpliwości, że świat będzie totalnie zniewolony. Jasno widać, że większość słucha starych dziadów.

   • Proszę zapamiętać to określenie-Nowy Feudalizm. Zbliża się szybkimi krokami. Kto to ci nowi feudałowie? Odpowiem pytaniem a gdzie się podziali antyglobaliści i dlaczego? Podpowiem , że to gra skojarzeń a mądrej głowie dość dwie słowie.

 4. To jest Orwell od samego początku. A jego twórczość to nie fantasmagorie i science fiction, tylko dokładna instrukcja obsługi zduraczonych.

 5. Propaganda i zakłamywanie rzeczywistości zawsze były, są i będą. Szkoda tylko, że mimo tak oczywistych faktów ludzie nadal wierzą w to, co pokazuje im tv. Chyba wygodniej im żyć w niewiedzy i zakłamaniu niż szukać prawdy i rzetelnych, niezależnych informacji :/

 6. właśnie rozmawiałam z mieszkańcem Triesu , mówi że karabinierzy i wojsko zajeli port i sprowadzają pracowników z zewnątrz , protestujący obawiają się stanu wojennego

 7. Za póżno. Nic już nie ukryją. Ludzie sie przebudzili. Pandemia miała mieć miejsce w 2009 roku ale się nie udała z powodu odporności na korupcję wielu ludzi. Przed przebudzeniem mas przestrzegał znany satanista Zbigniew Brzeziński i frajerstwo się spóżniło. Nie da się już tego zrobić, świadomośc mas weszła na wyższy poziom natomiast politycy zostali na intelektualnym dnie dlatego tego nie widzą.

  • Ale wyszczepić im się udało… Być może świadomość mas weszła na nieco wyższy poziom, ale nie na wystarczająco wysoki, by mieć krytyczne spojrzenie na działania rządów. Masy są, niestety, bezkształtne. Jedyna nadzieja w tym, że spora część z wyszczepionek to sól, to się okaże w ciągu roku.
   Osobiście mam cichą nadzieję, że ich plan im nie za bardzo wychodzi. Czymś się trzeba pocieszać. Ta zima dużo powie.

Comments are closed.